м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Успішний початок бізнесу: секонд-хенд

Не всі люди, що бажають почати заробляти на торгівлі одягом мають можливість відкривати брендові бутики або навіть магазини з асортиментом стоку. Часом, невеликого стартового капіталу недостатньо для того, щоб закупити товари та покрити усі витрати по оренді і забезпеченню робочого процесу.

Фахівці радять розпочинати розвиток індивідуального підприємництва з відкриття магазину з товарами секонд-хенд. Крім того, що це може бути досить вигідно, такі товари мають активний попит у різних верств населення.

Низька вартість закупівлі, безкоштовна доставка секонд-хенду – це те, що може стати відмінним стартом для прибуткового бізнесу.

Звідки береться вживаний одяг?

 

Географія «секонда» в нашій країні досить широка, а тому при сортуванні, придбанні і безкоштовній доставці секонд-хенду треба враховувати особливості клімату різних держав.

 • Англія, Ірландія, Австралія – постачальники найкращого товару. Завдяки високому матеріальному становищу населення цих країн, люди не зношують одяг, і в сортування секондів часто потрапляють практично нові речі. Трапляються і абсолютно не вживані екземпляри, які хитрі бізнесмени видають за сток;
 • Америка – не самий кращий приклад якості одягу. Навіть за наявності безкоштовної доставки секонд-хенду з цієї країни, бізнес побудувати не вийде. У мішках з американським одягом багато речей величезних розмірів, які часто в дуже поганому стані, брудні і зі слідами активного  використання;
 • Франція і Німеччина можуть стати постачальниками як дуже хорошого товару, так і рваного ганчір'я. Це пов'язано з тим, що в цих країнах поряд із забезпеченими категоріями населення є і бідні верстви;
 • Італія – країна, якою правлять модні тренди. Імпульсивні італійці міняють гардероб часто і нещадно, а тому є сенс купувати лоти з італійськими речами. При замовленні великих партій і при безкоштовній доставці секонд-хенду з Італії, бізнес може стати дуже прибутковим.

Відкриваючи магазин, важливо знайти постачальника, який сумлінно відноситиметься до відбору, сортування і продажу партій секонд-хенду. До того ж безкоштовна доставка секонд-хенду стане приємним бонусом і відмінною допомогою в роботі.

Альтернатива магазину – інтернет-торгівля

 

У сьогоднішніх реаліях такий бізнес, як інтернет-магазин, може принести непоганий прибуток. В ідеалі має бути декілька ресурсів для торгівлі: це можуть бути соціальні мережі, дошки оголошень, безкоштовні платформи для створення сайту. Виходить, що без особливих матеріальних вкладень можна розгорнути активну торгівлю. Основним завданням стане залучення клієнтів, для цього потрібно відповідально підійти до таких аспектів:

 • ретельний відбір товару. Не варто економити на якості – краще заплатити більше, але речі мають бути у відмінному стані і відповідати вимогам моди;
 • презентабельний зовнішній вигляд. Не буде зайвим приводити речі в належний стан, адже знаходячись в мішках вони часто зім'яті і неохайні, можуть мати плями. Відповідальні роздрібні продавці не лінуються випрати одяг, вивести плями та випрасувати його – так підвищується ціна;
 • якісні фотографії. Бажано обрати фотофон і відповідні аксесуари, щоб усі світлини були в єдиному стилі. Освітленість і якість фотоапарату важливі, адже на фотографії мають бути чітко показані усі деталі;
 • детальні описи. Доцільно робити виміри основних параметрів кожної речі, щоб покупці могли розуміти розміри, адже вони не можуть приміряти річ;
 • чесність. Якщо річ має дефекти, то треба їх описати і сфотографувати окремо, інакше обдурений покупець не повернеться за черговим придбанням.

 В якості додаткового залучення можна запропонувати різні маркетингові ходи, наприклад, безкоштовна доставка секонд-хенду бюджетним перевізником при купівлі на певну суму. Це простимулює покупців придбати більше і повернутися за новими товарами.

Грамотне ціноутворення

 

Щоб речі добре продавалися, вони не мають бути дорогими. Але в той самий час бізнес повинен приносити прибуток. Здешевити товар можна двома шляхами:

 • закуповувати великі партії – тоді постачальник знижує ціну при збільшенні ваги;
 •  шукати можливості для безкоштовної доставки секонд-хенду.

При розрахунку ціни треба враховувати, що будуть залишки товарів, які доведеться розпродати  за собівартістю, а то й дешевше, щоб не займати ними місце і мати можливість замовити нову партію. Покупці добре сприймають такі розпродажі і чекають на них.

Можливо, для залучення покупців є сенс спочатку працювати з мінімальною націнкою.

При співпраці з надійними постачальниками, постійному оновленні асортименту і добросовісному виконанні своїх зобов'язань по безкоштовній доставці секонд-хенду покупцям, бізнес обов'язково стане прибутковим, приноситиме задоволення і дасть можливість успішно розвиватися в обраному напрямку.

Джерело сайт Євро сток: https://www.stocki.com.ua