м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Оптовий сток, як уникнути обману

Вирішивши придбати сток оптом, деякі люди зрештою роблять крок назад і відмовляються від цієї ідеї, боячись стати жертвами обману й викинути чималі гроші на вітер. Як же захистити себе від шахраїв і не зазнати небажаного збитку? Сток Львів пропонує кілька корисних рекомендацій, ознайомитися з якими не завадить нікому.
1. Спочатку зверніть увагу на ціну запропонованого оптового товару й ретельно зважте всі «за» та «проти». Варто виходити з того, що стокове взуття й одяг – не секонд хенд у традиційному розумінні цього слова. Це речі, що залишилися від попередніх колекцій усесвітньо відомих брендів (сток Crane, ТСМ, Lidl та ін.). Тому мізерна ціна на них, що впадає в очі й викликає непереборне бажання купити товар – перший сигнал до того, щоб зупинитися й подумати. Найімовірніше, у запакованих мішках і коробках знаходиться велика кількість речей із дефектами та браком, або ж із дуже застарілих колекцій, які в роздріб не вдасться реалізувати.
2. Не потрібно поспішати купувати і євро сток за надмірно завищеною ціною – вона не стане гарантією того, що вміст мішків справді якісний. Такі речі належать до категорії продукції, реалізованої за знижками. Тому й цінова політика на них повинна бути раціональною й обґрунтованою. Це і є пряма вказівка на те, що продавцю нічого приховувати від покупця.
3. Купуючи товар оптом, скористайтеся невід'ємним правом споживача переглянути вміст мішків. Якщо вам відмовляють у такій можливості, можете робити висновок про не зовсім щирі наміри реалізатора. У разі, коли придбання проводиться через мережу інтернет, чесні продавці завжди готові надати фото- й відеоматеріали, що дозволяють покупцеві побачити товар, із яким він має справу.
4. Якщо ви вирішили купити сток в мережі інтернет, переконайтеся про наявність в обраного вами для співробітництва складу фізичної адреси й висувайте вимоги про надання офіційних документів, які фіксують, що операція з купівлі-продажу речей відбулася. Відмова від виконання подібних побажань покупця свідчить про те, що краще утриматися від укладання угоди з даним постачальником, щоб уникнути можливого обману.
Не варто боятися справити на оточуючих враження надмірно підозрілого покупця – чесний реалізатор готовий задовольнити законні вимоги свого партнера, а ви тим самим маєте можливість убезпечити себе від потрапляння в пастку шахраїв.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+