м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Взуття сток оптом, сток одяг

Стокові магазини давно на піку популярності, що обумовлено вигідними пропозиціями для споживачів. У таких магазинах можна і взутися і вдягнутися усією родиною. А якщо хочете побудувати власний бізнес, взуття сток оптом, сток стане найкращим діловим партнером і запропонує якісний товар.

У чому відмінності стоку і second-hand?

Сток, це свого роду склад, до якого надходить взуття, яке залишилося не розпроданим магазинами після фінального розпродажу. Також сюди надходять надлишки з виробництв, які займаються пошиттям взуття, що утворилися після закупівель магазинами.

Таким чином, всі товари в стоці – абсолютно нові і нічим не відрізняються від тих, які стоять за стильними вітринами бутиків, окрім як ціною. Але бувають винятки.

Яке взуття в стоці: китайські підробки чи оригінали?

Дуже часто споживачі думають, що до стоку надходить конфіскована продукція, китайські підробки, непарне взуття та інші неліквіди. Але це не так. У стокові магазини надходить нове брендове взуття. Оскільки більша частина товару закуповується безпосередньо у виробника, він гарантовано оригінальний.

Що стосується «китаю», не так все погано, як багато хто звик думати. 90-ті, коли країну заполонила неякісна продукція з Китаю, вироблена в непризначених для цього умовах, уже позаду. У сегменті виробництва якісної продукції відомих марок все чітко налагоджено.

Не секрет, що такі великі бренди, як Reebok, Puma, Braska і багато інших частково виробляють свою продукцію на заводах, розташованих в КНР та інших країнах Азії, Африки з відомих причин. Але, вся робота, технології, система контролю якості, сировина аналогічно тій, що використовується на фабриках в США, Європі. Це сертифіковане, а не кустарне виробництво, відповідно готова продукція такої ж високої якості, як  і оригінальна.

В якому стані стокове взуття?

Весь товар, представлений в стоковому магазині в такому ж стані, як в будь-якому бутику: не вживаний, не бракований, чистий, з етикеткою.

Товари, що надходять в сток, ретельно перевіряються співробітниками і тільки потім потрапляють на прилавок. У нас взуття сток оптом/сток обов'язково проходить передпродажну перевірку, оскільки якщо взуття надходить з розпродажу, можуть потрапляти такі товари:

 • Без етикеток.
 • Без бірок (паперова навісна етикетка).
 • Неупаковані в коробки.
 • Зі слідами недбалої примірки (заломи на п’ятках, наприклад, сліди пилу і так далі).

Якщо закупівля здійснюється з фабрик або їх складів, як виняток можуть потрапляти предмети гардероба, що були у вжитку. Такий товар відразу ж відбраковують та виключається з пропозиції магазину. В цьому можете бути впевнені. У нас ви купите тільки нове взуття.

Що ми пропонуємо для вас?

Інтернет-магазин «STOCKI COM UA» пропонує нове брендове взуття для чоловіків, жінок і дітей різного віку за доступними цінами. Також у нас є великий вибір взуття сток оптом_сток для літніх людей.

У нашому онлайн-магазині представлена виключно оригінальна продукція. Не виходячи з дому, ви зможете купити такі види взуття набагато дешевше, ніж в бутику:

 • Кросівки.
 • Кеди.
 • Мокасини.
 • Еспадрільї.
 • Босоніжки.
 • Туфлі.
 • Сабо і шльопанці.
 • Черевики.
 • Чоботи.
 • Крокси.

Ми закуповуємо тільки найбільш популярні моделі, які добре продаються. За таким же принципом обираємо бренди і розміри взуття. У нас ви завжди знайдете взуття таких брендів, як New Balance, Nike, Esprit, Gabor, André, San Marina, Bata, Hogl, H&M і багато інших, які давно зарекомендували себе з кращого боку.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

Звертаючись до нас, ви придбаєте якісне брендове взуття на будь-який сезон і погоду. У нас представлені тільки актуальні колекції. Зверніть увагу, що ми не закуповуємо взуття, яке «морально» застаріло. Наші співробітники відстежують всі модні тенденції, враховують смаки та потреби покупців. Завдяки чіткому і детальному вивченню попиту, у нас завжди є той асортимент, який вже хочуть придбати.

Джерелами надходження взуття сток оптом/сток є заводи виробників, розташовані в Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, Голландії, Китаї. Налагоджені відносини з представниками виробників, чітка логістика, дозволяє нам своєчасно поставляти товар в потрібному обсязі. Тому у нас ви завжди знайдете ту кількість взуття, яке вам потрібно. Крім того, ми відкриті для співпраці і приймаємо індивідуальні замовлення від ритейлерів.

Таким чином, взуття сток оптом/стік «STOCKI COM UA», це не тільки магазин вигідних покупок для споживача, а й для ритейлерів, які зацікавлені в стабільних і прозорих партнерських відносинах на взаємовигідних умовах.