м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Вибірка сток одягу та взуття оптом

 Як би там не було, але сезонне оновлення гардеробу, це не стільки примха, скільки життєва необхідність. Одяг та взуття, з’явившись декілька тисячоліть тому, будуть затребувані завжди. До того ж, в умовах нашої кліматичної смуги, повноцінних сезонних комплектів повинно бути багато – адже ніяк не вийде відходити цілий рік в шортах і босоніжках.

 Для тих верств населення, чий прибуток не дуже високий, є два можливих варіанти придбання одягу: купувати сучасний одяг не найкращої якості від китайського виробника на базарі, або високоякісний з Європи в стоках: він відрізняється класичним дизайном і чудовим кроєм. Нажаль, є ще люди, які асоціюють сток з секонд хендом та проявляють деяку гидливість, і роблять це цілком марно.

 Тим, хто хоче бути не лише модним, але і носити якісні речі, на допомогу прийде стокова вибірка одягу та взуття. Адже коли покупці придбають одяг і взуття відомих виробників за цінами нижчими, ніж за китайський ширвжиток, вони обов’язково оцінять всі переваги. На сьогодні зростає кількість прихильників купування речей в стоках. І це швидше закономірність, що викликана здоровим глуздом, ніж випадковість.

Що ж таке сток?

 

 Далеко не кожному по кишені купувати нове взуття для кожного сезону, адже добротна пара, а особливо зимова, коштує чималих грошей. Окрім повсякденної пари, потрібно мати спортивну, похідну і святкову. Одним словом, щоб мати повноцінний гардероб з якісних речей, потрібні чималі фінансові вкладення.

 Що важливе у взутті:

 • якість матеріалів;
 • зносостійкість;
 • зручність та практичність.

 За великим рахунком, аналогічні умови пред’являють і до одягу. І підприємці, і покупці бажають придбати товари якомога дешевші, якісніші та довговічніші. В цьому випадку оптимальним і прийнятним для всіх варіантом залишається стокове вибирання одягу та взуття. Адже завдяки величезному представленому асортименту можна знайти саме те, що підкреслить індивідуальність, служитиме вірно та довго не вийде з моди.

Звідки береться сток?

 

Це можуть бути товарні залишки великих торгівельних мереж або результат надмірного виробництва корпорацій, що займаються виробництвом одягу. Якість цих товарів прекрасна, вони абсолютно нові, з бирками і без пошкоджень. Іноді ці речі навіть у фабричному пакуванні і їх не демонстрували в шоурумах, а ціна на них на 70-80 % нижча за ту, за якою вони пропонувались до продажу. Чого лише варті такі бренди, як: Zara, Bershka, Morgan, Triumph, Tommy Hilfiger, Lidl, H&M та багото інших, адже їхня якість не викликає сумнівів. А взуття від Reiker antistress, Mustang і Quicksilver – заслуговує найвищої оцінки. 

 Окрім одягу і взуття, стоки представляють різноманітні аксесуари:

 • сумки, рюкзаки і клатчі;
 • пояси та ремені;
 • шапки, кашкети та капелюхи;
 • окуляри.

 Існують великі гуртові компанії, що закуповують великі партії товарів відомих брендів, виготовлених для продажу на внутрішньому ринку Європи. Такі компанії виконують наступні дії:

 • займаються закупівлею і стокова вибірка одягу і взуття;
 • транспортуванням з Європи;
 • розмитненням;
 • сортуванням;
 • формуванням лотів;
 • пакуванням та відправленням покупцям.

 Чоловічі, жіночі та дитячі моделі брендового одягу та взуття продаються у вигляді міксів, окремими лотами. Оскільки в лотах часто зібрано взуття та одяг розмірними сітками, то такі пропозиції швидше зацікавлять підприємців.

 Де придбати сток вроздріб?

 

 Потрібно відмітити, що мережі, що представляють послугу стокової вибірки одягу та взуття, існують не лише в нашій країні, але і в Європі. Там вони найчастіше представлені монобрендовими крамницями. Їхній асортимент складений із залишків продукції одного бренду.

 Інший формат – мультибрендовий магазин, власник якого бере на продаж товарні залишки різних торгівельних марок.

 Retail park – це цілі торгівельні центри, що представляють сток вибірку одягу та взуття. Торгівля в такому форматі вже давно розвинена в США і Європі. В нашій країні такі великі центри можна зустріти лише в великих містах.

 Найвідоміші світові стоки: «Discont» в Італії, «Dollar General» в США. Практичні європейці вже давно користуються перевагою шопінгу в дешевих магазинах, заощаджуючи при цьому значні суми.

 В нашій країні великі гуртові компанії, одночасно з великими торгівельними площами, мають добре розвинені інтернет-майданчики для торгівлі, де представлене сток вибірка одягу та взуття. Клієнтами спеціалізованих сайтів можуть стати дрібні підприємці, що мають невеличкі крамниці, та пересічні громадяни. Гуртовики йдуть назустріч покупцям, пропонуючи гнучкі умови і приємні можливості для співпраці. Це абсолютно новий підхід по шопінгу. Весь величезний асортимент складу можна детально побачити на моніторі комп’ютера або смартфону. Ціна за одиницю товару може змінюватись в залежності від умов закупівлі: об’єму, асортименту, способу доставки і варіантів оплати.

 В таких магазинах можна зустріти вдало підібрані мікси одного чи декількох брендів, жіночого, дитячого і чоловічого одягу. А якщо добре пошукати, то є шанс відшукати абсолютно свіжі колекції і створити модний неповторний образ.

 Сток – це перспективна ніша для бізнесу!

 

 Треба відмітити, що існує безліч бутиків, власники яких не соромляться видавати товари із стоку за одяг з актуальних колекцій, значно завищуючи ціни. Часто виникають парадоксальні ситуації, коли в сусідній стоковій крамниці можна зустріти ті ж речі, що і у бутику, але у декілька разів дешевше.

 Поступово в головах вітчизняних споживачів формується позитивне сприйняття сток вибірки одягу і взуття, багато хто вже оцінив всі переваги та активно використовує можливості для економії. Експерти ринку впевнені, що дуже скоро стокова торгівля ґрунтовно увійде в наше життя, як це давно сталося в цивілізованих країнах.

 Таким чином, можна зробити висновок, що сток це не просто прекрасна можливість заощаджувати, але і шанс для створення прибуткового бізнесу без великих вкладень капіталу.