м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

БРЕНД BENETTON - СТИЛЬ

 

Строгість і консерватизм це не про BENETTON. Приголомшливе буйство фарб в найяскравіших, соковитих і часом не поєднаних кольорах - Так, це в стилі BENETTON! Можна відзначити "буйство" ще в одній стратегії - це рекламування цієї марки.

 

Рекламні кампанії супроводжувалися шокуючими картинками з єдиним підписом BENETTON. Наприклад, на білому тлі три серця (органу) і на кожному напис, що має на увазі расову приналежність колишнього його власника (білий, чорний, жовтий). Або так, чорна жінка з оголеними грудьми годує біле немовля. Рекламні кампанії Benetton Group спрямовані на розрив шаблонів і в той же час здіймають бурю емоцій, що в кінцевому підсумку призводить до знайомства з брендом. Хоча сьогодні і відбулася зміна рекламної стратегії компанії, але все ж в еко-рекламі від BENETTON залишилися шокуючі нотки.

 

Бутіки і бренд BENETTON вже добре відомі споживачеві СНД, але в якійсь мірі про стилі є суперечливі відгуки у покупців. Одні нарікають, що бренд для молоденьких, а інші, що занадто багато консерватизму і спокійних тонів. Але весь парадокс в тому, що і ті й інші, так чи інакше купують речі цього бренду, і воєдино відзначають його бездоганну якість.

 

БРЕНД BENETTON - ТОВАРИ У СТОКУ ОПТОМ

Лінійка товарів BENETTON містить речі на кожен день під маркою «United Colors of Benetton», далі йде більш стильна і спокійна одежа від «Sisley» і «Playlife». У продажу представлена ​​- чоловічий, жіночий і звичайно ж дитячий одяг. На прилавках BENETTON є дитяче необхідне приладдя, парфуми, а також безліч пром і госп-товарів для будинку.

Часті знижки в магазинах, що можуть періодично доходити до 70% привертають все більше покупців. Судячи з відгуків споживачів країн СНД, очікування знижок радує небагатьох, тому як вподобана річ може їх не дочекатися.

Закордонний ринок Європи перенасичений якісним товаром і відповідно нерозпроданий товар потрапляє на стокові склади, звідки благополучно поширюється по стокових магазинах для роздрібних покупців. Компанія "ЄВРОСТОК" продає сток оптом зі складу за прайсами, що на сайті:

  • - Жіноче взуття Benetton. Натуральна шкіра. Італія;
  • - Рушники сток оптом.

А інші найменування товарів цього бренду дізнайтеся у менеджерів компанії. Компанія "ЄВРОСТОК" постійно поповнює склад новим стоком і може запропонувати підприємцям найменування, що ще не встигли увійти в прайс.

 

СТОК ОПТОМ BENETTON ДЛЯ ЖІНОК

Про жіночий одяг можна говорити нескінченно, так і товарна лінійка BENETTON наповнена речами для жінок. Вікова категорія, на яку орієнтується бренд від 16 до 50 якщо жінці подобається молодіжний стиль. Є моделі, що відрізняються класичними лініями і тонами, а є дійсно дуже яскраві зразки, що можна зустріти в:

  • - светрах,
  • - сукнях,
  • - брюках,
  • - блузах,
  • - куртках.

Особливо відрізняються аксесуари від BENETTON - ремені, сумки, взуття, а також шапки, шарфи і рукавички. У стилі і в маркетингу BENETTON є дивовижна єдина цілеспрямованість - "Поєднувати те, що несумісне". Таким чином пропонуючи покупцеві речі, необхідно приділити увагу дрібницям, і тоді проста буденна річ стає ексклюзивною. Багато якісних речей в стоці оптом можуть відрізнятися дуже спокійними тонами, а інші будуть яскравих забарвлень, але якщо їх по можливості скомпонувати - це може істотно підняти продажі стоковому магазину. Розвісити одяг на вішалки і сидіти в куточку чекати, що клієнт купить непоказну дрібничку, при такому підході - можна в певний час привести свій стоковий бізнес в занепад. Сьогодні тенденції маркетингу, так, як і раніше - вимагають від продавця рішучих дій, відокремитися і акцентувати увагу "чому саме ваш магазин краще". Для експериментів, жіночий одяг від BENETTON підходить "як не можна краще".

 

СТОК ОПТОМ BENETTON ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Якщо дівчині, або жінці не зрозумілий стиль BENETTON, то своєму чоловікові вона обов'язково буде купувати деякі речі саме в BENETTON. Така тенденція обумовлена ​​високою якістю, що пропонує цей бренд. Моделі для чоловіків підібрані таким чином, що для кожного тут знайдеться улюблена річ. Є консервативні стильні фасони, і ті що шукають страшенні гламурні хлопці. Товарна лінійка теж дуже об'ємна - "від курток до шкарпеток", включно з аксесуарами.

У стоці оптом можна зустріти багато речей, що за кордоном вважається вже колекцією минулого сезону, але зі зрозумілих причин в країнах СНД актуальність тільки приходить. І звичайно варто згадати, що в стічні партії оптом потрапляють партії товарів і з інших причин, що збільшує шанси отримати в стоці чоловічі речі BENETTON останніх колекцій.

 

СТОК ОПТОМ BENETTON ДЛЯ ДІТЕЙ

Бездоганна якість BENETTON відображається у всьому і на дитячому одязі особливо. Приємні і фірмові тканини, якість рядків і привабливий вигляд не залишають жодних шансів батькам піти з магазину без покупки для своєї дитини. Багато відмінного дитячого одягу від BENETTON дають найширший вибір - від речей для новонароджених до підліткового віку.

 

BENETTON подбали не тільки про одяг для всієї родини, але запропонували на вибір більш ніж достатньо відмінного взуття і звичайно ж атрибутів для будинку. Купівля товарів від BENETTON довго радує своїх споживачів.

 

Купити сток BENETTON оптом, можна у прямого постачальника - компанії "ЄВРОСТОК" як в збірках, так і окремими добірками оригінального бренду, що давно завоював визнання своїх покупців.

Джерело сайт: https://stocki.com.ua