м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Дитячий сток оптом

Кожна сучасна мама хоче, щоб її дитина була одягнена не просто гарно, але й модно. Не секрет, що діти дуже швидко ростуть, особливо у віці до одного року. Малюкам потрібно повністю міняти гардероб кожні три місяці, але це коштує дуже дорого. Як же вийти з подібної ситуації? Легко! Для цього існує дитячий сток оптом.

Абсолютно новий одяг для дітей різних вікових категорій можна придбати в нашому магазині. Ви, напевно, знаєте таких же матусь, які скаржаться на подорожчання дитячих товарів. Запропонуйте їм купити дитячий сток оптом. Зрозуміло, що якщо купувати його самому, то ви отримаєте однакові товари, а хочеться все-таки різноманітності. Тому спільні покупки – це відмінний вихід, щоб заощадити гроші й модно одягнути ваших дітей.

Наша компанія пропонує:
• якісні товари. Весь одяг ми самі поставляємо з Європи, тому впевнені в його оригінальності;
• одяг, який має етикетку, що тільки підтверджує його новизну;
• зручне пакування товарів у мішки по 20 кг. Якщо ви замовляєте більше ніж 300 кг одягу, тоді ми гарантовано надамо знижку;
• дитячий сток оптом можна придбати у нас в офісі або на сайті, а замовлення легко оплатити через інтернет;
• можливість огляду товару на місці, ще до оплати. Будь-яку річ при покупці хочеться подивитися в реальності, адже часто речі відрізняються від фото, розміщених на сайтах, але тільки не у нас. Ми ретельно стежимо, щоб надана інформація відповідала тому, що продається;
• асортимент постійно поповнюється новим одягом. Він задовольнить навіть найбільш вимогливу матусю.

Якщо речі якісні та нові, тоді чому вони коштують так дешево? Річ у тому, що компаніям-виробникам не вигідно зберігати одяг із нерозпроданих колекцій. Часто ми бачимо вітрини магазинів, які заманюють нас великими знижками. Це робиться для того, щоб продати більше одягу перед надходженням нової колекції. Якщо це не вдається, речі відправляються на склад, а звідти – у стокові магазини. Тому, купуючи дитячий сток оптом, будьте впевнені, що ці брендові речі не одягав жоден малюк.

Ми пропонуємо відвідати наш стоковий магазин або вивчити асортимент товару в нас на сайті й переконатися, що наші ціни – найнижчі в Україні. Компанія стежить за тенденціями у світі моди, тому ми поставляємо тільки наймодніший одяг. У нас не продається дитячий сток оптом, який втратив свою актуальність.

Приєднуйтесь! Ми завжди раді новим клієнтам!

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+