м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Як відкрити стоковий магазин, поради новачкам

Відкриття стокового магазину – прибутковий захід, не зважаючи на нинішню поширеність закладів такого типу. Це й не дивно. Адже одяг належить до тієї категорії товарів, які залишатимуться потрібними за будь-яких обставин. Стокові магазини в кількісному співвідношенні сьогодні поступаються закладам, які продають секонд-хенд, тому в охочих заснувати власний бізнес у цьому комерційному секторі є непогані перспективи. Отже, із чого розпочати?
1. Необхідно визначитися з місцем розташування вашої торговельної точки. Однозначно це повинен бути район, у якому перетинаються шляхи представників різних вікових груп, налаштованих на здійснення покупок. Фахівці рекомендують віддавати перевагу місцевості, де щодня спостерігається потужний потік молоді (студентські містечка, заклади відпочинку та дозвілля тощо), оскільки саме ця категорія населення є постійним відвідувачем подібних магазинів, аби купити сток оптом і виглядати стильно в брендових речах.
2. Далі треба розглянути варіанти вільних приміщень, що здаються в оренду в обраному районі. Для наших умов оптимальним вважається площа 50-60 м2 – у її межах можна організувати як спеціалізований магазин (чоловічий, жіночий, дитячий одяг, продукція лише одного бренду і т. п.), так і розділити її на секції.
3. Потім потрібно приступати до облаштування магазину, створивши відповідний екстер’єр та інтер’єр. І вивіска на фасаді будівлі, і внутрішній дизайн, і розміщення продукції має прямо вказувати на спеціалізацію закладу, але бути оригінальним на тлі аналогічних, щоб привернути увагу покупців. Усе обладнання та товар необхідно розмістити згідно правил, що до яких ви можете отримати якісну консультацію в менеджерів компанії Євро сток оптом Львів.
Одним і з основних аспектів відкриття власного магазину стокового одягу або взуття, який червоною ниткою має проходити крізь усі етапи заходу, є підбір постачальників товару й налагодження з ними постійних взаємовигідних відносин.
Наша компанія, поставляючи євро сток оптом на територію України без залучення посередників, завжди рада співпраці та пропонує якісну продукцію всесвітньо відомих брендів (сток оптом Crane, Lidl, ТСМ та ін.) за демократичною ціною.
Сток оптом, доставка в усі регіони країни, можливість ознайомитися з асортиментом товарів на сайті нашої компанії, професійні консультації менеджерів з актуальних питань, гарантії якості брендової продукції – це переваги, які отримуєте ви від співробітництва, перевіреним постачальником.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+