м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток оптом ТСМ Tchibo від "ЄВРОСТОК"

   Торгова Марка ТСМ Tchibo - це величезний асортимент товарів під відомою європейською маркою, яка радує покупців протягом багатьох років. В асортимент ТСМ - Tchibo входить:

  • - одяг,

  • - взуття,

  • - побутова техніка,

  • - текстиль та інші предмети домашнього побуту.

   ТСМ - Tchibo пропонує своїм покупцям щотижневі оновлення каталогів, вносячи в них нові моделі одягу, взуття, а також вдосконалені товари для побуту. Якість ТМ ТСМ - Tchibo завжди на висоті і слідуючи новим тенденціям вдосконалюється стрімкими темпами. Компанія "ЄВРОСТОК" має велику лінійку товарів цієї ТМ, переглянути весь перелік можна на сайті: https://www.stocki.com.ua , пропонуючи оптовим партнерам наповнити свої торгові майданчики стильними і якісними товарами, забезпечуючи кінцевого споживача брендовою продукцією за доступною ціною.

 

НАПОВНЕННЯ "ЄВРОСТОК" ТОВАРАМИ ТСМ - Tchibo

   Стоковий асортимент поповнюється з багатьох причин і для ширшого розуміння споживача компанія "ЄВРОСТОК" відкриє завісу - звідкіля ж відкривається джерело наповнення оптових поставок такими якісними новими товарами і за такою низькою ціною.  

 

Опт ТСМ - Tchibo - Джерело перше.

   У стокові партії "ЄВРОСТОК" потрапляють товари що не потрапили в торгові мережі через планове перевиробництво. Перевиробництво - це коли товари виготовлені в більшій кількості, ніж їх можуть прийняти торговельні мережі або розкупили роздрібні покупці. Не вдаючись в подробиці і простіше кажучи - "вироблено більше, ніж можна збути".

 

Опт ТСМ - Tchibo - Джерело друге.

   Друге джерело схоже на попереднє надлишком, але з урахуванням іншої спрямованості. Це одяг або інші товари, які були зроблені із залишків сировини, але при цьому гідні уваги покупця. Сюди ж можна віднести товари, які були заплановані на поставку, але з якоїсь причини угода була зірвана. Узагальнюючи цей пункт, можна визначити як "поклади" на складах. Для того, щоб на складах не займала місця готова продукція, її здають компаніям, які займаються закупівлею стоку оптовими великими партіями.

 

Опт ТСМ - Tchibo - Джерело третє.

   До третього пункту виробник вже не має відношення. Причини здачі оптової партії в оптову стокову компанію не відомі, тому що здається вона дилерами які закупили у виробника велику партію товару, але з якихось причин ці товари не пішли в торгові мережі для продажу, а залягли на складах комерсанта. Знаючи що ТСМ Tchibo щотижня вносить в свою лінійку новинки, ці товари безглуздо затримувати в обороті. Компанія "ЄВРОСТОК" також є оптовим покупцем великих партій стокових товарів.

 

Опт ТСМ - Tchibo - Джерело четверте.

   До четвертого пункту можна віднести стокову закупівлю від роздрібних торгових мереж. Найбільші торговельні мережі закуповують дуже солідні партії товарів за оптовими цінами у виробника, але не завжди ці товари розпродаються в повному обсязі. ТМ ТСМ Tchibo доповнює лінійку новими товарами і роздрібному покупцеві цікаво купувати новинки, що в свою чергу створює часткові поклади нерозкуплених товарів. Таким чином великі торгові мережі теж звертаються до стокових дилерів.

 

ПРИЙОМ СТІЧНИХ ТОВАРІВ ТСМ - Tchibo КОМПАНІЄЮ "ЄВРОСТОК"

   Велику увагу компанія "ЄВРОСТОК" приділяє прийому стічних партій з різних джерел. Відстежується якість продукції, щоб уникнути браку у всій партії товару. Береться до уваги значимість товарів для роздрібного споживача:

  • - актуальність модельного ряду;

  • - повсякденність товару в країні продажу;

  • - якість і безпека товару;

  • - вигідна ціна для роздрібного покупця.

    Компанія "ЄВРОСТОК" ретельно відстежує кожну закуплену партію ТСМ - Tchibo, щоб забезпечити стабільність зростання прибутку своїм партнерам, які купують ці товари оптом для продажу на власних роздрібних майданчиках. Партнери в свою чергу передають інформацію про переваги їх покупців, що надає непомірну допомогу в оцінці актуальності закуповуваного стоку оптом компанією "ЄВРОСТОК" з різних джерел.

 

ТРАНСПОРТУВАННЯ СТОКУ ТСМ - Tchibo КОМПАНІЄЮ "ЄВРОСТОК"

   Закуповуючи товари у західних постачальників компанія "ЄВРОСТОК" за солідний проміжок роботи налагодила відмінні партнерські відносини з компанією перевізником. Підтримуючи взаємовигідний зв'язок багато років, компанія "ЄВРОСТОК" абсолютно впевнена в безпеці поставок вантажів, а також отримала можливість використовувати помірний ціновий чек, що в свою чергу відбивається на ціні стоку оптом вже при доставці на склади компанії "ЄВРОСТОК". Компанія перевізник допомагає в транспортуванні стоку оптом і по регіонах, куди необхідно доставити стокові товари партнерам "ЄВРОСТОК", для продажу роздрібному покупцеві. Ціновий чек такої доставки буде нижче, ніж самостійна доставка стоку на місце, або використання сторонньої допомоги з вантажоперевезень.

 

КУПИТИ СТОК ОПТОМ БРЕНДА ТСМ - Tchibo В КОМПАНІЇ "ЄВРОСТОК"

   При пошуку постачальника стокових товарів часто враховуються транспортні і часові витрати. Економія на транспортуванні вже врахована, а ось про поїздки на закупівлю стокових товарів ТСМ - Tchibo оптом в компанії "ЄВРОСТОК" можна не турбуватися. Менеджери складу допоможуть купити сток оптом навіть дистанційно, використовуючи сучасні методи економії часу і коштів на поїздки. Для укладання партнерських відносин варто зробити першу закупівлю не відвідуючи особисто склад компанії "ЄВРОСТОК" і переконається в якісно підібраній оптовій партії товарів або приїхати на склад для огляду лінійки всього пропонованого опту. Яким би не був перший крок до партнерства з "ЄВРОСТОК" - це буде найкращим рішенням у виборі партнера-постачальника стокових товарів оптом.

Джерело: https://stocki.com.ua