м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток Україна

Становлення ринку стокового одягу в Україні

Тривалий процес завоювання ринку стічними товарами як згадувалося вище стартував з 2000-х. Разом зі стоком на ринок прийшов і секонд-хенд, що спричинило потім серйозну плутанину серед необізнаних споживачів. Пройшли роки і покупець почав розуміти цінність брендового стокового одягу і приймати той факт, що купити стоковий одяг відомої марки набагато вигідніше, ніж носити речі сумнівного виробництва. Так сформувався споживчий попит на стокові товари в Україні.

Сьогодні складно здивувати українців знижками в 70% і нижче, вони прекрасно знають реальну ціну брендовим речам, а також часто можуть відрізнити підробки під дорогі торгові марки. Україна вже розуміє різницю між стоком і секонд-хендом і кожен покупець вибирає товари цілком розумно, грунтуючись на власні потреби. Частки купівельного попиту розділити між нішами практично неможливо, тому як в кожній родині можуть використовувати різні товарні лінійки - від китайських товарів і до новинок в бутиках, включаючи деякі товари зі стічних розпродажів і частина товарів з секонд-хендів. Грунтуючись на такий розподіл кожен підприємець вибирає свій товар, з яким йде до споживача.

Які бренди є в стоці оптом в Україні

Насправді, світ цілком перенасичений товарами і брендові магазини не виняток. У гонці за місце під сонцем, змагаючись між собою, знамениті торгові марки випускають часто нові колекції, а також розвивають мережі магазинів, які для багатьох вже не по кишені. Європейський споживач більш розпещений, а український має на сьогоднішній день малий відсоток купівельної спроможності, що не покриває продажів в брендових магазинах. У стічних партіях оптом можна знайти - TCHIBO TCM, Lidl, BUGATTI, BENETTON і багато-багато інших дорогих брендових марок.

Виявити попит на стокові речі теж складно. Адже дитячий одяг користується попитом завжди, спортивні речі при бумі на здоровий спосіб життя теж не виняток, а верхній одяг від європейського виробника і зовсім поза конкуренцією. Але до цих самих товарів можна віднести:

  • - взуття всіх різновидів;
  • - одяг повсякденний і на роботу;
  • - нижня білизна й піжамні аксесуари;
  • - постільна білизна;
  • - кухонне приладдя;
  • - побутова техніка та інше, що необхідно сучасній людині для комфортного життя.

Сток оптом в Україні краще купувати у прямого постачальника, що значно дешевше, ніж у перекупників.

Де купити сток оптом в Україні

Ми пишемо статтю для власного сайту і зрозуміло, що будемо рекомендувати свою організацію. Так, компанія ЄВРОСТОК є прямим постачальником стоку оптом в Україні. Але навіть якщо прибрати той факт, що стаття для нашого сайту, спробуйте пошукати по Україні сток оптом за більш кращою ціною. Можливо, ціна на сток оптом буде і нижче нашої, але ми знаємо з якими постачальниками за кордоном співпрацюємо і впевнені в компетентності наших партнерів. За більш ніж 12 років роботи ми привезли власними зусиллями за сприяння компанії логістичних послуг чимало товару, який задовольняє потреби покупців брендового одягу по всій Україні. В нашому прайсі стоку оптом - вже понад 300 позицій збірок по різній комплектації. Є брендове взуття фасоване по категоріям і брендам, а є мікси, в яких можна зустріти і дитячі кеди і зимові чоботи і елегантні туфлі. Але в основному у нас більш зручні добірки товарів, з якими можна ознайомитися в прайсі. До речі, якщо прийнято рішення обирати сток оптом в Україні за ціною, варто придивитися до товару. Інакше купівля стоку оптом може не порадувати.

Сток оптом в Україні з доставкою

Компанія ЄВРОСТОК своїм покупцям рекомендує скористатися логістичними послугами партнерської організації. Ціна на доставку стоку оптом по Україні виходить значно нижче, ніж пропозиції інших організацій. Таким чином, можна істотно заощадити і час на поїздки і гроші на доставку стоку оптом до місця продажу. Постійні покупці ЄВРОСТОК здійснюють тільки перші пару поїздок на склад компанії, а після знайомства, оформляють замовлення стоку оптом з доставкою в своє місто. Склад ЄВРОСТОК розташований у Львові а товари їдуть в - Вінницю, Київ, Житомир, Чернігів, Тернопіль та інші міста.

Які товари вигідно купити в стоці оптом в Україні

Як новачки, так і цілком стійкі в сфері стоку бізнесмени задаються питанням які товари краще закупити в стоковій партії. Безсумнівно визначеність десь є, але кожен вибирає свій профіль і діє в залежності від своїх можливостей.

Комусь цікава наприклад, чоловіча лінія брендових речей і орієнтуючись тільки на свого споживача, підприємець купує сток оптом тільки для чоловіків. При інших потребах можуть бути добірки:

  • - для жінок,
  • - для дітей,
  • - спортивні товари,
  • - взуття, аксесуари, побутова техніка та інші комплектації.

І так в кожному окремому випадку. Але, є також магазини просторіші по квадратурі і вони можуть дозволити собі купити сток оптом не обмежуючись в підборі товару. У подібних закладах можна купити абсолютно будь-який стоковий товар.

Компанія ЄВРОСТОК може забезпечити товаром як малі магазинчики, так і великі торгові площадки. На складі можна вибрати сток оптом брендових речей і взуття від відомих і надійних торгових марок. В наявності є стильні речі, спортивні товари, одяг і взуття для дітей, аксесуари для дому, а також багато інших стокових товарів, з якими можна ознайомитися в прайсі ЄВРОСТОК.

Ми завжди привозимо ексклюзивний сток оптом в Україну та європейські партнери допомагають нам з актуальністю моделей для нашого ринку споживачів. ЄВРОСТОК організує пряму доставку стоку оптом прямо до торгової точки за попередньою заявкою клієнта і завжди пропонує кращу ціну. Є багато питань? Задайте їх менеджерам нашого складу за номерами в контактах.