м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток з Європи. Ціна в Україні.

   Головне питання у виборі постачальника стокового одягу оптом - це "Ціна". Ціна на оптові закупівлі стокового одягу, може бути в цифрах у кожного постачальника ідентичною. Але на виході може значно відрізнятися при розборі вже купленого товару. Шукаючи постачальника, щоб ціна на оптовий сток була в правильному співвідношенні - це дилема кожного оптового покупця, який згодом продає стоковий одяг в роздріб. Вибрати надійного бізнес партнера з першої закупівлі виходить не в кожного покупця стокового одягу оптом. Пропонуємо розглянути деякі рекомендації по вибору постачальника стокового одягу оптом від компанії "Евросток".

 

Низька ціна на сток - це не показник.

   Вибирати по ціні постачальника стокового одягу оптом стає пріоритетом підприємців як на початку свого бізнесу, так і на протязі багатьох років роботи. Низька ціна на стоковий одяг оптом може сформуватися і у постачальника якісних товарів - внаслідок низької закупівельної ціни, а також економії на доставці товару в Україну на стоковий оптовий склад. Низька ціна на опт стокових товарів залежить і від наповненості самої збірки товарів. На відмінність в ціні може вплинути складання брендованого одягу - процентне співвідношення всесвітньо відомих та молодих торгових марок.

 

Різниця в ціні за складом стокового опту.

   Стічні збірки брендових речей розрізняються не тільки по брендам, а ще й по сезонності. Наповнюються збірки у кожного постачальника стокового одягу оптом за різними критеріями і можуть відрізнятися за назвами. Це питання можна злегка вивчити на прикладі - ось деякі позиції від компанії "Евросток":

  • - брендовий мікс, Осінь - Зима;
  • - домашній текстиль;
  • - дитячий брендовий одяг;
  • - сток куртки жіночі;
  • - сток светри чоловічі;
  • - сток чоботи зимові жіночі.

   У кожній компанії, яка поставляє стоковий одяг оптом з Європи може бути список збірок від 15 позицій і вище. У компанії "Евросток" таких найменувань вже більше 270 позицій і ще розширюється. Кожна збірка в найменуванні відрізняється за критеріями:

  • - сезонність;
  • - вид товару;
  • - бренд суміш;
  • - чистий бренд.

   Вибрати в такому розмаїтті можна як за закупівельною ціною, так і за кінцевим результатом - що має на увазі продаж за роздрібною ціною цього товару. Купити дешево стоковий одяг оптом і продати його дорого - це і буде остаточним рішенням при виборі якісного стокового опту.

 

Доставка і ціна на опт стокового одягу.

   Чималу роль у формуванні ціни на стоковий одяг оптом, грає і доставка цього стоку на склад в Україні. Адже товар закуплений в Європі не переміщається безкоштовно. Компанія "Евросток" значно дешевше доставляє стоковий одяг оптом в Україну за рахунок багатьох факторів. Один з найбільш пріоритетних - це доставка великих партій опту стокових товарів. Адже всім відомо чим більше опт, тим дешевше в розрахунку стає доставка вантажу. Що природним чином впливає на кінцеву вартість оптової ціни на стоковий одяг в Україні. Чим менше партія товару тим дорожче стає його доставка. Незважаючи на цей важливий фактор у компанії "Евросток" за багато років роботи налагодилися добрі договірні відносини з перевізниками великих вантажів з Європи. Що явно робить доставку оптових партій стокового одягу значно дешевше, ніж постійно звертатися в різні організації. Виходячи з цих даних можна з упевненістю сказати, що ціна на стоковий одяг оптом в компанії "Евросток" дешевше, але при цьому якість стокового одягу оптом залишається на висоті.

 

Оренда і персонал - впливають на ціну стокового одягу оптом.

   Значні витрати підприємці несуть на оренду площ і персонал. У випадку з компанією "Евросток" - оренда площ займає маленьку дещицю витрат. Склад стокового одягу оптом у компанії "Евросток" - тільки один. Громадна площа складу дозволяє помістити великі партії оптових закупівель стоку з Європи. За рахунок великої площі йде значна економія на оренді комерційної нерухомості, що знижує плюсовій коефіцієнт в розрахунку вартості стокового одягу оптом для покупця. Один склад також має на увазі меншу кількість співробітників. Це також помітно впливає на формування остаточної ціни на сток оптом.

 

Лояльність при закупівлі товару - вплив на ціну стоку оптом.

   Для постійних клієнтів у всьому світі існують дисконтні пропозиції, а також лояльність у відсотках на закупівельну вартість товару. За довгі роки співпраці із закордонними постачальниками, компанія "Евросток" заслужила не у одного постачальника такі вигідні умови. Звичайно з кожною закупівлею можуть з'являтися і нові закордонні постачальники, але більша частина стокового одягу оптом надходить саме від постійних і перевірених партнерів. Компанія "Евросток" рівномірно розподіляє закупівельні знижки на всі товари і таким чином може запропонувати своїй аудиторії більш вигідні і конкурентоспроможні ціни на стоковий одяг оптом.

Реклама бізнесу - як витрата впливає на ціну стоку оптом.

   Кожен підприємець несе значні витрати на рекламу свого бізнесу. Як така "реклама" - теж коштує грошей. На рекламу багато підприємців вкладають навіть більше ніж на податки, персонал та оренду. Як всім відомо в бізнесі без реклами - "ніяк". Компанія "Евросток" по частині рекламних вкладень вже пройшла перші кроки в перші роки свого заснування і зміцнення позицій. У компанії "Евросток" вже є в наявності відмінний веб-сайт, який наповнений інформацією оптимально важливою для нових клієнтів. Також у компанії досить злагоджений потік постійних споживачів, які в свою чергу розширюються і роблять закупівлі солідніше, ніж в перші роки. Можна сказати, що компанія "Евросток" вже не потребує великих витратах на рекламу, а тільки на її підтримку онлайн. У зв'язку з цим немає необхідності ставити якусь націнку на стоковий одяг оптом для свого споживача.

 

Компанія "Евросток" була рада поділитися з Вами деякими моментами, які впливають на ціноутворення на стоковий одяг оптом. Ці фактори можна співвіднести і до розрахунків будь-якого іншого бізнесу. Бажаємо вам правильних і сумірних розрахунків!