м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

БРЕНД H&M HandM - ІСТОРІЇ УСПІХУ ВІД "ЄВРОСТОК"

ТРОХИ З ІСТОРІЇ HandM H&M - СТОК ОПТОМ ВІД "ЄВРОСТОК"

Нічим не примітний магазинчик жіночого одягу відкриває Ерлінг Перссон під назвою Hennes в містечку Вестерос (Швеція) в 1947 році, а вже в 1968 купує магазин для рибалок і мисливців Mauritz Widforss і впроваджує в нього колекції чоловічого та дитячого одягу і змінює назву на Hennes & Mauritz . Вже до 2008 року компанія оголосила, що вносить зміни і додає товари для будинку.

Компанія ближче до 2015 запускає лінійку власного виробництва H&M Conscious, яка виготовляється з біо-бавовни і перероблених тканин, збір яких стартував у 2013 році. Сток оптом містить в своїх партіях товари що відносяться до NandM H&M, які можна купити оптом в компанії "ЄВРОСТОК" : https://www.stocki.com.ua .

 

ЯКІСТЬ ГУРТ-МІКС І H&M У СТОКОВИХ ТОВАРАХ ОПТОМ

Стічні партії товару поділяються на окремі категорії і в різних оптових постачальників вони можуть відрізнятися. Але в кожній великій компанії, що продає сток оптом є в наявності товари, які зібрані й укомплектовані в "МІКС".

 

Для товарів, що за типом відносяться до стокових речей - ЯКІСТЬ виступає головною складовою. У стокові речі часто входять нові партії товарів, які з якихось причин потрапили в сток оптом від великих торгових мереж.

 

Рітейлер і другий за величчю бренд NandM H&M відноситься також до великих мереж, і відрізняється стрімкою зміною статків товарів. Таким чином якісні речі ТМ H&M потрапляють в стокові товари оптом і можуть міститися в великих партіях товарів стоку що знаходиться під категорією МІКС, або продаватися під найменуванням NandM H&M.

 

Компанія "ЄВРОСТОК" продає стокові речі оптом, і в прайсах організації є найменування що називаються МІКС. Такі найменування можуть містити як кілька відомих марок так і кілька брендів рітейлерів. Тому частина міксовий оптових назв містить найменування брендів, а частина просто йде як МІКС без вказівки, які саме бренди в нього входять.

 

Падіння продажів в 2017 році в NandM H&M, а це найгірші показники за останні 10 років, примушує закривати деяку частину магазинів цієї торгової мережі. При закритті магазинів частина товарів йде на продажу в онлайн магазинах, а частина в інших офлайн торговельних мережах H&M. Решта нових товарів з магазинів розійдуться по стоковим партіям оптом і за доступною, а саме - за дуже заниженою ціною, будуть продаватися в стокових магазинах.

 

ПРОДАЖІ СТОК ОПТОМ І МАРКИ ЩО ВХОДЯТЬ ДО СКЛАДУ H&M

  • - H&M

Закупівлі NandM H&M виробляються більш ніж у 800 постачальників Європи і Азії. У підрозділах по всьому світу H&M займаються тільки практичними аспектами. Контроль якості, відповідність стилю, рекламна підтримка бренду в цілому.

  • - COS

Шведська марка входить як дочірнє підприємство в Т-Мережу H&M. Одяг мінімалізму, класики і шику для чоловіків і жінок. Екстравагантних моделей цього виробника шукати не варто. Сток оптом може містити порядок моделей цієї марки в складі МІКС.

  • - Weekday

Безліч аксесуарів, нижня білизна, взуття, сонцезахисні окуляри. Шведська марка також є складовою рітейлу NandM H&M. Окулярів в стічних партіях оптом небагато, але нижню білизну, взуття та аксесуари зустрічаються.

  • - Cheap Monday

Також шведська компанія, яку викупила NandM H&M, до якого почала придивлятися з 2008 року. Ви не повірите, але бренд стартував з маленького магазинчика секонд-хенд, який відкрили молоді хлопці і працювали задля розваги тільки по вихідним. Дивовижна історія розвитку, яку можна знайти на просторах інтернету. Сьогодні під цією маркою виробляється безліч екстравагантних речей для чоловіків, жінок і дітей.

  • - Monki

Черговий шведський виробник в складі H&M. Виробляє виключно жіночі аксесуари та одяг в молодіжному стилі. Компанія "ЄВРОСТОК" придивляється до стокового постачання, і можливо незабаром з'явиться і цей бренд під окремою назвою, але сьогодні є тільки можливість сподіватися зустріти бренд Monki серед інших речей в міксових збірках.

  • - H&M HOME

Основний напрямок це аксесуари для будинку.

  • - Other Stories

Дивовижний напрямок компанії, яка представляє товари категорії все для жінок - одяг, взуття, аксесуари і навіть канцелярія і звичайно ж косметика. Молодий напрямок, який в стоці оптом з'явиться не дуже скоро.

  • - Conscious

Це виробництво запущено на заклики екологічності світу. Для пошиття використовується біо-бавовна і тканини з переробленого одягу. Зустрівши цю марку в стоці оптом, можна з упевненістю знати, що є також частинкою боротьби за чистий світ.

  • - ARKET

У лінійку товарів входить чоловічий, жіночий та дитячий одяг, а також товари дня. Мінімалізм в непомітних деталях без гонки за модою, але не відступаючи від високих показників якості. Молодий бренд, але з достатнім набором товарів. Якщо в стоці оптом його ще немає, тоді ось-ось буде.

  • - Afound

Один з останніх проектів, основний напрямок якого маркетплейс, в якому зберуться світові бренди, а також планується розробка спеціальної колекції для Afound.

Джерело: https://stocki.com.ua