м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Crivit сток оптом

Crivit сток – це відомий німецький бренд, який спеціалізується на виготовленні одягу, призначеного для активного відпочинку й занять спортом. Свою славу компанія завоювала завдяки високотехнологічній продукції, виробленій із застосуванням системи Natural Evolution. Ця технологія дозволяє одягу максимально точно повторювати анатомічні особливості тіла свого господаря.

Одяг оптом сток Crivit є бажаним елементом гардеробу для представників різних вікових категорій. Особливо затятими шанувальниками речей вважається молодь. Продукція бренду представлена лінійками жіночого, чоловічого та дитячого одягу, які об’єднують:
• куртки;
• джинси;
• спортивні костюми;
• футболки й майки;
• шорти;
• термобілизну.

Сьогодні якісний одяг німецького виробника став доступним для придбання в Україні. Навіть ті любителі виглядати стильно, які раніше вважали для себе речі сток Crivit, ТСМ, Lidl, Crane й інших брендів справжньою розкішшю, можуть купити сток Crivit за доступними цінами, який відрізняється високою якістю.

Де і як купити брендовий одяг оптом сток Crivit?
Компанія Євро сток Львів реалізує прямі поставки стокового одягу в Україну, тому цінова політика завжди залишається демократичною, максимально відповідаючи і специфіці товару, і купівельній спроможності цільової аудиторії.

Якщо ви вирішили придбати сток оптом Crivit, вам необхідно:
• зазирнути в наш каталог, клікнути по вкладці з назвою бренду, який цікавить вас;
• уважно ознайомитися з асортиментом запропонованих речей – жіночих, чоловічих, дитячих, аксесуарів і т. д., які містяться в лоті, переглянути представлені фото та відео;
• у разі виникнення запитань поставити їх нашим менеджерам у зручній для вас формі – в електронному або телефонному режимі;
• натиснути на копку «Купити» й узгодити з консультантами всі деталі вашого замовлення та оплати.

Євро сток Crivit придбати сьогодні можна не тільки у Львові – ми з радістю забезпечимо доставку вашого замовлення в будь-яке місто України.

Ми гарантуємо якість реалізованої нами продукції, оскільки кожен лот формується тільки з речей, що зберегли свій зовнішній вигляд, форму, не мають істотних дефектів. Завідомо неліквідний товар (секонд хенд, неходові розміри, видимий брак) у коробках і мішках відсутній.

У співпраці з нами, купуючи сток оптом Crivit великим і дрібним оптом, ви отримуєте можливість кращі європейські традиції у виготовленні одягу й новітні досягнення в його дизайні зробити доступними для широких категорій покупців.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+