м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

3suisses стоки одягу оптом, купити сток

 3suisses бренд - це французька фірма, яка виготовляє та продає повсякденний одяг для усієї родини, взуття, спідня білизна, купальники, верхній одяг оптом, аксесуари та предмети інтер'єру.
Особливість цього бренду - торгівля ведеться переважно через каталоги, а також в інтернет магазинах. Тому захотіти нову річ 3suisses, купити й вдягнути її того ж дня практично неможливо - доводиться вгадувати якість і покрій речі за фото та описом, потім чекати її доставки від 1 тижня до 2 місяців, та ще і хвилюватися, чи підійде розмір, чи пасуватиме обновка вам, вашій фігурі.
Проте, стокові магазини позбавлять вас від усіх цих складнощів: прийшов, приміряв, купив - і пішов щасливий, та ще і із заощадженими грошима!
Бренд 3suisses випускає одяг в стилях кежуал, фешн і класика, частенько поєднуючи риси усіх цих стилів в одній речі. Матеріали бренду - якісні, сучасні, зносостійкі, хоч і не завжди натуральні. Привертають увагу, наприклад, речі з чистого кашеміру або 100% вовни - на жаль, на нашому ринку в такому ціновому сегменті це небачена рідкість!


 Також жодну матусю не залишать байдужою дитячі ліні продукції бренду - тут абсолютне все, щоб ваш малюк, незалежно від статі, віку і погоди за вікном, виглядав стильно і почував себе комфортно.
До речі, про ціну. 3suisses - вельми бюджетний бренд: наприклад, блузу або футболку тут можна придбати від 10 євро(280 грн), джинси, штани - від 15 до 150 євро, а верхній одяг - від 25 до 200 євро(900 - 5600 грн). Причому, навіть ціни на капсульні колекції, випущені спільно зі знаменитими дизайнерами, - Кензо, К. Лагерфельдом, Лолітой Лемпіка та багатьма іншими, укладаються в ці рамки. І це постійні ціни в каталогах! А в сток гуртом одяг та речі потрапляють за значно нижчими цінами - з "знижкою" до 70%!


 Вважається, що заснований бренд був в 1932 р. Ксав’є Тулемондом, коли він вирішив використати пошту замість кур'єрів, для реалізації вовняного одягу, створеного на його сімейній фабриці. Саме тоді, на посилках, уперше з'явився напис "3suisses", що переводиться як "три швейцарці". До речі, правильна українська транскрипція назви - "труа сюіс".
Уперше каталог продукції бренду 3suisses був надрукований в 1949, тоді ще - без яскравих фарб, чорним по білому, і тонкий - всього 24 сторінки. Асортимент значно збільшився в 1960 – 70-і рр., а під час кризи 1980 р., коли утримання традиційних магазинів стало особливо витратним і навіть збитковим, каталоги 3suisses підкорили всю Європу! Відтоді компанія робить акцент саме на цьому способі продажів, практично не розвиваючи мережу роздрібних торгових точок.
У 1990-х рр. відкрився сайт і онлайн-магазин 3suisses, а в 2005 був випущений перший російськомовний каталог.