м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Усе краще - сток дітям

Ця заява, напевно, відома кожному, та у більшості випадків є абсолютно вірною, законною і правомірною. Звісно, надмірно балувати дитину і купувати їй абсолютно все, чого вона забажала, не варто, але забезпечити її якісним, зручним і стильним стоковим одягом та стоковим взуттям батьки зобов'язані.
Саме у дитинстві необхідно починати виховувати гарний смак і почуття стилю, і не лише власним прикладом. Надайте дитині можливість самостійно обирати собі одяг, дізнайтеся, що їй більше подобається, дозвольте експериментувати в примірювальній, і м'яко направте її до правильного вибору, до найбільш стильного і якісного товару. Лише так ви зможете підготувати своє чадо до дорослого життя, щоб ваша дитина, коли виросте, одягалася модно та зі смаком, а не за принципом "зручно, дешево, як у всіх – беру!".
Крім того, не забувайте про такі речі:
1. Організм дитини ще активно формується, тому дитячий стоковий одяг, і особливо, взуття, мають бути зручними і якісними. Інакше ви ризикуєте забезпечити своє улюблене чадо проблемами зі ступнею, хребтом, поставою, ходою на все життя. Дитинство - точно не час для каблуків вище за 1 см, танкетки, вузьких носків взуття і синтетичних матеріалів.
2. Не купуйте стокові речі "на виріст" - це не лише некрасиво і незручно, але і небезпечно для здоров'я (див. вище).
3. Якщо ваш бюджет не дозволяє достатньо часто купувати дитячий сток (відповідно до зростання дитини, частенько 1 річ носиться 1 - 2 сезони), вас завжди виручать стокові магазини з їх низькими цінами. Для не гидливих батьків, які виховують дітей, вкладаючи їм думку про свої низькі доходи неможливості їх підняти, підійдуть і секонд-хенди - адже діти не встигають заношувати речі - виростають з них набагато раніше.
4. Більшість дітей не можуть носити сток одяг так само обережно, як дорослі - вони набагато активніше, вразливіше, частіше падають - тому купуйте дітям сток одяг і взуття, яке буде легко прати або чистити.
5. Дитяча мода вже давно перестала бути зменшеною копією дорослого одягу - ознайомтеся з новими тенденціями.
6. Не купуйте дітям навіть дуже зручні, практичні і якісні, але не красиві, позбавлені смаку речі. Ваше чадо вже спілкується з однолітками, а діти один одного по одягу не лише зустрічають, але і частенько оцінюють ще довгий час - не провокуйте дитину стати вигнанцем, одинаком або заробити купу комплексів.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+