м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

СТОК ДЕШЕВО

Чи дешевшає сток в Україні?

Систематично плаваючі ціни на сток оптом не показник сьогоднішнього зниження вартості. Всесвітній обіг товарів включаючи брендові речі зростає з кожним днем, а обстановка кризи не відпускає останні роки не тільки Україну, а й інші закордонні країни. Брендові магазини показують останнім часом досить часті розпродажі, знижуючи вартість товарів від власної встановленої ціни на 20, 50, 70% але навіть і після подібних заходів залишається безліч нерозпроданих товарів, які за зрозумілих причин здаються в стокові партії оптом. При таких діях кількість товарів в стоці оптом зростає і тим самим відбувається зниження цін на деякі торговельні марки або на категорії товарів. Стічні компанії великих масштабів, в які входить також ЄВРОСТОК, не можуть реалізувати такий наплив потенційних покладів.

Чому в Україні різні ціни на сток оптом?

Купити сток дешево в Україні можна тільки у прямого постачальника. Це стандартна процедура збереження своїх кровних. Адже тільки прямий постачальник стоку оптом надасть кращу ціну на привезені партії товарів і дасть більш ліквідний товар, в збуті якого сам і зацікавлений. Всілякі організації посередники, однозначно на благодійній основі торгувати точно не будуть. Від цього і вимальовується стабільна формула для вигідної покупки стоку оптом в Україні і не тільки.

Старожил стокового бізнесу постачальники цінують перш за все, а от новачкам байерам можуть підсунути товар неліквідний, який при великій закупівлі виявити неможливо. Компанія ЄВРОСТОК в сфері стокової торгівлі вже більше 12 років і за цей час має відмінні налагоджені зв'язки із зарубіжними постачальниками. Тому купити сток оптом в ЄВРОСТОК це забезпечити свій магазин якісним товаром не дуже дешево, але абсолютно оптимально.

Як вигідно купити сток оптом в Україні?

За аналітичними даними стоковий магазин може окупити себе протягом пів-року. Рентабельність такого бізнесу в деяких магазинах досягає 600%. Ймовірність отримання доходу максимальна коли підприємець продає стоковий товар під найменуванням саме сток, а не так, як деякі діячі, представляють стічні товари у вигляді фірмових колекцій, відкриваючи бутіки. Покупець здійснюючи покупки в стоковому магазині завжди купить більше, адже це для нього єдина можливість придбати коштовну річ за низькою ціною.

Вигідна закупівля стоку оптом в Україні справді краще рішення як для початківців, так і для більш стабільних підприємців в цій галузі. Компанія ЄВРОСТОК для організації безризикових поставок стоку оптом з-за кордону давно співпрацює з однієї логістичної організацією, яка повсякчасно і вигідно тримає вартість своїх послуг. Доставка товарів в Україну має чимало складнощів, тому співпраця дає взаємну вигоду і постійність.

Який стік можна купити дешево в Україні?

Ціна на стокові товари імпортного походження встановлюється організаціями які збувають товар великим оптом компаніям, що в свою чергу поширюють його дрібними партіями. До дешевого стоку можна віднести фірмові речі в упаковках, нерозпродані залишки, товари з великих торгових мереж що втратили товарний вигляд, а також інші категорії, які можуть виявитися в стоці. Подібні збірки можуть йти цілими лотами упереміш і такий сток оптом дійсно дешевше. Також є партії товарів упаковані за категоріями та акуратно фасовані які віддаються в стоковий продаж - цей товар значно дорожче, але продаючи в роздріб, він виглядає солідніше і теж користується попитом на свої гроші. Тому вибір дешевого і дорогого стоку абсолютно індивідуальний і може визначатися тільки власником роздрібного магазину, де всі умови диктує покупець.

Успішність стокового бізнесу в Україні

Чи є успіх в стоковому бізнесі? Однозначної відповіді на це питання не знайти. Успіх визначається багатьма факторами, починаючи з показника товарообігу, який перш за все залежить від місця здійснення цього виду діяльності. Для одного регіону досить відкрити невеликий магазинчик і продавати дешевий стік і це буде вигідним рішенням для підприємця. А для іншої місцевості подібного запуску стокового бізнесу буде недостатньо. Покупець може бути більш розбірливий і норовливий. В такому випадку - необхідно потрібен належний інтер'єр, добірка більш дорогого і якісного стоку і безсумнівно відповідний персонал. Однозначно тільки те, що успішність ведення стокового бізнесу визначається тільки підприємцем, а саме - все залежить від управління.

Сток оптом від ЄВРОСТОК

Компанія ЄВРОСТОК прямий імпортер стоку оптом в Україну. Основний склад організації розташований у Львові і дрібні партії стоку оптом продаються з доставкою по всій Україні. Привезти товар до місця продажу може і сам підприємець, якщо у нього більш вигідні умови привозу. На складі ЄВРОСТОК можна купити сток оптом дешево і подорожче, в залежності від обраної категорії товару, а також приналежності до бренду. Менеджери складу завжди допомагають новачкам, а також підкажуть старожилам про новинки імпортного стоку. У прайсі міститься більше 300 найменувань різних збірок, де знайдеться товар для магазину будь-якого масштабу.

Попереднє узгодження закупівель може проходити в телефонному режимі або вайбері. Склад працює з понеділка по п'ятницю, і за погодженням відкривається у вихідні або святкові дні.