м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Як обирати зимовий верхній одяг

Верхній одяг на зиму має бути і практичним, і теплим, і стильним, і не набридати - адже далеко не всі можуть дозволити собі купувати по 3 - 5 предметів верхнього одягу кожного сезону. Швидше за все, вам доведеться носити 1 - 3 речі щодня протягом 1 - 5 сезонів - і весь цей час саме ця річ буде головною, домінуючою в вашому образі.
Отже, вибір залежатиме не лише від вашого смаку, але і від клімату, в якому ви живете, способу життя і вашої комплекції. Існує досить багато варіантів зимового верхнього одягу:
1. Куртки - найдоступніший, практичний і зручний варіант, але в основному - повсякденний, часто - спортивний. Бувають вони дуже різні:
1.1. Пуховик - мабуть, найпопулярніший варіант - вони і легкі, і теплі, і дуже різноманітні не тільки за кроєм, але і за забарвленням і матеріалами, часто - з хутряною опушкою на капюшоні і широким гумовим поясом. Це «дуті» прострочені куртки з синтетичного водонепроникного матеріалу, набиті натуральним пухом (переважно гусячим), іноді - з додаванням пера. Існують варіанти з вовняним ватином у якості утеплювача, а також на синтепоні (поліестері). Найтепліші пуховики - набиті чистим гусячим пухом, зігріють вас при температурі до – 300С, при цьому ви не відчуєте його ваги на своїх плечах. При купівлі звертайте увагу на строчку і шви – вони мають не лише красиво підкреслювати силует, але і міцно тримати всередині пух.
1.2. Парка - куртка з військовим минулим, з дуже щільної тканини (в основному - оливкового кольору), всередині оздоблена хутром (в класичному варіанті кролик), ззаду довше, ніж спереду (округлий низ). Також часто має хутряний комір або оздоблення на капюшоні. Дуже популярні в останні пару сезонів - адже вони не тільки міцні та тонші за пуховики, а й витримують температури до -20 0С, і відмінно захищають від вітру, дощу і вологості.
1.3. Шкіряні куртки - ще один стильний і практичний варіант. Такий одяг зігріватиме вас довго і не стане виглядати гірше через дощ - проте, він досить важкий, тому частіше носиться чоловіками. Більш легкі варіанти - на синтепоні або іншому штучному утеплювачі замість традиційної хутряної основи.
2. Шуба - предмет мрій багатьох дівчат і жінок, в тому числі тих, у яких одна шуба вже є - адже їх різноманітність вражає! Шуби бувають натуральні і штучні, довгі і короткі, із паском або без нього, природних кольорів або фарбовані, з хутра найрізноманітніших тварин, стриженого чи ні, не кажучи вже про різноманітність моделей і варіантів покрою. Це дуже теплий одяг, що дозволяє будь-якій дівчині або жінці виглядати розкішно, але лише у мороз – ні в якому раз не під час дощу чи мряки. Тому шуба не може бути єдиною в Вашому зимовому гардеробі. Крім того, деякі шуби (наприклад, з вовка) досить важкі.
3. Дублянка - ще один класичний варіант, теж дуже різноманітний і дуже теплий. По суті, це шуба, що вигорнута хутром всередину, виглядає також багато і розкішно, але краще підкреслює фігуру і трохи лояльніше ставиться до сирої погоди. Коли обираєте дублянку звертайте увагу не лише на модель і натуральність, а й на застібку - щоб і вітер не задував, і блискавка (якщо вона є) була дуже надійною. Такий одяг прослужить вам багато років - класика завжди в моді.
4. Пальто - це відмінний варіант для жителів великих міст (до метро - від метро) і автомобілістів (особливо короткі моделі). Шиється пальто з щільної тканини - драпу, шерсті, має ватин в якості утеплювача.
5. Манто – це відмінний варіант для пишних жінок і не тільки. Це широке пальто з щільної тканини або хутра, без суцільної застібки, часто - без рукавів або з відкритими «крилами» замість них. Через вільний фасон і відсутність щільної застібки цей варіант теж не відноситься до теплих - тим паче що найкраще виглядають короткі манто.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+