м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток на 7-му кілометрі в Одесі

Для охочих придбати стоковий одяг і взуття в Одесі сток на 7-му кілометрі – як оптом, так і вроздріб – завжди залишається ризик укласти збиткову угоду купівлі-продажу з посередниками, які привозять речі з-за кордону й реалізують їх у багатьох містах України за завищеними цінами. Якщо ви є власником стокового магазину та маєте намір поповнити його асортимент якісним одягом і взуттям від європейських брендів (сток Crane, ТСМ, Lidl та ін.) або ж бажаєте придбати для себе чи своїх близьких стильні речі, щоб у будь-якій ситуації виглядати модно й оригінально, відтепер можете здійснити покупку в Одесі на ринку «7-й кілометр» завдяки компанії Євро сток Львів.
Чому з нами вигідно співпрацювати?
1. Ми виключаємо участь посередників – виступаємо прямими постачальниками стокового одягу з Європи. А це означає, що в нас відсутні причини надмірно підвищувати ціни на пропонований товар. Наша мета – не отримати нечесний прибуток за рахунок клієнтів, а надати якісну продукцію за обґрунтованими цінами, розширюючи коло своїх постійних партнерів – як в Одесі сток на 7-му кілометрі, так і в інших містах.
2. Демократична цінова політика завжди підкріплюється масою акційних пропозицій та знижок, які дозволяють клієнтам купити сток із мінімальними фінансовими витратами.
3. У нас ви можете придбати не тільки сток оптом, але й уроздріб. Ми пропонуємо широкий асортимент жіночого, дитячого, чоловічого одягу та взуття, предметів домашнього вжитку, серед яких ви маєте унікальний шанс обрати саме те, що вас цікавить, є необхідним або ж купити велику партію товару в Одесі на сток 7-му кілометрі, для своєї торговельної точки.
4. Сортування отриманої продукції здійснюється нашими співробітниками. Завдяки ретельному її перегляду в нас є можливість відібрати речі з дефектами, секонд хенд, який іноді трапляється серед стоку, одяг і взуття неходових розмірів і т. д., пакуючи в мішки й коробки тільки якісний брендовий товар, який можна буде швидко реалізувати.
5. На нашому офіційному сайті ви можете детально ознайомитися з асортиментом, побачити речі на якісних фото й відео, зроблених безпосередньо нами для максимальної зручності клієнтів. Якщо вас зацікавлять представлені лоти, скористайтеся можливістю зв’язатися з нашими менеджерами й замовити бажаний товар, який отримаєте прямо в руки в Одесі.
Якщо ви все ще перебуваєте в пошуках, де придбати євро сток в Одесі на 7-му кілометрі, звертайтеся за вказаними контактами до наших консультантів. Необхідна брендова продукція буде доставлена оперативно, оскільки ми цінуємо час – як власний, так і наших шановних клієнтів.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+