м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property 'status' of non-object in metatag_hreflang_tokens() (line 75 of /var/www/stocki2/data/www/stocki.com.ua/sites/all/modules/metatag/metatag_hreflang/metatag_hreflang.tokens.inc).
  • Notice: Trying to get property 'status' of non-object in metatag_hreflang_tokens() (line 75 of /var/www/stocki2/data/www/stocki.com.ua/sites/all/modules/metatag/metatag_hreflang/metatag_hreflang.tokens.inc).

Купуємо сток в міксах

Торгівля стоковими речами – одна із сучасних ідей для власного бізнесу. Покупців цікавить можливість придбати брендові речі за низькими цінами, а підприємці можуть бути впевнені у постійному попиті на товар. Проте продавець повинен звернути увагу на те, що стокові речі – це одиничні екземпляри минулорічних колекцій від відомих виробників, які залишилися нерозпроданими. Знайти всі розміри такого одягу чи взуття неможливо, тому купуємо сток в міксах.

Види стоку в міксах

Стоковий мікс – це комплекти речей, які скомпонували за певними характеристиками. Наприклад, можна придбати сток, розділений за:

  • сезоном. Це зимові, демісезонні та літні речі;
  • фасоном. В одному комплекті знаходиться лише джинс, верхній чи дитячий одяг;
  • стилем. Речі розподілено на молодіжні, класичні або спортивні.

Окремо продають комплекти аксесуарів - біжутерію, хустки чи сумки. В кожному наборі знаходяться моделі декількох брендів: наприклад, TOM TAILOR, Massimo Dutti, Mexx, Stradivarius.

Коли купуємо сток в міксах, варто врахувати, що в одному комплекті можна знайти речі різних розмірів – від найменших до одягу ХХХL.

Які переваги має сток-мікс?

Приватним підприємцям набагато вигідніше купувати стокові моделі саме в міксах, адже:

  • вони коштують значно дешевше, ніж брендові речі оптом;
  • містять вироби різних брендів;
  • одяг та аксесуари в міксах не повторюються;
  • моделі у комплектах відсортовано за стилем, сезоном чи фасоном.

Мікси можуть сортувати у набори по 15-20 кг: комплекту вистачить, щоб розпочати торгівлю бізнесменам-початківцям. Серед такого об’єму одягу чи взуття клієнт зможе знайти товар свого розміру та стилю.

Ще одна перевага – відсутність підробок. Замовляючи товар окремими виробами, підприємці перевіряють їх якість, наявність характерних тому чи іншому бренду особливостей. Якщо ми купуємо сток в міксах, достатньо співпрацювати з перевіреним дилером. Це дозволить не перевіряти кожну модель на відсутність дефектів.

Хто купує мікси стокового одягу та взуття?

Комплекти підійдуть для роздрібної торгівлі на інтернет-площадках чи стокових магазинах. Покупців приваблює низька ціна брендів, можливість придбати унікальну річ та великий вибір одягу та взуття.

Недоліком є відсутність розмірної сітки, тому продавцю варто розсортувати моделі за розмірами. Труднощі можуть виникнути, якщо товар реалізують поштучно в інтернет-магазині. Продавцю доведеться вносити розміри, фото та опис кожної речі, що може зайняти багато часу. Тому мікси за низькими цінами частіше продають в спеціалізованих стокових магазинах.

Як вибрати постачальника стоку в міксах?

Головна вимога до товару – його якість і відсутність дефектів. Перевіряти кожну річ в міксі складно і довго, тому особливу увагу звертають на вибір постачальника. Брендові магазини рідко пропонують таку послугу. Сортування стоку зазвичай відбувається в спеціалізованих оптових магазинах, які займаються реалізацією нерозпроданих залишків. Щоб бути впевненим у оригінальності виробів, цю умову окремо обговорюють з постачальником, враховують відгуки про компанію, а також перевіряють декілька речей з мікса на їх відповідність брендові (натуральна тканина, якісні шви, етикетки, брендові знаки). Продавець має дозволити переглянути мікс перед покупкою: якщо це заборонено, товар купувати не варто.

Коли купуємо сток в міксах, головне правило – не придбати підробки китайських або турецьких виробників. Це не тільки завадить реалізації товару, а й зіпсує репутацію магазину.

Ідеальний варіант – укладання договору з постачальником  на реалізацію товару, що дозволить вирішити можливі конфлікти в правовому полі.

Джерело: www.stocki.com.ua