м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

ОСОБЕННОСТИ одежды BUGATTI

ОСОБЛИВОСТІ БРЕНДА BUGATTI

Почнемо з того, що це ексклюзивний чоловічий одяг і взуття під відомим брендом BUGATTI. Хоча історія створення цієї марки неоднозначна, але це ІМ'Я вони взяли для себе - не дарма. Цей бренд більш відомий по шикарним французьким автомобілям Bugatti, що відомі у всьому світі, але речі до цього виробника ніякого відношення не мають. Мало того бренд BUGATTI, що випускає одяг - відноситься до італійського виробника.

Таким чином ми отримуємо виняткову чоловічу лінійку з помітним шармом від вже визнаної, але в той же час невідомої марки.

 

Відзначається, що назва була вибрана - шляхом випадковості в телефонному довіднику, але бездоганний стиль, якість і визнання, з часом визначило точно, що споживачам уже не важливо звідки пішла назва марки BUGATTI.

 

Ця історія, зайве підтвердження того, що часом немає потреби створювати велосипед, який вже давно створений. Бренд BUGATTI показав, що має право не тільки на підібране, випадковим або не випадковим чином, своє ім'я, але в той же час отримав всесвітнє визнання і зайняв почесне місце в гардеробах забезпечених європейців.

Сток оптом бренду BUGATTI можна купити в "ЄВРОСТОК" у нас на сайті: https://www.stocki.com.ua .

 

ЛІНІЙКА ТОВАРІВ БРЕНДУ BUGATTI

Як і зазначалося, лінійка товарів бренду BUGATTI знаменита саме чоловічою категорією товарів преміум класу. Але варто відзначити, що в магазинах є також і жіночі товари, які чомусь вважають - всього лише доповненням до чоловічих. Деякі джерела повідомляють, що готується також випуск товарів для будинку цієї марки, але про неї поки в СНД мало відомо. А в стоці оптом, явно з'явиться нескоро.

 

Стічні партії оптом містять велику частину чоловічого взуття, завдяки якому і став знаменитий цей бренд. Одяг тільки в малих кількостях в стоці оптом, тому як виробник орієнтується на свого покупця, а такі товари великими обсягами не виробляються, тим самим підкреслюючи ексклюзивність.

 

Стиль бренду BUGATTI це комфорт - з яскраво вираженою рисою, приналежності до статусу. Крім стильного одягу запущена:

  • спортивна лінійка для чоловіків і жінок;
  • дрібні шкіряні аксесуари;
  • речі та аксесуари для подорожей і відпочинку, а також багато іншого.

Перевага такого підходу до розвитку, стало те, що стиль від вузької чоловічої лінійки розвинувся до абсолютної сімейної переваги. У стічних партіях оптом в компанії "ЄВРОСТОК" - можна зустріти деякі аксесуари цієї відомої марки.

 

СТОК БРЕНДА BUGATTI КУПИТИ ОПТОМ В "ЄВРОСТОК"

У пошуках постачальника стоку оптом, новачки і навіть акули стокового бізнесу знаходяться постійно. Вибираючи і купуючи сток оптом оцінюється перш за все ціна, а вже потім і якість. Але такий підхід не завжди є вірним.

 

Таким чином, купивши дешевий сток оптом - новачок може зазнати збитків, а з некомпетентним постачальником, купивши дорогий товар - ті ж збитки теж не виключені. Покупці "ЄВРОСТОК" вже відзначили для себе цікаві бренди, що варто замовляти, виходячи з продажів своїм споживачам. Менеджери компанії допомагають новачкам бізнесу, а також новим Замовникам вибрати сток оптом на складі "ЄВРОСТОК" в кращому співвідношенні.

 

Різні регіони відзначають свої улюблені бренди, і як видно з постачання по різних містах вони відрізняються. Так наприклад в Києві цікавляться 10-ю брендами, а в зовсім маленькому містечку, тільки двома-трьома. Уподобання визначаються скоріше знаннями про бренди, а також продавцями, що купують оптом сток, і знайомлять з ним жителів свого міста.

 

Ще однією особінкою, є звичайно ж ціна стоку оптом. Так в маленькому містечку одні пріоритети при виборі товарів, а в більшому інші, в столиці зовсім треті. Відповідно - цінові переваги і можливості роздрібних покупців також відрізняються, чим і визначається закупівля стоку оптом.

 

Компанія "ЄВРОСТОК" є прямим постачальником стічних партій оптом без посередників, і ціна на стік, може істотно відрізнятися від конкурентів. Слідчо купуючи за ціною на порядок вище сток оптом в "ЄВРОСТОК" будьте впевнені, що ці товари найактуальніші, і ціна на них прийнятна. У прайсах компанії більше 300 найменувань, і багато позицій товарів в постійному оновленні.

 

Недорогі товари в стоці оптом можуть бути актуальні для роздрібних покупців середньої цінової категорії, а знавців брендів привертає товар дорожче.

 

Озброївшись такими знаннями, новачкові можна визначити свою Цільову Аудиторію, на яку він планує відкривати свій бізнес, і закуповувати сток оптом під свого покупця.

 

ДОСТАВКА СТОК ОПТОМ ВІД "ЄВРОСТОК"

"ЄВРОСТОК" вже більше 10 років співпрацює з компанією перевізником, що допомагає організації доставляти товари з-за кордону. Своїм покупцям "ЄВРОСТОК" пропонує, організацію доставки стоку оптом по Україні з підтримкою свого вантажоперевізника, що буде набагато вигідніше, ніж доставляти іншими незнайомими службами.

 

У компанії "ЄВРОСТОК" можна купити сток оптом в різній ціновій категорії, а також скористатися послугою "ДОСТАВКА СТОКУ" за вигідною ціною

Джерело, сайт одягу та взуття оптом: https://stocki.com.ua