м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Модельний одяг оптом бренду asics

Одяг сток оптом бренду asics

 Бренд ASICS - це японська корпорація, яка займається розробкою, виробництвом і збутом спортивного взуття та одягу гуртом. Основа асортименту - легкоатлетичне взуття, в цій сфері ASICS визнаний кращим виробником у світі. Ось вже багато років поспіль спортсмени, що беруть участь в марафонах, забігах на довгі та середні дистанції, найчастіше обирають взуття саме цього бренду. Також спортсмени у взутті бренду ASICS завойовують медалі на кожних Олімпійських іграх починаючи з 1964 р.

 Такому успіху сприяє дуже серйозний підхід до розробки продукції, в першу чергу - її ефективності в конкретному виді спорту й ергономічності. Для цього був створений величезний науково-дослідний центр у м. Кобе, Японія. Там понад 200 чоловік - учені, медики, спортсмени та тренери - спільно вивчають людське тіло і розробляють високотехнологічні матеріали та моделі. Для цього їм надається площа близько 16000 м², обладнана за останнім словом техніки.
У тому числі в цей комплекс входить довга всесезонна бігова доріжка і зали для різних видів спорту з професійними покриттями. За час існування цього центру, вони досліджували за допомогою 3D сканування близько 20 тисяч стоп професійних спортсменів, щоб вивчити усі можливі особливості будови стопи та створити взуття, яке ідеально підходитиме кожному.

 Основні напрями досліджень бренду ASICS - Duo Tech, спрямована на створення ультрасучасних матеріалів і їх поєднань, і Biomorphic Evolution, - дослідження особливостей людського тіла, у тому числі - в русі. Найвідоміші розробки ASICS - знімні та регульовані шипи (1968 р.), амортизаційний ASICS Gel (1985 р., чудова амортизація при мінімальній вазі), підошви з "мокрої" гуми, роздвоєний язичок, що не зміщується на одну сторону при ходьбі, безліч водонепроникних тканин і багато що інше.

 Також завдяки дослідженням створюється спеціалізоване взуття для людей з проблемною стопою – тих, що страждають плоскостопістю або надмірною вагою.
 Історія бренду ASICS почалася в 1949 р., коли Кихачиро Оницука почав робити спортивне взуття під брендом Onitsuka Tiger, з тигром на емблемі. Кихачиро знав, що у нього недостатньо власного досвіду для створення якісного стокового взуття, тому із самого початку активно займався дослідницькою діяльністю і шукав співпраці з професіоналами. Першими його відкриттями були особливий малюнок підошви, який робив її "липкою"(за зразком присосок на щупальцях восьминога) і вентиляційні отвори в матеріалі верхньої частини кросівок.

 У 1977 р. компанія об'єдналася з GTO Sports Nets&Sportwear і узяла назву ASICS. Це абревіатура від відомої латинської фрази, яка переводиться як "в здоровому тілі здоровий дух". З цього ж року марка була офіційно представлена в Америці: доти вона продавалася лише в Східній Азії, а в Америку завозилася перекупниками.

 Первинний бренд Onitsuka Tiger використовується досі, він разом з 6 іншими дочірніми брендами входить в корпорацію ASICS. Проте, сьогодні під цією назвою робиться переважно повсякденне, міське взуття у вінтаж ному стилі.

 У 1990 р. був побудований і відкритий науково-дослідний центр в р. Кобе, які до цього дня дозволяє ASICS розробляти й робити найефективніші та зручні кросівки та кеди, а також одяг.
ASICS сьогодні - бренд No1 у світі взуття для бігунів, а також входить в топ-5 спортивних брендів світу. Всім знайомі смужки на боках спортивного взуття зареєстровані як торговий знак ASICS.