м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Що таке сток оптом та за що його цінують

Слово «сток» перекладається - «оптовиі склади», це не Євро сток склад «зайвих» товарів, котрі мають поступитися місцем на полицях брендових магазинів задля розміщення нової колекції. На ці сток оптові склади «стікаються», мов ріки в море, усі товари, що не встигли продатися в гламурних бутиках або були виготовлені під конкретне замовлення, яке зірвалося. Можуть потрапляти сюди з деякими недоліками - наприклад, нерівною строчкою, а також стокові речі, одягнені один раз – на подіум на показі мод (в такому випадку вона може бути навіть з нової колекції). У переважній більшості випадків це товар дорогих марок відомих брендів, тому виробник, мета якого – мінімальна ціна кінцевого продукту, не може собі дозволити продавати його за чверть вартості, а то навіть дешевше.
Трапляються в стокових аутлетах, вітчизняних виробників, як дорогих (в основному, зі старих колекцій), також бюджетних (наприклад, якщо в магазині залишилося декілька одиниць цієї моделі не популярного розміру). Але, звичайно, завжди цікавіше, цінніше зарубіжний сток - там виробників відомих більше, «знижки» від ціни у "show room" просто космічні!
Отже, вам точно вже час іти в магазин сток оптом, якщо:
1. Мрієте про якісні брендові речі, але не можете дозволити собі придбати їх у фірмовому магазині.
2. У вас нестандартний розмір - адже найпопулярніші розміри розходяться в першу чергу, до сток оптом можуть не дійти. Враховуйте, що «ходовими» в різних країнах є різні розміри - адже комплекція середньостатистичної німкені, наприклад, відрізняється від більшості українок!
3. Ви розбираєтеся в модних тенденціях, маєте хороший смак - оскільки в сток оптом не буде таких професійних продавців-консультантів, як у фірмовому магазині, які самі запропонують вам все моделі, які личитимуть вам. Якщо ж ви не зовсім впевнені в собі - краще беріть класичні моделі, які завжди актуальні.
4. Вам не потрібна конкретна річ неодмінно сьогодні, а є приблизні побажання щодо поповнення гардеробу найближчим часом. Захотіла шкіряні осінні чоботи на середньому каблуці, обов'язково коричневі з круглим носком середньої висоти, замшевою смугою збоку - вам явно в фірмові магазини, а не в стокові, то доведеться гарненько пошукати.
5. Ти є шанувальником сток - бренду, який не представлений в вашому місті або взагалі в Україні в фірмових магазинах - тоді стоковий магазин залишається для вас єдиною можливістю придбати бажане та ще й за приємну ціну (окрім інтернет - магазинів).
Вдалих покупок і будьте в тренді завжди!

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+