м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Стокові аксесуари - яскраві штрихи, що доповнюють образ

Навіть найпростіший і дуже стриманий наряд можна зробити яскравим, оригінальним і незабутнім за допомогою різних стокових аксесуарів.
Арсенал засобів тут неймовірно широкий, і включає як необхідні функціональні речі - сумка, пояс, шарф (хустку, палантин, шаль і так дальше), головний убір, рукавички, шпилька або обруч для волосся, так і чисто декоративні - сережки, кольє, підвіски, ланцюжки, браслети, брошки й так дальше. Крім того в сучасному світі стильними аксесуарами стали смартфони, навушники та різні гаджети, особливо ті, що дорогі або в оригінальних чохлах. Однак не варто використовувати все відразу, інакше ваш образ буде доречним лише на циганському карнавалі.
Для створення вдалого, стильного і цілісного образу, дотримуйтесь деяких правил:
1. Сумка і рукавички мають гармоніювати з взуттям. Сучасна мода допускає використання різних кольорів цих елементів образу (в класичному варіанті ці 3 речі повинні бути одного тону), але фактура повинна дуже схожою, якщо не однаковою. Наприклад, не рекомендується поєднувати речі зі звичайної та лакованої шкіри.
2. Не поєднуйте стокові аксесуари з біжутерією.
3. Всі коштовності на вас повинні бути схожі між собою - не поєднуйте різні камені й метали, а також різні види золота в окремих виробах. В ідеалі - купуйте комплекти.
4. Якщо сьогодні ваш вибір припав на біжутерію, не захоплюйтеся її різнобарвністю, щоб не перетворитися на папугу. Загалом в образі повинно бути не більше 3 - 4 контрастних відтінків, які гармонійно поєднуються. Неонові кольори між собою поєднуються всі, але їх обов'язково потрібно врівноважити спокійними тонами - білим, бежевим, тощо.
5. Не купуйте стокову біжутерію, яка імітує дорогоцінні метали - ця імітація виглядає не правдоподібно та аж ніяк не стильно.
6. До зимового, більш грубого, а також до барвистого одягу пасують великі, масивні стокові прикраси, а до легкого літнього убрання - витончені.
7. Якщо і на тканині, і на стокових аксесуарах є візерунок, він повинен бути однаковим або однотипним.
8. Якщо на одязі або сумці є металеві частини, вони повинні гармоніювати з металевими стоковими аксесуарами - наприклад, браслетом.
9. Форма стокових аксесуарів має перегукуватися з формою сумки, обрисами та принтом одягу - або все із різкими, ламаними лініями, або все округле.
10. Вибір кольє, намиста або підвісок безпосередньо залежить від форми вирізу на одязі: до трикутного декольте пасує підвіска на ланцюжку або клиноподібне кольє; до округлого вирізу - масивні, довгі стокові прикраси; з сукнею без бретельки добре виглядає практично будь-яка прикраса або стоковий аксесуар, який поміщається на оголеній частині шиї й грудей. З американським, асиметричним вирізом або вирізом-човником на шию краще стокові аксесуари не одягати. Так само не носять кольє, намиста і намиста з одягом з блискучої тканини або з паєтками.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+