м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Оренда приміщення для торгівлі стоковим одягом

На сьогоднішній день стокові товари стали набувати все більшої популярності, особливо затребувані предмети гардеробу. Сток - це абсолютно новий і не разу не вдягнутий товар, який поступає найчастіше із-за кордону і виготовляється різними модними і стильними брендами. Такий одяг дуже якісний і гарний собою, однак, як правило, такі вироби були пошиті в минулому або позаминулому сезоні. Одним словом це моделі колекцій розкручених зарубіжних фірм які не продалися.

 

Наші вітчизняні підприємці все більше зацікавлені в поширенні даного продукту на нашому споживчому ринку і в зв'язку з цим організовується все більше точок продажу стокового одягу. Перше і головне питання при відкритті подібного бізнесу - оренда приміщення для торгівлі стоком, одягом. Правильно вибране місце для магазину і його конфігурація - це вже половина успіху.

 

Як підібрати місце?

 

При оренді приміщення для торгівлі стоковим одягом важливо звернути увагу на його місце розташування. Це ключовий фактор продажів. Необхідно розуміти, що магазин на відшибі міста або біля промислової зони наврят чи принесе бажаний прибуток. Тому уважно вивчіть карту місцевості і враховуйте ряд нюансів:

  1. Приміщення повинно знаходитися в людному місці, де щодня проходить великий потік людей. Люди абсолютно будь-якого віку - це потенційний контингент покупців стокового одягу.
  2. Бажано заздалегідь придивитися до прилеглих магазинів і торгових точок. Конкурентів необхідно знати в обличчя! Важливо тверезо оцінювати свої можливості. Чи зможете ви запропонувати клієнту те, чого немає в магазинах по сусідству і стати гідним конкурентом?
  3. Не буде зайвим знаходження по сусідству зупинки будь-якого транспорту, житлових будинків або невеликої парковки. Такі фактори зроблять відвідування вашого магазину більш комфортним для покупців.

При виборі місця під магазин стокового одягу пам'ятайте про те, що сусідство з торговими центрами та іншими речовими магазинами може ускладнити ведення бізнесу. Тут необхідно прорахувати всі ризики і подумати чи зможете ви «втриматися на плаву».

 

Яким має бути приміщення?

 

Після того, як ви визначилися з вибором місця під оренду приміщення для торгівлі стоковим одягом, слід оцінити і саму конфігурацію простору. Не будь-яка будівля може стати хорошим місцем для магазину. Потрібно заздалегідь прикинути необхідну торгову площу, кількість підсобних приміщень, наявність відкритих вітрин, наявність вентиляції і ремонту, можливість розміщення туалетної кімнати для персоналу, тощо.

 

Плануючи бізнес, кожен приблизно знає, на які обсяги продажів він планує вийти найближчим часом. Тому варто оцінити приміщення за його площі. Чи буде її достатньо для нормального розміщення манекенів, стелажів, полиць, вішалок, речових камер зберігання для клієнтів, примірочних. У будь-якому хорошому магазині має бути наявність даних зон.

 

Інший чимало важливий фактор - це наявність підсобних приміщень, кімнат. Добре коли вони є, адже в такому випадку є, де помістити сортувальну для привезеного одягу, кімнату для персоналу, де вони можуть перекусити і переодягнутися і обладнати туалет. Наявність відкритих вітрин також завжди незаперечний плюс. В цьому випадку можна наочно залучати клієнтів зайти в ваш магазин.

 

При оренді приміщення для торгівлі стоковим одягом варто заздалегідь поцікавитися, як йдуть справи з вентиляцією кімнат, адже прілий або поганий запах - не краща якість для хорошого закладу, де розміщені чисті якісні речі. Наявність косметичного ремонту також зіграє вам на руку. Це значно наблизить дату відкриття стоку (адже не потрібно витрачати час на ремонт) і заощадить ваші кошти.

 

На що варто звернути увагу при підписанні договору на оренду?

 

При оренді приміщення для торгівлі сток одягом варто заздалегідь вивчити, що включає в себе щомісячна оплата, а саме чи включені комунальні платежі, послуги охоронного підприємства, тощо. При підписанні контракту не забудьте озвучити важливий фактор - зміна вартості оренди в односторонньому порядку. Або хоча б обговоріть терміни дії і порядок зміни ціни на орендованій площі. При бажанні можна заздалегідь проаналізувати умови контракту з фахівцями.

