м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Adidas одяг і взуття в стоці по дешевим цінам

 Adidas - звісно, фірма такого масштабу може дозволити собі розпродавати залишки за низькими цінами - через стокові магазини або власні дисконт - центри. Існує 3 лінійки взуття та одягу Adidas, що відрізняються призначенням і логотипом:

 1. Performance - це одяг і взуття для тренувань, занять різними видами спорту. Історично це перша категорія продукції, позначається основною емблемою - трьома похилими смужками. Включає серії Clima365 (для тренувань у будь-яку погоду), Pretador та інші.
 2. Originals (Sport Heritage) - одяг і взуття, розроблене з урахуванням останніх модних тенденцій. Створена лінійка у 2001-р. Призначена для щоденного використання, а не для професійних тренувань. Логотип цієї лінійки - трилисник з трьома поперечними смугами.
 3. Style (Sport Style) - створена в 2002-р, поєднує практичність і стильність. Позначається кругом з трьома паралельними, косими, злегка зігнутими смугами. З 2007-р. об'єднана з лінійкою Originals, при чому збережені обидва логотипи.

Отже, з чого ж розпочинався розвиток такої мега-корпорації?

 Як і усе велике, цей бренд почав розвиватися з малого - в 1920 році німецька сім'я Дасслерів вирішили почати шити взуття зі списаного військового одягу, з підошвою з автомобільної гуми. Вже в 1924 сім'я змогла орендувати першу невелику фабрику під своє виробництво ("Фабрика братів Дасслер"), яку незабаром вони змогли й викупити, а пізніше - і купити другу фабрику.
 У 1925 р. Адольф Дасслер (молодший, 25-річний син) винайшов спортивне взуття з шипами. Перші шипи були металеві, ковані, проте вони змогли викликати фурор серед спортсменів на олімпіаді 1928-р. У тому ж році Адольф запатентував свій винахід.

 У 1936-р. американський бігун Джессі Оуенс завоював 4 олімпійських золота і встановив 5 світових рекордів у взутті фірми Дасслер, чим зробив цю фірму дуже популярною, визнаним стандартом спортивного взуття в Німеччині.
Під час війни завод зупиняли, намагалися конфіскувати, а після її закінчення довелося не лише налагоджувати виробництво з нуля, але і цілий рік відправляти усю продукцію в США як контрибуцію.
 У 1948 році помер батько сімейства Дасслерів, кожен брат отримав окремий завод. Вже в наступному 1949 року завод Адольфа затвердив назву бренду "Адідас" (від Адольфа Дасслера) і першу емблему - три похилі лінії, вписані в трикутник. Завод старшого брата, Рудольфа, з часом виріс в концерн "PUMA" і став головним конкурентом "ADIDAS".
 Тоді ж, в 1949-р. Адідас почав випускати бутси зі знімними гумовими шипами, а з 1952-р. компанія почала випускати сумки і спортивні костюми. У 1954-р. футбольна збірна Німеччини у взутті Адідас уперше виграла чемпіонат світу, забезпечивши оглушливий успіх не лише собі, але і компанії.

 На олімпіаді 1976 р. спортсмени у взутті Adidas вибороли 76 золотих, 86 срібних і 88 бронзових медалей - цей рекорд до сьогодні не побив жоден виробник.
 У 1978-р. помер Адольф Дасслер, засновник компанії. У 1900 компанія опинилася в серйозному занепаді, а в 1993-р. 80% акцій Adidas викупили французькі інвестори. Вони почали переносити виробництво в країни третього світу і відкривати мережу брендових роздрібних магазинів, і вже за рік прибуток корпорації зріс удвічі.

 У 1994-р. кампанія Adidas випустила перший чорно-білий футбольний м'яч, схожий на сучасний. Відтоді різні моделі такого м'яча часто стають офіційними для багатьох чемпіонатів.
 У 2005-р. Adidas викупили 100% акцій одного з головних своїх конкурентів - Reebok, але в 2009 від корпорації відокремилася фірма Salomon, яка робить екіпіровку для гірськолижного спорту і туризму.