м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Краще одяг гуртом чи в роздріб?

Покупка одягу - то завжди відповідальний крок, адже всі хочуть отримати якісну річ, яка не деформується, не втратить свої кольори після першого ж прання, буде довго радувати свого господаря. Відповідаючи на питання «Краще одяг гуртом чи в роздріб?», важко відповісти однозначно, адже все залежить від багатьох факторів.

В чому різниця

Складно сказати краще одяг гуртом чи в роздріб. Все залежить від ваших потреб, бажання і фінансів. Звичайно, якщо перед вами стоїть необхідність купити декілька речей одночасно і при цьому ви хочете заощадити, але не втратити в якості, то ваш вибір впаде на оптові продажі. Якщо ж ви хочете придбати всього лише одну річ, то тут мова йде тільки про роздрібну торгівлю.

Якщо говорити про якість наданого товару, тут теж важко сказати краще одяг гуртом чи в роздріб. Правильніше буде твердження, що за цим показником різниці фактично немає. Що в роздрібній торгівлі, що при гуртових закупках ви можете придбати товар різної якості, починаючи від брендового і закінчуючи низькосортних Китаєм.

Де купити

Сьогодні надається безліч місць, де кожен може придбати товар цієї серії:

  • торгові центри;
  • ринки;
  • спеціалізовані магазини;
  • інтернет ресурси.

Якщо перші три варіанти далеко не завжди пропонують можливість придбання одягу за оптовими умовами, то в мережі інтернет така можливість надається практично кожним сайтом. Дешевше і, відповідно за показником «Вартість», краще одяг гуртом чи в роздріб вважається придбаний саме через інтернет і цьому є ряд причин:

  • економія на оренді для торгових точок;
  • економія на зарплатах продавцям, охорони і іншому персоналу, який задіяний в роботі звичайного магазину одягу;
  • економія на витратах на транспортування товару в точки продажів;
  • економія на організацію складських приміщень.

Краще одяг гуртом або в роздріб від виробника в інтернеті. Саме вони після оформлення вашого замовлення протягом декількох днів його відшивають і відправляють вам, досить рідко одяг шиється заздалегідь і зберігається на складах для продажу через інтернет. Це дозволяє виробникові заощадити на ризику можливих коливань на ринках. Також дає можливість придбати дійсно якісний товар безпосередньо від творця за досить прийнятною вартістю. Навіть при роздрібному продажі за такої схеми виробникові вдається зберегти ціну нижче ринкової.

Джерело, сайт Євро сток: www.stocki.com.ua