 

Дотримуючись цих простих правил, оренда приміщення для торгівлі сток одягом не стане проблемою.

 

Перша партія стокового одягу оптом

 

Бізнес - справа тонка. При відкритті власної справи кожна деталь має важливе значення. Для кожного хто відкриває свій магазин, вагоме значення притаманне першому запропонованому в торговому залі асортименту. Перша партія стокового одягу оптом може, як допомогти розвитку бізнесу і збільшення продажів, так і згубити прибуток остаточно. Продаж стоку знаходить все більшу популярність і тому підприємців хвилює питання успішної першої закупівлі товаром.

 

Стоковий одяг - це речі, які надходять найчастіше з брендових магазинів після витікання терміну модної колекції або при тривалій їх не реалізації. Це абсолютно новий товар високої якості, який зазвичай надходить в вітчизняні точки збуту із-за кордону. Для нашого споживчого ринку це вельми вигідний бізнес.

 

Якою має бути перша партія стоку?

 

Для початку не поспішайте. Не варто набирати все речі поспіль і у великій кількості. Перша партія стокового одягу оптом повинна зацікавити покупця якістю і ціною, а розширити асортимент можна в подальшому. Почніть з малого обороту, поступово виявляючи споживчий попит, тобто з'ясуйте, що користується популярністю і що частіше купують або запитують. З цією метою можна провести коротке соціальне опитування потенційних покупців. Заздалегідь визначтеся, з кого складається ваша цільова аудиторія. Це може бути дитячий одяг, жіночий або чоловічий. Виходячи з цього, з'ясуйте, на яку групу стокового одягу спрямований попит у тій чи іншій категорії покупців.

 

Не забувайте і про те, як ви розмістите першу партію стокового одягу оптом в торговому залі. Речі повинні добре проглядатися, а не бути наваленими горою, але й занадто порожній шоурум не викличе інтересу. Розділіть партію товару на кілька категорій і повісьте окремо. Даний прийом впорядкує речі і дасть кожному покупцеві можливість знайти саме те, що потрібно йому.

 

Що стосується асортименту не варто купувати занадто вигадливі або авангардні вбрання, всю розмірну лінійку товарів або якийсь непопулярний розмір. Орієнтуйтеся на середньостатистичного покупця. І пам'ятайте що перша партія стокового одягу оптом - це обличчя магазину, саме перше враження забезпечить високі продажі і популярність закладу.

 

Види оптових покупок

 

Знаючи те, якою має бути перша партія стокового одягу оптом можна вирішити інше питання - де придбати товар? Для цього існує кілька ресурсів:

  1. Оптовий ринок.
  2. Торговий центр.
  3. Спеціалізовані магазини.
  4. Інтернет постачальники.

Найбільш зручний і популярний спосіб - останній. Так простіше і дешевше придбати потрібну продукцію за короткий термін. До того ж на подібних сайтах часто проводяться акції заходи або постійним клієнтам надаються бонуси. Тому якщо вам підійде якість пропонованої продукції, ви сміливо можете оформляти таку заявку. Як правило, подібні постачальники прагнуть зацікавити початківців продавців і пропонують лояльні ціни на першу партію стокового одягу оптом.

 

Чому це вигідний бізнес?

 

Перш ніж замовити першу партію стокового одягу оптом кожен підприємець повинен знати, чому ці вкладення вигідні:

 

  1. Широкий контингент покупців. Багато людей із середнім рівнем заробітку прагнуть купувати якісні речі, але хочуть робити це за прийнятною ціною. Оскільки нові брендові речі коштують великих грошей, покупка стоку - це оптимальний варіант одягнутися якісно, ​​але не дорого.
  2. Хороший товарообіг.
  3. Мінімальні витрати. Не дивлячись на те, що ви будете продавати трендові речі дорогих брендів, витрачатися на облаштування магазину не знадобиться. Досить простого косметичного ремонту і належного облаштування приміщення примірочними і системами вітрин.

При дотриманні цієї простої інструкції замовлення першої партії стокового одягу оптом завоювати довіру у покупців буде досить просто.

Джерело: www.stocki.com.ua