м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Потрібен постачальник стокового одягу?

   "Евросток" - це оптовий постачальник товарів, які потрапили в категорію - стоковий одяг. Компанія бере свій юридичний початок з 2010 року, і на сьогоднішній день це один з найбільших постачальників в Україні. Стартові партії стокового одягу нічим не відрізняються за якістю складання нинішнього стоку. Компанія як і в перші роки роботи прагне до поставок стильного стокового одягу оптом, яка ще модна та актуальна. "Евросток" скуповує товарні запаси від виробників брендового - жіночого, чоловічого та дитячого одягу. У категорії товару потрапили ще й сумки, ремені, взуття, головні убори та інші якісні речі і аксесуари першої необхідності. У компанії "Евросток" на складах є не тільки брендовий стік, а й товари, які потрапляють під категорію "Секонд-хенд". Стоковий брендовий одяг в ціні вище ніж "Секонд-хенд", але споживачів на такий опт значно більше. У зв'язку з цим компанія "Евросток" запропонувала споживачеві якісний одяг категорії "Секонд-хенд", ретельно підбираючи постачальників. Сьогодні на оптових складах компанії "Евросток" великий вибір якісних збірок - "стокового одягу" і товарів "Секонд-хенд".

 

Поставки стоку брендового одягу.

   Компанія "Евросток" з самих витоків свого існування ретельно підбирала постачальників брендового одягу та інших стокових товарів. Менеджери та маркетологи компанії відстежують нові тенденції і покращують оптові поставки, додаючи нових зарубіжних постачальників стокового одягу. З кожним сезоном з'являються нові обличчя як з боку постачальників в компанію "Евросток", так і оптових покупців у компанії. Налагоджені контакти з першими постачальниками дозволяють компанії "Евросток" отримувати суттєві знижки на оптові закупівлі товарів. У свою чергу покупці вже у себе в країні мають можливість купити стоковий одяг за дуже зручною ціною. За тривалий час роботи з оптовими покупцями стокового одягу, менеджери налагодили поставки по багатьом містам безпосередньо з компаніями з перевезення вантажів. Таким чином купуючи товари у прямого постачальника стокового одягу, ви економите не тільки на закупівлі, а й доставках.

 

Які є товари в стоковому опті?

   У стокові товари потрапляє не тільки одяг. Компанія "Евросток" розширила свої поставки і інвестує в:

   У стічних вибірках від компанії "Евросток" завжди цікаві і затребувані речі. Контроль якості здійснюється ще за кордоном, так як закупівлі великих партій також проходять без посередників. Відстежується актуальність одягу, взуття та аксесуарів. У стокові речі потрапляють бренди як відомих, так і нових виробників якісного одягу. Стоковий одяг оптом від компанії "Евросток" - це завжди вигідно, надійно і перспективно. Постійні клієнти заохочуються знижками і подарунками від компанії.

 

Як купити оптом стоковий одяг?

   Сьогодні купити стоковий одяг оптом вже легше, ніж кілька років тому. Знайомство з компанією "Евросток" - це зручність покупок, доставок і впевненість в якості товарів. Ціна значно нижча, що дозволяє завжди купити більше товару. Менеджери компанії допомагають підібрати товар і відправити за призначенням навіть якщо покупець не може під'їхати на склад самостійно. Заявка на стоковий одяг оптом - приймається і обробляється на протязі доби після подачі. У вихідні дні менеджери можуть вільно виїхати на склад, тільки за попередньою домовленістю.

 

Доставка оптових закупівель від "Евросток"

   Перевага компанії "Евросток" в зручності доставки стокового одягу оптом по всій території України. Купити стоковий одяг оптом за вигідною ціною - це відмінно, а ще при цьому заощадити на доставці - це взагалі супер зі знаком "+". Доставка оптових закупівель від "Евросток" - це економія мінімум 30 гривень на кожних 100 грн .. Цікаво? Такі умови були створені компанією "Евросток" не за один рік роботи. Це злагоджена і налаштована система сприятлива як для клієнтських закупівель, так і для збуту товару компанії. Тут виграє і третя сторона - "доставка вантажів по Україні", що має постійні замовлення на доставку стокового одягу оптом по всій Україні. Завдяки цьому клієнти компанії "Евросток" мають можливість економити на доставці стокового одягу оптом до 30% власних інвестицій в свій бізнес.

 

"Евросток" - поставки без посередників.

   Співпраця з компанією "Евросток" - це завжди вигідні інвестиції. Переваги роботи без посередників завжди відрізнялися в грошовому еквіваленті. Стоковий одяг оптом від перевіреного постачальника - це ваша зростаюча клієнтська база з кожною закупівлею в "Евросток".