м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Стокове взуття, поради щодо вибору

Купівля стокового взуття, як і одягу – це унікальний шанс створити для себе неповторний стиль за допомогою виробів від усесвітньо відомих брендів (сток Crane, ТСМ, Lidl та ін.).
Проте, купуючи сток оптом чи вроздріб, не варто втрачати голову від того, що ви маєте можливість стати володарем бажаного товару тут і зараз, та ще й за демократичною ціною. До вибору взуття потрібно поставитися серйозно, адже від його комфортності та якості залежить і стан вашого здоров'я. Пропонуємо кілька ключових правил щодо його підбору, які не завадить знати кожному покупцеві.
1. Можна почати обстежувати вподобану пару із зовнішнього вигляду. Це перше, що впадає в очі. Вирішивши купити сток, виключіть наявність на взутті плям, подряпин та інших пошкоджень. Видимі дефекти не додадуть вам презентабельності. Необхідно звернути увагу і на якість декору – чи щільно він прикріплений, чи не заважає під час ходьби? Прикраси не повинні сковувати рухів, особливо якщо мова йде про дитяче взуття.
2. Далі потрібно оцінити якість матеріалу. Оскільки ви зважилися на придбання виробів із брендової колекції, переконайтеся, що вони виготовлені з натурального матеріалу. По-перше, це ще один плюс до вашої презентабельності, по-друге, впевненість у тому, що на ваших ніжках виявилася не підробка, а оригінальний євро сток, а по-третє, додаткова гарантія того, що взуття прослужить значно довше.
3. Потім доцільно оглянути підошву. Жодних тріщин, підборів, що хитаються, дешевих пластмасових вставок на вашому взутті не має бути. Якісні брендові вироби, які пропонує сток Львів, вирізняються влитою, ребристою підошвою, виготовленою з водостійких матеріалів – поліуретану, гуми і т. п. У такому взутті можна буде відчувати себе комфортно в будь-яку пору року і за будь-якої погоди.
4. І останнє: не варто нехтувати приміркою – будь то сток чи секонд хенд. Тільки завдяки їй ви маєте шанс оцінити комфортність виробу та відповідність його розміру стопи. Жодне, навіть омріяне, модне та якісне взуття від усесвітньо відомого виробника, придбане за приємною ціною, не порадує свого господаря, якщо перетворить його прогулянку із найперших кроків на справжні тортури.
Керуючись базовими правилами вибору стокового взуття не тільки для себе, а й для своїх близьких, легко залишатися модними, стильними, і почуватися зручно в будь-яку пору року.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+