м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Crane сток оптом

Crane Sports – німецька компанія, що входить до когорти лідерів із виробництва й продажу високоякісного спортивного одягу та взуття, а також речей для любителів активних видів відпочинку. Серед багатого асортименту знайти для себе відповідні елементи гардероба можуть і чоловіки, і жінки, і діти різних вікових груп.

Продукція торгової марки Crane Sports отримала заслужену популярність завдяки своїм відмітним характеристикам:
• легкість (її вага на тілі практично не відчувається);
• максимальна комфортність (повторює анатомічну форму тіла);
• практичність і багатофункціональність (можливість застосовувати як для професійних тренувань, так і під час відпочинку, походів, подорожей тощо);
• зносостійкість (якісні матеріали забезпечують тривалу носку, здатність витримувати багаторазове прання).

Одяг та взуття від цього виробника – вибір стильних особистостей, які перебувають постійно в русі, кому не властивий пасивний спосіб життя. Євро сток Львів сьогодні істотно розширив коло прихильників сток Crane Sports, ТСМ, Lidl та інших брендів, організовуючи прямі постачання стокових речей з Європи на територію України за доступними для багатьох споживачів цінами.

Як вигідно придбати сток Crane?
Всі модники та модниці, а також просто економні люди знають, що оригінальний євро сток crane – це дійсно якісні речі, які абсолютно не потрапляють під категорію секонд-хенд. До стокових партій одягу і взуття належать ті екземпляри, які не встигли знайти свого споживача до виходу нової колекції певного бренду, а також деякі відбраковані елементи гардероба.

Здійснюючи оптові постачання такої продукції з Європи в Україну, наша компанія ретельно під час сортування речей стежить за тим, щоб лоти, підготовлені до продажу, формувалися з ліквідного товару, без істотних дефектів, пошкоджень. Купуючи оптом сток crane у Львові, наші клієнти отримують гарантію того, що під час розпакування коробки або мішка їх не очікують неприємні сюрпризи.

Сток Crane представлений в окремому розділі електронного каталогу. Детально ознайомитися зі змістом лотів можна за допомогою фото та відеоматеріалів, підготовлених нашими консультантами в процесі сортування товару. Якщо ви виявите будь-який видимий дефект на речах або ж у вас виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до менеджерів компанії через телефон. Ми з радістю виконаємо побажання кожного клієнта, який вирішив купити сток crane у нас.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+