м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Продаж стокових речей: гуртова торгівля

Продаж сток гуртом: одяг, взуття, дитячі речі, текстиль.


         Відкривати власний бізнес в умовах економічної кризи та запеклої ринкової конкуренції – завдання не з легких. Дуже складно передбачити можливі ризики, більш того – врахувати всі до єдиної сильні і слабкі сторони майбутньої справи. Однак безліч успішних українських підприємців йдуть ва-банк, оскільки знають, що, наприклад, сток продавати гуртом легко і дуже прибутково.


         Розпочавши подібний спосіб торгівлі, бізнесмени добре розуміють, що одяг, взуття та аксесуари, котрі поставляються з-за кордону, повинні мати не тільки відповідний зовнішній вигляд: їх вартість також має відповідати платоспроможності населення. Саме таке поєднання – якості та доступної ціни – є гарантом того, що подібне підприємство виявиться вдалим і вигідним.


         Слід звернути увагу ще на кілька моментів, щоб продавати сток гуртом було дійсно легко:

 •  по-перше, необхідно з розумом підійти до вибору приміщення або складу для зберігання товарів. Це важливо, оскільки безпосередні замовники – власники крамниць і модних салонів – обов'язково побажають поглянути на вироби, перш ніж їх закупити;
 • по-друге, розумно було б домовитися з постійними клієнтами про ту чи іншу систему знижок – наприклад, про сезонні розпродажі або ж про безкоштовну доставку певної кількості – ваги – речей.


         Навіть в умовах кризи продавати сток гуртом легко тому, що сучасні українці, котрі пильно стежать за новими тенденціями, постійно шукають можливість роздобути брендові вироби, які прийшлися до смаку – вишукані туфлі від Lacoste, стильну джинсову куртку від Marlboro Classic або ж кокетливий капелюшок від Benetton.


Поради фахівців і тонкощі «ремесла»


         В Україні продавати сток гуртом стало легко завдяки налагодженій системі постачання з Італії, Франції, Німеччини, Іспанії та навіть зі Сполучених Штатів. Вся річ у тому, що європейські та американські fashion-магазини, великі торгові центри або ж самі торгові марки-виробники не хочуть «захаращувати» свої майданчики та тому намагаються усіма можливими способами реалізувати вироби, які залишилися зі старих колекцій. З огляду на цю ситуацію, підприємець, котрий наважився розпочати гуртовий продаж брендових речей, може не турбуватися про постійне поповнення асортименту товарів.


Слід зауважити, що досвідчені бізнесмени розповсюджують вироби не лише великими партіями, а формують з наявних речей справжнісінькі «мікси»:

 1.  Наприклад, так робить популярний український магазин «Сток гуртом», власники якого пропонують своїм клієнтам придбати комплекти верхнього одягу, взуття або ж аксесуарів відразу від кількох відомих світових виробників.
 2.  Крім того, сток продавати гуртом стане легко ще й в тому випадку, якщо подібні «мікси» поєднуватимуть в собі не розрізнені товари, а вироби, сформовані в певні партії. Це можуть бути речі, відсортовані по: сезону – зимові, літні або демісезонні; фасону – повзунки, сукні, жакети, джинси; стилю – молодіжний, спортивний, класичний; згідно зі статтю – жіночий, чоловічий або дитячий одяг.
 3.  До того ж, завбачливим рішенням може стати й комплектація в один «мікс» речей найменших розмірів, середніх і, звичайно ж, великих для покупців з пишними формами.
 4. Ще одним важливим принципом таких імпровізованих поєднань є те, що товари практично ніколи не повторюються.


         Необхідно звернути увагу й на те, що крім усього перерахованого, підприємець, який прагне продавати сток гуртом легко, повинен надати можливість замовникам власноруч переконатися в якості та різноманітності товарів. Саме тому речі перед продажем слід обов'язково демонструвати покупцеві, щоб налагодити з ним довірчі й дружні взаємини.


Існує ряд причин, чому сток продавати гуртом досить легко і навіть до якоїсь (певної) міри приємно:

 • це модний, виготовлений з хороших матеріалів товар, який має попит у сучасних офісних працівників, бізнесменів, представниць прекрасної статі, котрі уважно стежать за своїм бездоганним зовнішнім виглядом;
 • це наявність постійних клієнтів – власники салонів і крамниць, які намагаються регулярно поповнювати свої колекції;
 • це певний авторитет в підприємницьких колах, оскільки продаж стокових брендових речей вважається гідним ремеслом – звісно, якщо робити все з розумом;
 • більш того – це можливість мати під рукою власний, ніколи не порожній гардероб. Адже ніхто не забороняє зрідка дозволити собі вибрати що-небудь з того, що надходить з-за кордону.


         Не варто казати й про те, що продавати сток гуртом не тільки легко, але і прибутково. А річ у тому, що одвічно суперницькі між собою fashion-магазини дуже часто готові віддати чималі гроші, щоб роздобути раніше суперників ексклюзивні дизайнерські товари.


Попереджений – отже, озброєний


         Підприємець, який сподівається продавати сток гуртом легко і безперешкодно, повинен не допускати такі типові помилки:

 1. Як вже зазначалось, було б розумно, якби замовники могли заздалегідь ознайомитися з тим, що вони купують. Для цього необхідно правильно вибирати майданчик для складу – тобто, приміщення не тільки має бути зручно розташовано, а й зобов'язано мати відповідний вигляд. Йдеться про те, що сховище не слід до верху забивати товарами, щоб вони громадилися один на одному або висіли щільними непрохідними рядами. Найкраще, якщо одяг тим чи іншим чином буде розташований боком до клієнтів, а взуття та аксесуари розсортовані по ящиках або ж викладені на полицях.
 2. До речі, подбати про освітлення й обладнання сховища теж необхідно: відповідна атмосфера допоможе набагато швидше поширити залежаний модельний ряд.


         Бажаючи легко і вигідно продавати сток гуртом, підприємець повинен пам'ятати, що зовсім не легко одразу поширити весь придбаний товар. Саме тому потрібно не тільки враховувати це при замовленні наступних постачаннях, щоб не переповнити свої склади, а й свідомо не завищувати ціну на вироби – зовсім не обов'язково власноруч ускладнювати собі процес реалізації продукції.