м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Купити сток оптом відомих брендів

Ще кілька років тому для багатьох стильний, якісний одяг і взуття від торгових марок зі світовим іменем залишалися нездійсненною мрією. Але сьогодні для тих, кому раніше вдавалося побачити модні речі тільки у вітринах дорогих бутиків, на сторінках глянцю або ж в інтернеті, з’явилася унікальна можливість купити сток оптом відомих брендів і поповнити свій гардероб брендовими речами за демократичною ціною.

Компанія Євро сток Львів є прямим постачальником одягу, взуття, аксесуарів від відомих виробників:
• Crane;
• Crivit;
• Lidl;
• BROOKS LTB;
• ТСМ;
• JBC та ін.

Ознайомившись із нашим електронним каталогом, ви маєте можливість стати володарем чоловічого, жіночого, дитячого одягу і взуття від цих торгових марок, головними синонімами яких вважаються якість і надійність.

Як здійснити оптову покупку?
Якщо ви збираєтеся купити сток оптом відомих брендів для розвитку свого бізнесу, ми готові запропонувати вам вигідні умови співпраці.

1. Доступна ціна на товар. Кожен реалізатор стокової продукції повинен розуміти, що він працює із залишками попередніх колекцій, які не встигли знайти своїх володарів до появи нової лінійки модельного взуття й одягу. Тому надмірно завищена вартість – фактор, якому не повинно бути місця в чесній торгівлі стоковими речами.
2. Програми лояльності для постійних клієнтів. Для взаємовигідної співпраці чужа нажива на своїх партнерах. Оскільки ми самі поставляємо євро сток оптом відомих брендів на територію України, то маємо можливість проводити акції та знижки, пропонувати бонуси і влаштовувати розпродажі.
3. Захист прав покупців. Для реалізатора, який має стратегію довгострокового перебування на ринку, головним орієнтиром у діяльності повинна бути чесність. Наші співробітники здійснюють ретельне сортування отриманих оптових партій товару, усувають зі складу мішків секонд-хенд, зіпсовані речі, неходові розміри, щоб клієнти не кидали грошей на вітер, купуючи товар, який не буде змоги розпродати.

Євро сток Львів постійно розширює свою географію: тепер придбати оптом (дрібним або великим) стокові брендові речі можна не тільки за адресою нашого складу, а й у багатьох містах України. Для цього достатньо здійснити замовлення на офіційному сайті компанії або ж у телефонному режимі. Міф про те, що подібна покупка в інтернеті пов’язана з максимальним ризиком, давно вже в минулому. І зазначені вище гарантії є запорукою безпеки наших партнерів.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+