м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Де краще купити сток одягу гуртом

Якщо ви маєте власну торговельну точку одягу або взуття й зараз опинилися перед вибором, де придбати сток гуртом, кращим варіантом буде віддати перевагу укладанню угоди з прямим постачальником стоку товару. Євро сток Львів – один із лідерів на вітчизняному ринку, який здійснює закупівлю в Європі й реалізацію на території України брендових речей, виключаючи участь посередників. Вибір такого партнера – це ціла низка переваг, а саме:
1. Співпраця з прямим постачальником стоку товару – ваш шанс придбати продукцію за демократичною ціною, раціонально обґрунтованою. Сток представлений залишками від попередніх колекцій усесвітньо відомих брендів, які не встигли реалізуватися до того моменту, коли побачила світ нова, або ж відбраковані у зв’язку з наявністю незначних дефектів. Тому й вартість речей має бути зниженою.
2. Тільки прямі постачальники зацікавлені в наданні своїм клієнтам якісного товару. Ми пропонуємо євро сток – висококласний одяг і взуття від популярних у всьому світі європейських брендів (сток Crane, Lidl, ТСМ та ін.), синонімом яких є надійність. Наша компанія не працює з китайською дешевою продукцією, яку багато нечесних реалізаторів видають за європейські речі, вводячи тим самим своїх клієнтів в оману.
3. Прямий постачальник має можливість не тільки регулювати цінову політику самостійно, але й організовувати систематичні акції та знижки, пропонувати бонуси для своїх клієнтів, зокрема гуртових. Ми гарантуємо нашим постійним партнерам, які здійснюють регулярні закупівлі великих партій товару, вигідні програми лояльності, що забезпечують взаємну вигоду від угоди.
4. Постачальник, який продає брендовий одяг без участі посередників, завжди готовий іти на контакт зі своїми партнерами й виконати їхні законні вимоги. Уся продукція сортується, переглядається нами, відбраковується секонд хенд. Сток Львів надає можливість ознайомитися з лотами на офіційному сайті, переглянути якісні фото - відеоматеріали, уточнити необхідну інформацію у кваліфікованих консультантів. Наш склад має фізичну адресу, яку вказано на сайті. Завдяки цьому ми користуємося довірою великої кількості клієнтів, коло яких постійно розширюється не тільки у Львові, але в інших українських містах.
Купити сток одягу і взуття гуртом – це недешевий і вельми серйозний захід, тому обирати завжди краще перевіреного постачальника, щоб уникнути небажаних збитків.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+