м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток оптом в Києві з перших рук

 

   Стоковий одяг користується попитом по всіх регіонах країни. У Києві попит на стокові брендові речі перевищує потреби інших міст за рахунок чисельності населення. Компанія "Євросток" здійснює прямі поставки стокового брендового одягу по всіх регіонах включаючи і столицю України. У Києві завжди є попит на стокові речі так як потік людей до столиці безперервно зростає і багато, які переїжджають з інших регіонів та бажають виглядати гідно і при цьому перебудовуються на економію. Стічні брендові речі виглядають значно вигідніше ринкових. Є й корінні Кияни, які люблять прикупити собі ексклюзивні речі, підбираючи їх саме в спеціалізованих стокових магазинах. Підприємці завжди спантеличені наповненням своїх магазинів якісним стоком оптом для утримання уваги своїх клієнтів. Їм щоразу необхідно залучати відвідувачів не тільки якістю, ексклюзивністю, а й ціною на свої товари. Компанія "Євросток" пропонує сток оптом в Києві без посередників на взаємовигідних умовах.

 

Сток оптом без посередників в Києві

   Купити сток оптом в Києві без посередників по добрій ціні дилема кожного підприємця що займається таким видом бізнесу. Посередники часто ставлять свою націнку на товар і не можуть гарантувати якість товару. З прямим постачальником спрощується вся схема закупівлі стокового товару оптом. У компанії "Євросток" менеджери із задоволенням допомагають міжміським покупцям. Повною мірою задіюються месенджери і ведеться листування з клієнтом. Можна зняти міні-відео, на якому клієнт побачить що закуповується сток оптом або зробити фото товару. Завдяки новим тенденціям продажів, стало простіше прямим постачальникам продавати свої товари клієнтам без посередників і націнок по всій країні. Купуючи у прямого постачальника сток оптом підприємець спрощує собі систему покупки товару і автоматично знижуються ризики:

 • пропажі товару в період доставки;
 • переплати при закупівлі товару;
 • втрати часу на переговорах (зіпсований телефон);
 • несвоєчасна доставка;

   Співпрацюючи з компанією "Євросток" багато партнерів вже відчули конструктивність роботи без посередників. Компанія "Євросток" як безпосередній постачальник може запропонувати рентабельні закупівлі стоку оптом в Києві. Оплата товару може бути готівкової безпосередньо на складі компанії або безготівковою за домовленістю сторін.

 

Товари - сток оптом в Києві без посередників

   Оптові партії стоку доставляються в Україну від прямих постачальників з Європи. У компанії "Євросток" за довгі роки роботи з закордонними постачальниками зосереджено кілька серйозних партнерів з якими співпраця вигідна не тільки в грошовому еквіваленті, а й в товарному. На складі "ЄВРОСТОК" є вже понад 270 позицій стоку оптом. Товарна лінія постійно зростає і налагоджуються договірні відносини з новими зарубіжними партнерами. Сьогодні на оптовому складі "Євросток" можна купити:

   По кожній з перерахованих вище позицій є підрозділи з яких можна вибрати - бренд або категорію речей:

 • - светри сток оптом;
 • - куртки сток оптом;
 • - брюки сток оптом;
 • - джинс сток оптом;

   Футболки, блузи, сукні, спідниці, пальто і ще багато інших категорій з яких можна вибрати сток оптом для закупівлі в Києві. Компанія "Євросток" відстежує тенденції моди і приділяє увагу попиту на товари. Маючи надійних прямих постачальників за кордоном, компанія може відібрати саме ті товари, які будуть затребувані в нашій країні. Сток оптом в Києві це подвійна відповідальність, так як хвиля нової тенденції починається саме зі столиці.

 

Якість сток оптом від "Євросток" в Києві

   Якість стоку оптом визначає майбутній прибуток підприємця що закуповує такий вид товару. Має значення підбір речей в збірці стоку оптом і деякі фактори стають ключовими у виборі стоку оптом:

 • якість речей;
 • актуальність моди;
 • актуальність по сезону (погоди);
 • популярність бренду.

   Кожен підприємець керується своїми критеріями у виборі стоку оптом від прямого постачальника. Компанія "Євросток" поставляє в Україну тільки якісні товари та вибірки - це стосується стоку оптом і лінії секонд хенд оптом. Тривала співпраця з постачальниками товару дає можливість не тільки економити в ціновій політиці, а й підібрати найактуальніший (по моді і по сезону (погоди)) одяг. Купуючи сток оптом в компанії "Євросток" ви гарантовано отримаєте кращі товари за вигідною ціною.

 

Сток оптом в Києві

   Незважаючи на розташування, компанія "Євросток" здійснює доставку своїх товарів по Україні. Завдяки тривалим договірним відносинам з компанією перевізником - доставка стоку оптом в Київ обійдеться в рази дешевше, ніж доставляти своїм транспортом або наймати перевізника з іншого боку. Доставка здійснюється не тільки в Київ, але і в інші регіони країни. З компанією "Євросток" можна бути впевненим в постачанні стоку оптом вчасно та за економними розцінками.

 

Сток оптом в Києві для постійних партнерів

   Компанія "Євросток" внаслідок свого свого довгого шляху вибудувала лояльну систему знижок для постійних клієнтів. Для постійних закупівель стоку оптом передбачені більш вигідні фінансові розрахунки. Компанія "Євросток" цінує своїх клієнтів і з задоволенням пропонує навіть починаючим підприємцям знижки на деякі категорії товарів. Для початківців клієнтів також передбачені безкоштовні консультації від менеджерів компанії.

 

Компанія "Євросток" як бізнес партнер

   Менеджери компанії "Євросток" допомагають своїм покупцям безкоштовні консультації щодо вибору стоку оптом. Можуть запропонувати рекомендовані товари для кожного підприємця індивідуально. Сток оптом закуповують не тільки початківці свого шляху бізнесмени, а й досвідчені підприємці. Менеджери можуть запропонувати окремі добірки безпосередньо для вашого регіону або місця розташування магазину. Компанія "Євросток" продає сток оптом і консультаціями допомагає своїм клієнтам збільшити збут закупленого товару.