м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Безкоштовна доставка сток одягу гуртом

Безкоштовна доставка стоку


 Так склалося, що міста, в які масово завозиться сток, і де є хороший вибір товарів, знаходяться у безпосередній близькості до кордону. Наприклад, Львів є таким містом, завдяки своєму географічному положенню – близькості до Польщі. Тут розташована значна кількість великих компаній, що займаються продажем стоку. Саме тому, у пошуках якісного і недорогого товару, варто розглядати пропозиції з цього регіону, до того ж великі компанії можуть собі дозволити запропонувати клієнтам безкоштовну доставку сток одягу гуртом.


Як заощадити на одязі більше?


 Відомо безліч способів купувати речі якісніше, дешевше і швидше. У більшості покупців є свої «перевірені» інтернет - магазини та сайти стокових розпродажів. Проте не завжди радують ціни на транспортування куплених речей, адже послуги надійних перевізників зовсім не дешеві. Після того, як на вартість товару накладаються витрати транспортування – підсумкова вартість речей дещо збільшується, перекриваючи вигоду від їх придбання.

Щоб угода вийшла по-справжньому вигідною бажано, щоб доставка сток одягу була безкоштовною, тобто за неї сплатив продавець. Як це зробити?


Уважно дивитись


Вивчаючи сайти, що пропонують широкий асортимент стокового одягу, можна побачити біля деяких позицій сток одягу позначку «безкоштовна доставка». Що це означає?

Це може означати, що компанія обирає позиції, при купівлі яких вона готова взяти на себе витрати по транспортуванню. Причому це може бути як одиниця продукції, так і товарний лот. Пропозиція може поширюватися тільки на цей пункт з каталогу.


Придбати більше


На усіх сайтах, можна знайти пункт в меню «Оплата і доставка». Там описані варіанти сплати за товар і умови, при яких продавець сплачує за перевезення. Як правило, ця послуга зумовлена сумою покупки : безкоштовна доставка стік одягу стартує від 1000 грн. Але можна знайти сайти, готові сплатити за перевезення покупки від 500 гривень, треба уважно читати умови.

Не варто засмучуватися, якщо сума мінімального замовлення перевищує потреби одного покупця. Є способи зібрати потрібний об’єм замовлення, наприклад:
• організувати спільну закупівлю. Для цього можна помістити відповідну пропозицію на міському форумі або таких сайтах як kashalot.com, kidstaff.com.ua і подібних;
• зібрати групове замовлення з друзями та родичами.

Треба враховувати, що спільна закупівля необхідної кількості сток одягу для безкоштовної доставки пов'язана з певним фінансовим ризиком для усіх учасників і передбачає довіру до організатора. Працюючи в цьому напрямі, можна заробити собі позитивний рейтинг на сайті та надалі використовувати таку можливість для додаткового заробітку.


Чекати довше


 Ще один спосіб отримати оплату послуги – обрати потрібний спосіб доставки. Деякі магазини готові надати безкоштовну доставку сток одягу при роботі з Укрпоштою. Якщо покупець хоче скористатися послугами іншої кур'єрської служби, то оплачувати їх він повинен самостійно.

 До того ж, вибір Укрпошти для доставки замовлення пов'язаний із рядом особливостей :

• потрібно вносити повну передплату за товар;
• термін транспортування може скласти до 7 днів;
• у разі повернення речей з будь-яких причин, покупець компенсує послуги пошти.

 Такі сервіси, як: Нова пошта, Гюнсел, Нічний експрес, Інтайм і інші, мають такі переваги:

• можуть забезпечити швидку доставку, в обласні центри відправлення приходить вже наступного дня;
• їх представництва працюють в найвіддаленіших куточках країни;
• мають послугу адресної доставки, яку можна замовити телефоном;
• страхують вантаж на вказану суму, чим гарантують його збереження;
• передплата за товар є мінімальною;
• надають послугу «післяплата» - це зручно, оскільки товар можна подивитися прямо в поштовому відділенні й відправити його назад, якщо він не належної якості.

 Яким би поштовим сервісом не скористався покупець, завжди є можливість відстежити місце розташування відправлення, треба тільки знати його номер.


Додатковий сервіс


 У наш час, коли продавців аналогічного товару досить багато, у покупців є можливість вибору не лише пропонованого продукту, але і найкращих умов. Досить непогані умови на сайті: www.stocki.com.ua.

 Усім відомо, що серйозні мережеві магазини вважають доцільним не виставляти в одному торговому залі одночасно нову колекцію і знижену в ціні. Це може негативно відбитися на іміджі компанії, зменшити рівень продажу нової колекції, і, до того ж, вимагає додаткового місця.

 Колекції минулого сезону переміщують в аутлети, і на офіційному сайті можна знайти такі товари. Для збільшення продажів, компанії пропонують послугу безкоштовної кур'єрської доставки сток одягу. Ця послуга називається «Замовлення з приміркою» і працює таким чином:
• потрібно обрати на сайті декілька найменувань продукції, якщо є сумніви в розмірі, то потрібно відмітити сусідні. Далі необхідно обрати варіант доставки;
• компанія доставить замовлення в офіс транспортної компанії, де покупець може розглянути товар, приміряти, вибрати потрібний і сплатити. Товари, що не підійшли, залишаються на складі й вирушають назад;
• можна замовити адресну доставку кур'єром. Аналогічним чином, кур'єр принесе усі вибрані найменування, з яких покупець вибере найбільш прийнятні;
• можливе оформлення доставки в роздрібний магазин мережі, де в комфортних умовах можна зробити примірку.

 Що стосується придбання стоку лотами у великих гуртовиків, то поширеною пропозицією є безкоштовна доставка сток одягу при купівлі лота. Компанія своїм коштом доставляє придбаний лот на склад перевізника, вказаного при замовленні. А якщо куплена партія товару вагою понад 100 кг, то можна розраховувати на безкоштовну адресну доставку додому або безпосередньо в магазин. Це досить зручно, тому що таким чином можна заощадити не лише гроші, але й час.