м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

​ТРОХИ ПРО БРЕНД СТОК CRANE

Лінійка товарів бренду CRANE оптом не така широка, як деяких інших ТМ, які є на оптовому складі "ЄВРОСТОК" тут: https://www.stocki.com.ua . Відмінною вигідною рисою цієї ТМ є ексклюзивність спортивної лінії, яка за багатьма показниками не поступається відомим маркам - Adidas, Reebok і іншим розрекламованим брендам. Спортивна колекція цього бренду пропонує своїм споживачам не тільки звичайний спортивний одяг, а й одяг що підходить для занять екстремальними видами спорту, включаючи специфічні види:

 • - хайлайн,

 • - каньонинг,

 • - велоспорт,

 • - йога.

І ще для багатьох інших видів спорту вибирають одяг бренду CRANE. Доповнюючи вигоду спортивної лінійки, дитяча одежа ТМ CRANE зачарувала батьків, своїми показниками при експлуатації, а також колірною палітрою. Тканини з яких виробляється одяг CRANE з брудовідштовхуючим ефектом. Більшість моделей з прошарком мембрани, що дозволяє тримати оптимальну температуру тіла як в холод, так і в спеку. Особливими параметрами володіє одяг для гімнастики, йоги, велоспорту та інших подібних видів спорту - це відсутність швів у виробах, а також міцність, м'якість і еластичність тканин. ТМ CRANE піклується не тільки про спортивне зручне вбраня, але підтримує виробництво повсякденного одягу, включаючи домашні моделі зручних піжам.

 

СХЕМИ ПРОДАЖУ ОПТОМ БРЕНДА CRANE

Сток оптом від компанії "ЄВРОСТОК" - це оптові партії бренду CRANE, в яких міститься стоковий одяг та взуття оптом за типами товару:

 • - домашні тапочки CRANE;

 • - дитячі комбінезони CRANE;

 • - шкарпетки дорослі і дитячі CRANE;

 • - спортивний одяг мікс CRANE;

 • - білизна мікс CRANE;

 • - взуття мікс CRANE.

Позицій в прайсі компанії "ЄВРОСТОК" накопичено чимало, але стрімка зміна стокових партій оптом, не дає можливості перерахувати всі категорії. Постійні партнери компанії замовляють сток оптом завчасно, а нові завжди можуть уточнити у менеджерів складу про наявність того чи іншого товару.

 

БЕЗПЕКА ПРОДАЖІВ У РОЗДРІБНИХ МАГАЗИНАХ СТОКУ

У цьому підрозділі компанія "ЄВРОСТОК" піклуючись про своїх партнерів, розкриє трохи секретів продажів "без злодіїв" в роздрібних стокових магазинах. Купуючи у постачальника стоковий одяг оптом, багатьом підприємцям хочеться продати ексклюзивні товари з вигодою. Але часом відвідують магазини нечесні люди, які скоюють крадіжки, мета яких - Просто вкрасти.

Отже декілька прийомів подібних людей в стокових магазинах

Примірювальна :)

Заходячи в примірювальну людина підбирає понад 5 позицій стокового одягу і йде її приміряти. Далі може відбутися - або підміна стокової речі на звичайну, або передача спільнику, який ніби приміряє в сусідній кабінці. Вішак тим часом може бути захований. Уважність продавця - єдиний запобіжний захід таких вчинків.

Підміна :)

Переглядаючи або навіть приміряючи стоковий одяг, людині хочеться купити її за заниженою ціною, таким чином кмітливі люди міняють місцями чеки і оплачують товар за найнижчою ціною. Такий прийом відстежити дуже складно, а особливо в стоковому магазині, де потік товару дуже стрімкий і партії завезення стокового одягу оптом відбуваються в солідних масштабах.

Як би там не було підприємцю варто відстежувати різні хитрощі людей і тим самим бути на сторожі своїх товарів і звичайно ж доходів. Встановлення відеокамер в стоковому магазині, частково може внести спокій в торгову точку.

 

ПОСТАЧАЛЬНИК СТОК ОПТОМ БРЕНДА CRANE

Вибираючи постачальника стокового одягу оптом часто підприємця цікавить:

 • - вигідна ціна закупівлі стоку оптом;

 • - актуальність моделей в стоковій партії оптом;

 • - якість і різноманітність товарів стоку оптом;

 • - бюджетна доставка стоку оптом до точки роздрібного продажу.

Дотримуючись запитів нових потенційних партнерів, а також підтримуючи вже існуючих компанія "ЄВРОСТОК" відстежує цінову планку, яка зацікавить покупців стоку оптом, а також стежить за актуальністю моделей стічних партій. Якість і різноманітність товарних лінійок гарантовані!

 

ДОСТАВКА СТОКУ ОПТОМ БРЕНДУ CRANE

Популярність бренду CRANE шириться містами України і все більше покупці питають саме про нього на роздрібних точках продажів. Поширюється і інформація про оптового постачальника бренду CRANE. Компанія "ЄВРОСТОК" пропонує своїм партнерам, які купують стоковий одяг оптом здійснювати доставку товарів по містах України за допомогою послуг партнерів з вантажоперевезень. Багаторічна співпраця з цими партнерами дозволяє покупцям компанії "ЄВРОСТОК" здійснювати доставки стоку оптом по містах України значно дешевше, ніж іншими перевізниками і компаніями по доставці.

 

КУПИТИ СТОК ОПТОМ БРЕНДА CRANE

Закупівля оптових партій стокового одягу, особливо для новачків в цьому бізнесі супроводжується побоюваннями, що товар не буде розпроданий. Бренд CRANE до цієї категорії точно не відноситься. Такі речі будуть затребувані як в багатомільйонному місті, так і в невеликому селі. Якість бренду CRANE дозволить багатьом роздрібним покупцям відчути європейську якість одягу як в заняттях спортом, прогулянках, так і виконуючи сільські роботи, пов'язані з перевіркою одягу на міцність.

 

Стоковий одяг оптом зі складу "ЄВРОСТОК" це гарантоване оновлення стоку оптом і бронювання товару до його доставки з за кордону на склад.

 

Постійні партнери вже знають яку оптову партію стоку їм необхідно замовляти, а яку починати пробувати купувати. Менеджери складу допоможуть звернути увагу на особливі ексклюзивні товари стоку оптом, але через час підприємець вже набирає обертів, і визначає стокові товари оптом самостійно. Компанія "ЄВРОСТОК" готова підтримувати своїх партнерів як на початкових етапах розвитку, так і під час сплячого сезону. Кращий постачальник стоку оптом - "ЄВРОСТОК".

Джерело: https://stocki.com.ua