м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

ТСМ Tchibo одяг оптом

ТСМ Tchibo є німецькою компанією, яка прославилася за рахунок виробництва розчинної кави, що випускається під однойменною назвою, а також виготовлення брендового одягу. Сьогодні активно розкуповується ТСМ Tchibo одяг оптом, оскільки це – один із символів німецької якості, перевіреної часом.

 

Датою заснування ТСМ Tchibo є 1913 рік. Біля її витоків стояли торговці М. Херц і К. Чіллінг-Ірьян. Перший фірмовий магазин було відкрито, як і головний офіс, у місті Гамбург. За час свого існування компанії вдалося перетворитися з дрібного німецького постачальника кави на багатопрофільну корпорацію з розвиненою мережею постачання свої товарів по всій земній кулі. Завдяки цьому покупцям усіх регіонів світу став доступним вироблений ТСМ Tchibo одяг оптом.

 

Асортимент брендового одягу та його переваги

 

Виробництво популярних лінійок одягу, що випускається під цією торговою маркою, налагоджено на сучасних фабриках Гамбурга й Берліна. Продукція виробника славиться зручністю, використанням тканин, які не обмежують рух, повторюють анатомічну форму тіла, «дихають», виводять вологу. Асортимент представлений жіночими, чоловічими та дитячими речами для:

 

  • -спортивних тренувань;
  • -активного відпочинку;
  • -домашнього дозвілля.

 

На території багатьох країн функціонують брендові бутики, у яких поціновувачі практичності й максимального комфорту мають можливість придбати необхідні речі для себе та своєї сім'ї. Але відсутність магазину виробника в місті – це не проблема, адже всім шанувальникам ТСМ Tchibo одяг оптом доступний через інтернет.

 

У яких випадках вигідні оптові покупки?

 

ТСМ Tchibo одяг оптом – це раціональний варіант, якщо є необхідність поповнити свою торговельну точку високоякісною європейською продукцією, яка, безсумнівно, зможе привабити покупців. Нові клієнти, одного разу пізнавши на своєму досвіді практичність і зручність цих речей, перейдуть у категорію постійних. І стабільний фінансовий результат бізнесу буде забезпечений.

 

Також ТСМ Tchibo одяг оптом – непогане рішення в тому разі, якщо необхідно підготувати до прийдешнього сезону велику сім'ю. Сучасні зайняті жінки не мають можливості подовгу займатися шопінгом, тому оптова купівля допоможе їм заощадити власний час.

 

ТСМ Tchibo одяг оптом зацікавить і компанію подруг / друзів, які хочуть придбати якісні речі, виготовлені згідно з європейськими стандартами, заощадивши при цьому непогану суму грошей. Оптові придбання, як відомо, завжди дешевше роздрібних, оскільки витрати на логістику значно нижчі.

 

ТСМ Tchibo одяг оптом – це відмінна можливість виглядати стильно, не витрачаючи при цьому левову частку своїх заощаджень. Для іногородніх замовників, які здійснюють покупки в інтернеті, завжди можлива доставка провідними транспортно-логістичними компаніями, ціни на яку також оптимальні.