м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток Crane - новий бізнес сток оптом

Оптова торгівля в Україні рухається семимильними кроками, і продаж стоку - підприємство stocki.com.ua, яке обіцяє бути успішним. Зараз, коли сотні оригінальних бізнес-ідей пропонуються коучами на кожному вебінарі, обрати напрямок для себе виявляється досить непросто. Фактор, який говорить на користь такого заробітку як продавати сток оптом в Україні, це стабільність та висока рентабельність у даному сегменті ринку.

 

З чого починається будь-який успішний торговий бізнес, в тому числі і продаж стоку оптом? Безумовно, з пошуку надійного постачальника товару. Компанія ЄВРОСТОК реалізує сток на вітчизняному ринку вже понад 12 років. Ліквідність продукції, вся необхідна документація, зручність співпраці залучили багатьох бізнес-партнерів. Це той випадок, коли ім'я говорить саме за себе. Власник, що відкриває новий стоковий бізнес, у першу чергу звертає увагу саме на такі моменти при пошуку постачальника.

Бізнес сток оптом інвестиції та перші кроки

Будь-яка торгова справа (за великим рахунком, і не тільки торгова) вимагає початкових вкладень - капіталу. Скільки вкласти, щоб почати оптовий стоковий бізнес в Україні? Однозначної відповіді на це питання немає. Багато що залежить від області, міста, населеного пункту. Адже якщо при роздрібній торгівлі складом спочатку може служити при бажанні навіть звичайна квартира, то при опті буде потрібно оренда окремого приміщення. Площа приміщення залежить від передбачуваних обсягів товару. А ціни на оренду, природно, різні - від регіону до регіону.

 

Основні витрати знадобляться на першому етапі запуску:

  • - на оформлення всієї документації,
  • - щоб купити сток оптом у постачальника,
  • - на набір штату співробітників.

Це спрощений список перших кроків по організації свого бізнесу на стоці оптом. Самі основні пункти, які потрібно виконувати, думаючи про наслідки. Люди, що займаються торгівлею вже багато років, часто розповідають, наскільки важко було напрацювати собі імідж на початку кар'єри. І навпаки, наскільки легко як по маслу йшли справи, якщо спочатку ставка робилася саме на надійність постачальника стокового товару, документи та хороший персонал, а не на економію перших вкладень.

 

Продаж стоку оптом як бізнес позитивний імідж в очах клієнтів напрацьовує спочатку за рахунок якісного ліквідного товару, надійності та імені свого постачальника. Відомо, що в даному сегменті чимало продукції, яка годиться тільки на утилізацію. Тому довіра до партнерів - обов'язкова умова. Саме довіра до високих показників якості товару - один з основних принципів компанії ЄВРОСТОК.

 

Крім того, штатні співробітники - це обличчя фірми. Не варто перераховувати усі вакансії, які необхідно наповнити при відкритті бізнесу з нуля - бухгалтер, логісти, менеджери й т.д., що буде безумовно залежати від масштабів запланованого підприємства. До того ж варто згадати, що одна з головних вакансій у торгівлі - це маркетолог. Продаж стокового одягу вимагає дуже грамотного маркетингового підходу, що в перспективі буде показуватися на зростанні й розвитку організації.

Сток оптом або що врахувати при виборі товару

Щоб заробити на сигменті сток оптрм, недостатньо позначити тільки специфіку товарів, що продаються. Люди в першу чергу обирають бренд - адже частіше саме від ТМ залежить якість. Фактично, якби стокові речі цікавили споживачів тільки через ціни, то покупці відразу відправлялися б на стихійні секонд-хенди. Тому продаж виключно товарів відомих брендів підвищить конкурентну здатність початківця власника бізнесу.

 

Потрібно пам'ятати, що при пошуку брендових речей клієнт обов'язково порівняє ціни на сток в Україні у різних постачальників, а також їх асортимент. Тому цінова політика стокових товарів - плаваюча, залежить і від зовнішніх факторів, від регіону і від змін у соціальному житті. Але при цьому, планка певна для нової організації, не повинна падати або різко рости не обґрунтувавши причинну обумовленість.

 

Відому ТМ по якій буде зорієнтований споживач в майбутньому, організація може придбати через роки роботи, перетворюючи свій бізнес у мережу. Таким чином, отримавши довіру споживача через продаж якісного стоку на торгових точках, компанія буде розширюватися вже коштом свого власного імені.

Сток оптом Crane: про що говорить торгова марка

Бренд Crane користується заслуженою любов'ю і довірою покупців, що важливо як у роздрібній торгівлі, так і у бізнесі сток оптом. Німецька якість і унікальні технології пошиття спортивного одягу цієї ТМ залучають широку мережу клієнтури. Зокрема, бренд може похвалитися лінійками спортивного екіпірування для всієї родини, в пошитті яких використовуються методики терморегуляції й зносостійкості.

 

Оптовий продаж стокового одягу, на відміну від роздрібної, менш чітко може виділити цільову аудиторію покупців. Тому широкий асортимент взуття та речей марки Crane важливий і для оптового продавця, і для оптового споживача. До того ж, бренд зарекомендував себе на українському ринку вже давно, ставши синонімом комфортної та високоякісної екіпіровки для зимових і літніх видів спорту. Роблячи ставку на своє майбутнє ім'я, починаючий підприємець у сегменті торгівлі стоку оптом вибирає саме такі, популярні бренди з бездоганною репутацією.

 

Якщо опрацьовані всі фактори, то потенційні клієнти стають реальними, а фірма напрацьовує позитивну характеристику. З огляду на те що ніша заробітку на сток оптом - середовище неконкурентне, але вимогливе, такий бізнес актуальний і в перспективі дуже прибутковий, при відповідальності й уважності до роботи.

 

Компанія ЄВРОСТОК найбільший український імпортер стоку оптом в Україну і готова до співпраці з великими, середніми та дрібними оптовиками.

База стоку має партнерство з вигідною логістикою і може організувати доставку стоку у будь-яке місто України. Привітні менеджери - завжди готові відповісти на питання у режимі робочого графіка.