м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Як відрізнити брендову річ від підробки

Звичайно, кожному хочеться купити фірмову модну брендову річ, бажано за мінімальну ціну, саме в стокових магазинах така утопія може стати реальністю! Однак не втрачайте розум від заманливо низьких цін - на жаль, підробки є скрізь.
Фірмові брендові речі завжди дорогі, в їх ціну включені не лише зарплата професійного дизайнера вартість якісних матеріалів, але витрати на рекламу, логістику, утримання мережі фірмових магазинів (розташованих не на околиці міста), а також передбачена можливість виробничого браку, залишків товару минулого сезону. Саме за рахунок останніх двох пунктів відомі бренди можуть собі дозволити «зливати» браковані або залежалися речі в стокові магазини за символічну ціну - адже вартість цих одиниць була включена у вартість всіх речей колекції.
Отже, як же переконатися, що вам пощастило отримати фірмову брендову річ за невисоку ціну, а не підробку:
1. Найпростіше, очевидне - перевірте точність назви бренду. Насправді досить просто поспішаючи, від радості, не помітити помилки в словах GUCCL, BURBERY. Якщо не впевнені – перевірте назву в мережі, особливо маловідомі бренди.
2. На ярличку мають бути вказаний склад тканини, правила догляду – за якої температури, правильно прати, чи можна прасувати, як сушити т.д.
3. Фурнітура має бути бездоганна - добре закріплена, ідеально симетрично розташована, всі написи або малюнки на ній бути чіткими - однаковими. Багато брендів відзначають своїм логотипом всі дрібні деталі.
4. Якщо ви шукаєте продукцію конкретної фірми, поцікавтеся заздалегідь, які засоби захисту від підробок вона використовує. Це водяні знаки, голограми, індивідуальний номер моделі (включає 1 - 2 букви, декілька цифр) на лейблі, а також логотипи на всій фурнітурі або клеймо.
5. Зверніть увагу на якість матеріалів. У більшості випадків вони повинні бути натуральними (мінімум на 90%), м'які, приємні на дотик, без неприємного запаху. У взутті особливо важливий матеріал підошви - адже це питання не лише краси, але зручності, Вашого здоров'я.
6. При купівлі виробів зі шкіри, в тому числі штучної (взуття, сумки, ремені т.д.) звертайте увагу на обробку зрізу, краю матеріалу. У підробках він, як правило, заливається гумою (це дешево, дозволяє видати штучний матеріал за натуральну шкіру), а на якісних речах обробляється окислювачем (виглядає як дуже тонкий шар прозорого лаку) не обробляється взагалі (видно структуру шкіри). Сама шкіра повинна гнутися м'яко, легко зминатися, але швидко відновлювати форму.
Наостанок відмічу, що придбати оригінальну фірмову нову річ за 50 - 100 гривень все ж таки неможливо, а якісні стильні речі є у маловідомих, менш розрекламованих фірм - головне вміти уважно вибирати.

Для сайта www.stocki.com.ua . Автор текста - Олег Миколів Я в Google+