м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Літній одяг оптом - вигідно і зручно

 Літо - це не просто тепла пора року. В цей період все навколо переповнює буйство фарб, тому кожному хочеться оновити свій гардероб, підібравши не просто красиві, стильні і модні речі, але й якісні. Багато наважуються купити літній одяг оптом і це правильно. Так як з'являється можливість заощадити на оновленні свого гардеробу.

Види оптових покупок

 Купити літній одяг оптом сьогодні може практично кожен. Багато інтернет-магазини пропонують таку можливість будь-якому покупцеві. Причому, якщо кілька років тому, оптові покупки на увазі придбання одного товару в лінійці його розмірів, то сьогодні правила трохи змінилися. Погодьтеся, навіщо простому покупцеві одна модель футболки в різних розмірах. Такі пропозиції купити літній одяг оптом були цікаві тільки для торговельних представників.

 Розуміючи потреби простого покупця, багато інтернет-магазинів пропонують трохи інші правила оптових покупок. Вони можуть відрізняться в залежності від політики того чи іншого представника, але розділити умовно їх можна розділити на кілька груп. Простому покупцеві надається можливість купити літній одяг оптом за таких умов:

• певна кількість одиниць різного товару (наприклад, придбання від 3 будь-яких речей включає опцію оптових цін);
• перша покупка на певну грошову суму, надає можливість зробити наступні придбання за оптовою вартістю.

 Варто відзначити, що можливість купити літній одяг оптом за першим варіантом зустрічається найбільш часто. Другий варіант доступний рідко і не користується популярністю серед покупців, тому його підприємці намагаються не використовувати.

Оптові покупки чому це вигідно

 Купити літній одяг оптом в інтернет-магазині - це дуже вигідно. Найчастіше такі пропозиції надходять безпосередньо від виробників або ж від великих торгових мереж. При цьому незважаючи на знижену собівартість товару, якість залишається на високому рівні, а за покупцем зберігаються всі гарантії (обмін, повернення і т. д.).

 Найчастіше, якщо порівнювати вартість оптову та роздрібну, то різниця між цими сумами відчутна. Практично кожен купує на літо не одну футболку, а кілька, для кожної представниці прекрасної половини хочеться мати в гардеробі кілька літніх суконь, спідниць, взуття і т. д. Купуючи все окремо сума набігає пристойна і далеко не всім по кишені. Якщо ж купити літній одяг оптом, то ви і гардероб поновите, і при цьому не витратите багато своїх коштів.

 Єдине, на що варто звернути увагу - це правила повернення, які чітко описуються в кожному інтернет-магазині. Не полінуйтеся і уважно їх вивчіть. Буває так, що купуючи кілька речей за оптовими умовами, повернути безповоротно можна тільки їх всі або ж зробити замін одиниці, що вам не підійшла. А це не завжди зручно.

Джерело: www.stocki.com.ua