м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Брендовий сток оптом вигідний та цікавий бізнес

Компанія ЄВРОСТОК імпортує якісний сток оптом в Україні і є великим постачальником брендових товарів за оптовими цінами. У прайсах організації представлені найвідоміші ТМ, а також компанії, що тільки зараз виходять на ринок й привертають увагу покупців відмінними речами та аксесуарами.

Які бренди зустрічаються у стоці?

Світових брендів настільки багато, що вся інформація про них може розміститися тільки у багатотомному виданні. Зараз найбільше цікавлять марки, що знаходяться у стічних товарах оптом і які можна купити за зниженими цінами. У ЄВРОСТОК зібрано чимало брендів, але розкрити вийде лише деякі з них.

Сток оптом - TCHIBO TCM

Німецька марка має понад 850 торгових точок та щорічно випускає з власного виробництва нові колекції: текстилю, товарів для будинку, одягу й взуття для всієї родини, а також товарів щоденного вжитку та багато іншого.

 

Каталоги оновлюються практично щотижня і бренд міцно тримає увагу споживача при собі. Обумовити, що TCM Tchibo у стоці гуртом купують лише завдяки маркетинговим прийомам, абсолютно неможливо. Усі без винятку товари прекрасної якості й відповідають своєму бренду. У сток оптом TCM Tchibo потрапляють товари внаслідок постійних оновлень, а нерозпродані одиниці нічим не відрізняються від реалізованих. У стокових магазинах і аутлетах бренд досить популярний та знайомий своєю практичністю, тому на полицях не залежується, тим більше за зниженою ціною.

Сток оптом - LIDL

Міжнародна німецька мережа поширена на країни ЄС, а також США та Австралії. LIDL - налічує понад 10 000 супермаркетів, де є товари від продуктів харчування і до побутової техніки. ТМ LIDL - це десятки й навіть сотні європейських брендів під однією маркою, які можна купити в Україні оптом у стоці або замовити за стандартною ціною з каталогів.

 

Відбір за якістю для продажу в магазинах найжорстокіший, тому всі товари цієї ТМ на найвищому рівні практичні для кінцевого споживача. Покупцями є як звичайні люди, так і відомі особистості, що безмірно довіряють цьому бренду. Постійне оновлення полиць сприятливо позначається не тільки на залученні покупців до мережі, а й наповненні стічних партій, що надходять у продаж за хорошими знижкам.

Сток оптом - BUGATTI

Бренд преміум сегменту - для чоловіків і жінок. BUGATTI дорожить своїм ім'ям і залишки товарів, по завершенню фіксованого періоду продажів, моментально відправляються у сток оптом. Таким чином, речі та взуття лакшери стають доступні за ціною пересічному покупцеві за заниженим чеком. Бренд також представляє аксесуари, що досить рідко, але з'являються у стічних товарах.

Сток оптом - BENETTON

Непередбачуваний стиль та італійський характер - саме так характеризують марку BENETTON. Магазини бренду знаходяться у 120 країнах світу, під керуванням незалежних партнерів. Товарна лінійка охоплює: одяг для підлітків й дорослих, дитячі товари, товари щоденного споживання, парфумерію та інше.

 

BENETTON у стоці оптом може бути представлений, як товарами власного виробництва, так і підрозділами які входять до групи бренду - Sisley і Playlife. Колекції слідують моді й ведуть постійне оновлення, залишки відправляються у стік, де збуваються за цінами набагато заниженими від початкових. У магазинах теж проходять постійні акції, але у порівнянні з цінами на стокові речі, вважаються досить завищеними.

Сток оптом - H&M

Бренд з категорії фаст-фешн, але не відпускає своїх позицій. Молодь і дорослі люди вважають за краще купувати товари цієї марки для себе та дітей. У лінійці присутня також косметика, якій довіряють модниці з різних країн. Європейський бренд підкупив свого споживача доступністю якісних товарів, але потрапляючи у сток оптом, він стає ще дешевше для покупця.

 

Купити сток оптом H&M в Україні досить просто й вигідно. Ця марка частий гість в стічних партіях товару з широкою лінійкою - дорослий одяг та взуття на всі сезони, а також дитячий сток й домашня атрибутика.

Перспективи стокового бізнесу

За спостереженнями й прогнозами аналітиків з Global Data, ринок стоку та секондхенду, сьогодні зміцнюють свої позиції, що налічує вже більше ніж 60% від усього обігу покупок пересічного покупця. Люди по всьому світу стали дбайливіше відноситься не тільки до грошей, а й екології, обираючи практичність, натомість стрімко мінливій моді.

 

Купувати якісний одяг та взуття у стоках стає популярним всесвітнім рухом, що не дає брендам можливості виробляти товарів більше їх реального збуту, адже це просто буде невигідним процесом. Але, так само на цьому заробляє сегмент стокових продажів, куди прагнуть потрапити нові гравці.

 

Компанія ЄВРОСТОК - stocki.com.ua пропонує величезну кількість найменувань відомих марок, що є в товарній лінійці стоку оптом на складі організації. Постійне оновлення товарів дозволяє наповнити якісним та актуальним стоком торгову точку у будь-якому місті, враховуючи досить вигідні ціни на стік в Україні.

 

Розпакування лотів стоку гуртом - дивіться на нашому Ютуб-каналі - Сток оптом