м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток ТСМ оптом TCHIBO TCM

Оптом TCHIBO TCM

TCHIBO TCM оптом в стокової продажу є завжди в оновлених колекціях. Це велика німецька марка випускає брендові товари, які продаються по каталогам. Кожен новий каталог це часто оновлення колекцій, а значить маса нерозпроданих товарів, з огляду на те, що каталоги виходять практично щотижня. TCHIBO TCM дуже популярна торгова марка і тримає міцно свій відсоток довіри у покупців. У каталогах присутні:

 • - одяг;
 • - взуття для дорослих і дітей;
 • - спортивні товари;
 • - товари для дому та звичайно ж кава TCHIBO.

Українські сім'ї люблять добре одягатися і звичайно-ж піклуються про своїх діток. З появою стічних розпродажів брендових речей, китайський неякісний товар пішов на другий план. Український виробник ще не досяг тих показників, які дає європейський ринок. Гонка за товарами хорошої якості є як в бутиках, так і в стічних магазинчиках, де можна купити хороші речі набагато дешевше і цілком "по кишені" середньостатистичної сім'ї з українськими доходами. Сток ТСМ оптом від прямого постачальника ЄВРОСТОК замовляють підприємці по всій Україні, і якщо вам ще не відомо про цей бренд, тоді пора з ним познайомитися.

TCHIBO TCM - про бренд

Tchibo була заснована в 1949 і володіє мережею кавових магазинів і ресторанчиків, а на тепер й широкою лінійкою товарів для споживачів. Щотижня випускається новий каталог, звідси і розуміння слогану компанії - "Кожен тиждень - новий світ". Щотижня відслідковуються фахівцями компанії і складаються рейтинги найпопулярніших товарів, що випускаються під ТМ TCHIBO. Висока якість німецьких виробників підкорила людей, які ведуть активний спосіб життя. Особливо славиться своїми властивостями зимовий одяг і звичайно-ж спортивна лінійка товарів. А для дітей ТМ TCHIBO незамінний супутник і матусі різних країн вже повірили в неперевершеність дитячих товарів. Численні позитивні відгуки про торгову марку приводять споживачів щодня, і кожен з них може вибрати товар відповідний перевагам і цілям.

Які товари в стоці ТМ-TCHIBO TCM оптом

Кожен підприємець шукає оптимальне наповнення стокової добірки оптом і Україна далеко не єдина в таких особливостях ведення бізнесу. Рідко, коли прямий постачальник стоку оптом дозволяє відкрити добірку і переглянути її наповненість. У ЄВРОСТОК беручи до уваги побоювання новачків, періодично дозволяють проводити подібні заходи. Варто відзначити, що постійні замовники стоку оптом TCHIBO TCM вже впевнені в якісному наповненні збірок від ЄВРОСТОК і в таких маніпуляціях не бачать необхідності. Адже розпаковуючи товарну стокову збірку порушується укладання товару, після чого виникають складнощі з його доставкою до торгового місця і речі приходять в безлад, тим самим йде втрата товарного вигляду одягу.

У стоці оптом одягу TCHIBO TCM є різні добірки товарів:

 • - верхній одяг чоловічий та жіночий з різноманітністю моделей від класичних і елегантних до образів вуличного стилю;
 • - повсякденний одяг і речі, які більше підійдуть для походів на роботу в офіс;
 • -спортивний одяг - від нижньої білизни і до лижних костюмів, де можна підібрати речі під будь-який вид спорту не обмежуючись мінімальної фантазією;
 • - нижня білизна, домашній одяг та піжами в найрізноманітніших варіаціях;
 • - дитячий одяг - від повзунків до підліткових курток;
 • - взуття - тут теж обмежень не помітити від класики і до спортивних бутсів, включаючи широкий асортимент взуття для дітей;
 • - колекція товарів для будинку - постільні приналежності, кухонні атрибути, а також побутова техніка, ну звичайно-ж і без кави нікуди.

Вибір TCHIBO TCM в стоці оптом дає серйозний, адже зміна рейтингів щотижня - "Кожен тиждень - новий світ" - непорушний слоган компанії.

Купити сток оптом TCHIBO TCM в Україні

Замовити сток оптом TCHIBO TCM в Україні ціна якого не буде завищена, можна у прямого великого українського постачальника ЄВРОСТОК. Компанія працює в сфері стічних продажів вже більше 12 років і може запропонувати покупцеві більш вигідну ціну на сток оптом в Україні. При цьому, всі супутні дії будуть врегульовані найкращим чином. З безлічі переваг ЄВРОСТОК виділимо - дві найголовніші.

Перша перевага

Збірка партій товару може бути розпакована тільки при закупівлі стоку оптом новим клієнтом ЄВРОСТОК. Упаковка товару проводиться за кордоном і в Україні сток оптом НЕ перефасовуется, а значить споживач отримує висококласний сток оптом для магазину і може бути впевнений, що куплений сток оптом принесе солідний прибуток.

Друга перевага

Компанія ЄВРОСТОК формує поставки стоку оптом з-за кордону логістичною компанією з якою співпрацює вже багато років. Логістика партнера поширюється не тільки на міжнародні перевезення, а й організовує доставку по Україні. Таким чином, закупівля стоку оптом в ЄВРОСТОК може супроводжуватися доставкою в будь-який куточок України за допомогою партнера логістичних послуг. Прийнявши до уваги тривалість партнерських відносин, доставка стоку оптом логістами від ЄВРОСТОК розраховується набагато дешевше, ніж використовувати будь-які інші способи доставок, іноді включаючи навіть самостійні відвідини складу.

 

Що таке сток TCHIBO TCM і чим наповнені збірки, а також ціна стоку оптом в Україні - обговорюється з менеджерами складу в телефонному режимі або при відвідуванні складу. У контактах є номери телефонів, а також адреса складу - де ми завжди готові прийняти клієнтів за попереднім погодженням часу.