м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток TCHIBO TCM гуртом

Компанія TCM Tchibo – великий німецький виробник, відомий на весь світ завдяки однойменній каві. Бренд TCM щорічно випускає актуальні колекції жіночого, чоловічого і дитячого одягу, займається виробництвом текстилю для оселі і товарів повсякденного вжитку. Німецька якість – це справжній «коник» бренду.

Компанія TCM – це великий виробник, що регулярно оновлює свої колекції. Кожна модель розроблена дизайнерами з урахуванням щоденних потреб простої людини, в цьому одязі зручно працювати і відпочивати. На фабриках строго контролюється якість продукції, що випускається, працюють відділи контролю. Тканини проходять перевірку на:

  • безпечність барвників;
  • міцність і стійкість до механічних деформацій;
  • зносостійкість;
  • практичність.

Вироби розтягують, прасують, відпарюють, піддають експлуатації в жорстких умовах. Все це робиться для того, щоб речі максимально довго були придатні до вжитку у своєму прямому призначенню.

Трикотаж бренду TCM Tchibo знають у всьому світі завдяки високій якості і зносостійкості. Одна футболка може служити декілька сезонів.

Що стосується політики ціноутворення, TCM Tchibo – доступний бренд. Завдяки демократичному підходу речі від німецького виробника знають в Європі, а також далеко за її межами. Українські споживачі, одного разу познайомившись з асортиментом компанії TCM, обирають його знову і купують сток Tchibo TCM оптом. Покупці цінують бренд за широкий асортимент і адекватну вартість – в одному місці можна одягти усю сім’ю.

Що виробляє TCM Tchibo

Покупки на великих інтернет-платформах – це зручний спосіб купити якісні речі вигідно. Компанія Tchibo TCM має великий онлайн-магазин із зручною навігацією, де в різних розділах представлена уся продукція актуальних колекцій. Українські покупці навчилися здійснювати покупки в інтернет-магазинах Європи, вони сплачують комісію посередникам за доставку брендових речей. Але є ще вигідніший спосіб – купити сток Tchibo TCM оптом.

Виробник пропонує одяг для усієї сім’ї:

· куртки зимові і демісезонні актуальних фасонів;

· брюки і спідниці, як на кожен день, так і для особливих випадків;

· зручні сукні і затишні светри;

· піджаки, як класичні, так і клубні;

· сорочки для офісу і школи;

· футболки і нижню білизну з якісного трикотажу;

· спортивний і домашній одяг, піжами, халати;

· класичний і спортивний;

· аксесуари: сумки, ремені.

Окремо варто виділити лижні костюми марки TCM - це одяг високої якості, виготовлений з використанням сучасних технологій. Його купують дорослим і дітям, адже якісний лижний костюм - це незамінний одяг для європейської і української зими.

У розділі для оселі представлений великий вибір постільної білизни, рушники, скатертини, штори і інший текстилю. Постільна білизна не скочується, не змінює колір і служить тривалий час.

 Як речі потрапляють в сток

В гонитві за клієнтом великі копанні кілька разів на місяць оновлюють колекції, випускають нові моделі і не прагнуть зберігати товарні надлишки на складах – це дорого і невигідно. Регулярно на сайті проводиться розпродаж, в який потрапляють сезонні товари, різний одяг, незатребувані товарні позиції. Спочатку ставлять мінімальну знижку 25-30 %, потім збільшують її до 50 %, а потім відбувається тотальний розпродаж зі знижками 75-80%. Після розпродажів товарні залишки продають дилерам за ще нижчими цінами, які у свою чергу відправляють всі речі до оптових покупців.

У сток Tchibo TCM оптом потрапляють речі з бірками, на яких стоїть ціна в євро або іншій валюті. Часто сюди здають цілі розмірні сітки, нерозпродані з якоїсь причини. Речі продаються не на вагу, а лотами, які сформовані за певним принципом : сезонності, статевої приналежності, типу одягу.

Купуючи виключно лоти з дитячим одягом, можна відкрити спеціалізований магазин для дітей, де будуть всілякі речі. Можна вибирати змішані лоти і займатися просуванням магазину для усієї сім’ї.

Як купити сток вигідно

Інтернет-магазин stocki.com.ua пропонує купити сток Tchibo TCM гуртом за вигідною ціною. У складі кожного запропонованого лота витримано відсоткове співвідношення жіночого, чоловічого і дитячого одягу (60/30/10 %). Придбати одяг лотами можуть не лише підприємці, але і приватні особи. Обравши комплект, де велика частина речей підходить членам сім’ї, позиції, що залишилися можна розпродати на популярних інтернет-майданчиках уроздріб. Таким чином, можна не лише вигідно купити речі, але і трохи заробити.

Ми не пропонуємо купувати сток Tchibo TCM оптом наосліп. Кожен лот розпаковується, процес знімається на відео. На нашому каналі youtube можна подивитися усі доступні лоти, вибрати відповідний. Крім того, ми не вимагаємо передоплати – клієнт може розпакувати мішок на пошті, перевірити його вміст і якість товару, а тільки потім перечислити гроші.

Сток Tchibo TCM оптом – це можливість для великої категорії населення купувати якісний одяг і відмовитися від китайського непотребу.

Фахівці з розвитку бізнесу упевнені, що за магазинами стокової торгівлі майбутнє. Це сучасний бізнес, який затребуваний і може приносити великі прибутки. Важливо обрати свій унікальний підхід і не боятися діяти.