м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Взуття сток оптом

Купівля гарного якісного взуття – справа витратна. А якщо говорити про брендове взуття – тим паче. Але ж хочеться мати стильне взуття, відчувати себе комфортно в ньому. Так, можна замовляти взуття з-за кордону, але це майже завжди «кіт в мішку», до того ж доведеться чекати тривалий час. Копії відомих брендів? Можливо, але дуже якісна «підробка» взуття від кутюр’є може коштувати стільки ж, скільки оригінальна річ з сегменту «мідлл». Таким чином, оптимальним варіантом залишається покупка взуття сток оптом чи вроздріб. Переваг – маса, вигоди – не менше! І це дійсно доступно для більшості, якщо не всіх, споживачів.

Що таке сток?

Є думка, що багато хто не знає напевне що таке сток, оскільки часто думають, що це «секонд». Але це невірно, як і те, коли продавці, які торгують товарами «second hand», позиціонують свій магазин, як стоковий.

Сток (від англ. – stock – запас, склад) – це нерозпроданий обсяг взуття, який залишився після фінального розпродажу в магазині, а також на виробництвах. Це не брак, не конфіскат і не секонд хенд. Стокове взуття абсолютно нове. Як виняток можуть поставлятися товари без паперової бірки, але всі інші етикетки та ознаки, що це невживане брендове взуття – присутні. Іноді можуть траплятися вироби без фірмової коробки.

Чому стокове взуття коштує дешевше, ніж в аутлетах і на розпродажу?

Основна причина, по якій взуття сток оптом продається дешево, це сезонність. В першу чергу до стоку потрапляють нерозпродані сезонні моделі. Наприклад, влітку дуже багато зимового взуття можна придбати майже даром. І це буде якісне нова брендове взуття Mango, Clark's, Tosca Blu, Crocs, UGG та багато інших, які давно завоювали свою популярність.

Друга причина, стокове взуття, це моделі з минулорічних колекцій. Оскільки мода сьогодні настільки демократична, дизайн взуття довгий час залишається актуальним. Звичайно, прихильникам виключно ультрамодних туфель або чобіт, стокові магазини можуть здатися нудними. Але для таких споживачів, як правило, ціна не має значення.

Третя причина – відсутність паперової бірки. Якщо ви хоч раз в житті були на фінальному розпродажу, то напевно бачили динаміку цього процесу. Тому не дивно, що паперові бірки можуть бути зірвані. Відповідно до стоку таке взуття надходить без цієї «штучки».

Таким чином, сток, це нове якісне фірмове (не копії) взуття за доступною ціною. Звернемо увагу, що відповідно до правил світової торгівлі, максимальна знижка на розпродажу не може перевищувати 5%. Єдиний великий розпродаж, це «чорна п'ятниця», в період якої товари продаються зі знижкою до 90%. Все, що не розпродається – надходить до стоку.

Як гарантовано купити нове взуття в стоці?

Оскільки на ринку є недобросовісні продавці і під виглядом стоку «впарюють» вживане взуття або підробки, часто-густо люди розчаровуються в таких магазинах і сприймають стоки, як магазини вживаних товарів (комісійні магазини, секонд хенд).

Щоб не отримати такий же сумний досвід, необхідно уважно обирати продавця. Особливо це важливо, якщо вам потрібне взуття сток оптом для бізнесу. Адже ви точно зацікавлені в довгострокових відносинах з клієнтами і бажаєте пропонувати якісний новий товар.

Перше, що необхідно зробити, це вивчити сторінку сайту продавця: асортимент, умови, відгуки покупців, умови співпраці, контакти. Далі, важливо відвідати магазин, при його наявності, щоб упевнитися в якості товару і грамотності мерчандайзингу, професіоналізмі продавців як з точки зору знання асортименту, так і з точки зору сервісу, що надається клієнтам.

Наступний етап – ділові перемовини з керівником на предмет обговорення поставок: звідки (фабрики, бутики), як часто, які партії і так далі. Якщо все влаштовує, можна обумовити фінансові вигоди один одного і підписати угоду про співпрацю.

Інтернет-магазин STOCKI COM UA пропонує широкий асортимент чоловічого, жіночого та дитячого взуття популярних брендів за доступною ціною. Тут представлені всі ті моделі, які користуються високим попитом, тому покупка взуття сток оптом у нас буде вигідним капіталовкладенням, адже ви придбаєте те, що добре продається.

Магазин гарантує, що вся продукція абсолютно нова, перевірена співробітниками компанії на предмет відсутності браку та інших нюансів. Зверніть увагу, що працівникам фірми заборонено відбирати товар для себе в процесі сортування і перевірки.

Ми постійно відстежуємо модні тенденції, періоди розпродажу, тому у нас можна знайти великий вибір актуальних моделей, які постійно оновлюються і поповнюються.

Вартість – максимально доступна навіть на бренди сегмента «мідлл-ап» і вище (Ecco, Gabor, Birkenstock і інші). А при купівлі великим оптом, ціна знижується. До того ж діє у нас і дисконтна програма для постійних клієнтів.

Купуючи взуття сток оптом у нас, можете розраховувати на оперативну доставку в будь-який населений пункт України.