м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток ТСМ - як заробити на стоці?

Знайшовши хороших постачальників стоку оптом, таких як база ЄВРОСТОК - можна конкурувати з основною частиною ринку, пропонуючи ліквідний стоковий товар, який не поступається в якості та актуальності, за нижчими розцінками. Продавець залишиться в плюсі, маючи високий товарообіг і працюючи у неконкурентному середовищі. За умови, що будуть опрацьовані всі фактори ризику та вивчені суміжні питання й специфіка ринку.

Новий бізнес - сток оптом: ризики та підводні камені

У наш час інтернет-спілкування та соціальних мереж рейтинг будь-якої організації безпосередньо залежить від відгуків споживачів. Реклами та самопіару недостатньо. Починаючи новий стоковий бізнес, потрібно бути готовим до миттєвого і часто вимогливому відгуку від покупців. Тому стежити за якістю та ліквідністю товару - перше завдання. Впевненість у постачальнику - розв'язання цього питання. В Україні не так багато фірм, що реалізують відмінний сток оптом і відповідають за якість товарів, що імпортуються. Один з найбільших постачальників в Україні, що в стоковому сегменті вже понад 12 років - база стоку ЄВРОСТОК.

 

Крім того, початківець продавець повинен вивчити особливості ринку у своїй місцевості. Правильно підібрана специфіка продаваних речей - теж запорука майбутнього успіху. Будь то спортивний сток, дитячий сток оптом чи вроздріб, або напрямок мас-маркету. Знання своєї цільової аудиторії, її вік, соціальний стан і потреби безпосередньо впливають на продажі. Звучить дуже просто, проте на ділі цільовий маркетинг можна вивчати довго та складно.

 

Як підсумок, директору необхідно ретельно підбирати співробітників - починаючи від роздрібних продавців (якщо такі потрібні) і закінчуючи начальником відділу реклами. Економити на штатних працівниках не можна - як відомо, один співробітник з хорошими рекомендаціями й значним досвідом роботи легко замінить двох-трьох новачків. Починаючи власну справу, краще не ризикувати. Набрати штат молодих учнів людей можуть дозволити собі компанії, що вже добре і міцно заявили про себе в продажах стоку оптом або через роздрібні точки продажу.

Сток оптом ТСМ - про що говорить бренд

Коли обрана цільова аудиторія, складений план продажів і є визначеність зі штатом, власник обирає постачальників. Як уже повідомлялося, в Україні їх не так багато. І працюють вони з різними брендами. Вибір бренду для того, хто збирається заробити на стоці найважливіший етап запуску нового бізнесу. Це як вибір при покупці автомобіля: перше, на що звертають увагу - це марка виробника, яка вже говорить багато про що. Крім того, на початку бізнес-шляху магазин переживає непростий час, коли популярність в колах споживачів тільки напрацьовується. Тому запит, який утримає покупця в будь-якому торговому залі, буде швидше полягати не в назві фірми, а у пошуку певних брендів стокового одягу для продажу.

 

Досить популярним запитом українського споживача, вже не перші роки, є сток оптом бренду ТСМ. Приваблива німецька якість і перевірений десятиліттями рейтинг бренду - найкраща реклама. До того ж, стоковий одяг ТСМ призначений для всієї сім'ї, що не обмежує продавця у пошуку цільових клієнтів.

 

Одяг бренду ТСМ відрізняє наявність якісної фурнітури, унікальна технологія пошиття (посилена тканина на місцях згинів). Також ця ТМ пропонує модні та актуальні речі, незалежно від сезону. Лінійки представлені як чоловічі й жіночі, так і для малюків.

Заробіток на стоці - де і як шукати товар

При невеликій кількості перевірених постачальників на сам пошук товару витрачається багато часу. Щоб не витрачати його на перевірку в ході роботи, краще заздалегідь опрацювати такі аспекти:

  • - асортимент, який буде продаватися;
  • - якість товару, бренди;
  • - специфіка одягу;
  • - актуальність.

Надійність продавця завжди підкріплена відгуками клієнтів, а також тривалістю роботи організації. Компанія ЄВРОСТОК відповідає цьому запиту: фірма на ринку понад 12 років, має широку мережу споживачів по всій Україні та користується довірою покупців. Безумовно це надійний партнер для співпраці, коли заплановано відкриття:

  • - невеликого бутіка стоку,
  • - торгового залу зі стічними товарами,
  • - мережі магазинів або організації оптового складу стоку.

 

Що стосується специфіки, то дивно, наскільки сильно вона залежить від регіону продажів. Якщо в одному місті, наприклад, спортивний брендовий сток оптом затребуваний в аудиторії 15-25 років, то в сусідній області той же стоковий одяг розкуповується клієнтами 45+. Звичайно, такі тонкощі перевіряються вже на практиці, але при можливості бажано вивчити всі запити та провести детальний аналіз стокового попиту. Такий підхід згодом вбереже від зайвих розтрат на сток оптом та логістичні витрати.

 

У тому випадку якщо, тільки збираєтеся запустити стоковий бізнес орієнтований на сток оптом або на роздрібні продажі, будьте впевнені що менеджери в ЄВРОСТОК - stocki.com.ua допоможуть визначитися з першими закупівлями. Гарантувати блискавичний збут звичайно ніхто не зможе, але рекомендації від успішної організації що спеціалізується на стоці оптом безумовно будуть доречні.