м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

TCM сток

Повна назва цієї торговельної марки звучить так: Tchibo Certified Merchandise. Знайомий багатьом виробник і постачальник кави світового значення. Саме так і починалася історія німецької корпорації, яка виникла в далекому 1949 р. завдяки зусиллям батька-засновника Макса Херца. У 1955 р з’явився перший магазин кави в Гамбурзі, відкриття якого й стало поворотним пунктом у діяльності фірми. Відтоді веде свій відлік блискуче зростання популярності TCM, яке не припиняється й у наші дні.

За понад 60-річне існування торговельна марка істотно розширила свою спеціалізацію й сьогодні у світових масштабах славиться не тільки елітними сортами якісної кави, а й товарами повсякденного вжитку, виробленими в сучасному фешн-стилі.

Нині сток ТСМ (поряд з Lidl, сток Crane) відомий як виробник якісного німецького одягу, взуття, аксесуарів, відмітними рисами яких є:
· практичність і довговічність;
· максимальний комфорт;
· легкі матеріали.

Завдяки такому арсеналу характеристик продукція торговельної марки вважається однією з найбільш зажаданих серед представників різних вікових категорій. І відвідувачі магазинів, що реалізують євро сток TCM, завжди звертають увагу на поповнення асортименту речей від цього виробника.

Як придбати сток TCM в Україні?
Якщо раніше ви вважали брендові товари від TCM недоступними для себе, сьогодні у вас є унікальний шанс зламати всі стереотипи й насолоджуватися висококласним німецьким одягом, взуттям та аксесуарами без обмежень. Компанія Євро сток TCM пропонує відвідати електронний каталог – у ньому ви неодмінно зможете знайти потрібні речі, актуальні в будь-якій життєвій ситуації.

Ми займаємося прямими постачаннями стоку TCM без залучення посередників, тому омріяні стильне взуття й одяг можуть стати частиною вашого гардеробу за доступною ціною.

Перед тим як купити сток TCM, кожен лот ви зможете детально розглянути на фото/відео, зроблених нашими співробітниками під час роботи з товаром. Це дозволить переконатися вкотре в неперевершеній німецькій якості, перевіреній протягом десятиліть величезною кількістю покупців.

Якщо ж ви є власником особистої торгової точки, ми готові запропонувати вам не менш вигідні умови співробітництва. У нас можна придбати сток оптом TCM (дрібним або великим) і порадувати своїх покупців стильним одягом від європейського виробника зі світовим іменем. Усі товари проходять ретельне сортування, під час якого з упакування усувається секонд хенд (якщо такий має місце). Тому наші клієнти можуть бути впевнені, що захищені від придбання «кота в мішку».

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+