м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток C&A

НАШВИДКО ПО ІСТОРІЇ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ C & A

 

Сім'я Бреннікмейерів відкриває малий бізнес з продажу німецького текстилю.

1841 - Два брати Клеменс і Август вихідці з цієї сім'ї, відкривають магазин в нідерландському місті Снек, що дає початок історії бренду "C&A Brenninkmeijer".

Вимова C&A, CandA, буде «Ц унд А», адже це німецька, а не англійська.

1861 - Бренд перетворюється в C&A, CandA.

1911 - Відкриття магазину в Німеччині і вихід на ринки за межами Нідерландів.

1922 - Освоєння ринків Великобританії.

1963 - Відкрито перший бутік C&A, CandA в Бельгії.

2015 - Вручення німецької нагороди за найкраще співвідношення ціна-якість.

Сьогодні це дуже популярний бренд в багатьох країнах з найширшою лінійкою одягу і аксесуарів хорошої якості за доступною ціною. Компанія C&A, CandA відноситься до захисників навколишнього середовища.

Інформація про утворення різниться і істина знаходиться десь посередині, але тим не менше на основі таких фактів кожен, навіть підприємець-початківець, може знайти натхнення на побудову власного унікального бізнесу. Компанія "ЄВРОСТОК" має на складі великий асортимент бренду C&A, CandA і може запропонувати ці товари купити в сток партію оптом можан тут: https://stocki.com.ua

 

СТОК ОПТОМ C & A ТОВАРНА ЛІНІЙКА

Товари вироблені C&A, CandA - це якісний одяг, який створюється з біобавовни, що в свою чергу формує попит на ці товари. Також лінійка товарів налічує безліч марок під якими виробляються:

  • класичний одяг,
  • молодіжні лінійки,
  • дитячі речі,
  • м'які іграшки,
  • взуття,
  • сумки і ще багато різних речей і аксесуарів.

Компанія "ЄВРОСТОК" пропонує сток оптом бренду C&A, CandA в різних категоріях товарів.

 

МАРКИ ЩО ВХОДЯТЬ ДО БРЕНДУ C&A

Westbury

Чоловічий стильний одяг, що буде актуальним як в повсякденному житті, так і в діловій сфері. Також цією маркою представлені класичні моделі, включаючи костюми для особливих випадків. У стічних партіях оптом від "ЄВРОСТОК" є ймовірність зустріти костюми, брюки, піджаки та інші речі цієї марки.

Angelo Litroco

Це колекція носить ім'я знаменитого Анджело Літріко. У колекцію входять також чоловічі костюми та класичний стиль чоловічого одягу. У стоці оптом дивіться етикетки товарів що розбирається у магазині з позиції у прасу - стік мікс оптом.

Your Sixth Sense

"Шосте почуття" в брендовій колекції C&A, CandA. Жіноча вишуканість, яка виражається в різноманітті одягу, взуття та безлічі аксесуарів. Шукайте ці товари в стокових міксах оптом від "ЄВРОСТОК", або поцікавтеся у менеджерів офісу в якому саме міксі буде в наявності цей товар. Також можна залишити свою заявку на сток оптом з наявністю марки Your Sixth Sense.

Yessica

Жіночий шик і елегантність німецької якості в складі брендів C&A, CandA. Одяг та аксесуари для молодих і більш дорослих леді. Лінійки представлені з наявністю светрів і верхнього одягу, а також розмірна лінійка порадує пишечок наявністю великих розмірів. "ЄВРОСТОК" відстежує стокові товари цієї марки і намагається порадувати своїх споживачів.

Canda

Девіз цієї марки - практичність. Різноманіття жіночих і чоловічих товарів на кожен день. У стоці оптом завжди можна зустріти такий одяг, але якщо цікавить саме ця марка - поцікавтеся у менеджерів складу "ЄВРОСТОК".

Rodeo

Одяг для любителів активного способу життя. Речі для спорту і повсякденності. Порівнювати не варто, кожен бренд оригінальний і неповторний, але парочка конкурентів у цієї марки що входить до складу C&A, CandA все ж таки є. Компанії "ЄВРОСТОК" є, що запропонувати з такої категорії стокових товарів оптом.

Clockhouse

Виключно молодіжний стиль. Неповторні дрібнички для сучасної молоді. З цього бренду задайте питання менеджерам. У прайсах стоку оптом від "ЄВРОСТОК" більше 280 найменувань і цифри, як і найменування постійно змінюються.

Palomino

Стильний одяг для тих кому від 2 до 6. Так, так - це дитяча мода. Неповторний образ за доступні гроші. Судячи по асортименту товарів цієї марки, кожна матуся преобразить своє дитя від А до Я.

Baby Club

Мода не мода, але супер класні дрібнички, іграшки, текстиль та багато іншого для діточок і звичайно ж починаючи з новонароджених. Дитячі європейські речі відрізняються відмінною якістю і приємними колірними палітрами. Європейське суспільство дуже дбайливо ставиться до діток і прагнуть створювати колекції гіпоалергенні, максимально зручні і корисні.

 

Батьки часто купують своїм чадам стокові речі з багатьох причин. Першою звичайно ж стоїть "якість за розумну ціну". Друга причина криється в тому, що стічні речі - це по суті нові речі, які увійшли в сток оптом зважаючи на багато причин. Компанія "ЄВРОСТОК" пропонує своєму споживачеві стокові товари дрібним оптом по всій Україні.

 

Бренд C&A, CandA здорово попрацював над своїм маркетингом. Пережив довгі роки негараздів, працював над стабілізацією за часів підйому і сьогодні за часів кризи показує, що без паніки, йдучи вперед можна досягти колосальних результатів. Як і на самому початку свого шляху C&A, CandA - зробили ставку на економ сегмент і сьогодні бачимо, що вони тільки виграли.

 

Варто згадати що розмірна таблиця C&A, CandA істотно відрізняється від загальноприйнятої. Тому якщо трапиться замовити речі цього бренду в інтернет-магазині, враховуйте цю особливість.

Джерело: https://www.stocki.com.ua