м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Одяг та взуття а також брендові речі оптом в стоці JBC

 Одяг цього бренду набув величезної популярності, завдяки чому бренд JBC перетворився в одну з найбільших торгових мереж у цих країнах. Речі цієї торгової марки відрізняються високою якістю, а також наявністю індивідуального стилю й характеру, завдяки якому бренд JBC неможливо сплутати з товарами інших виробників.

В Україні ця торгова марка не представлена, проте це є перешкодою для покупки JBC сток оптом. Оцінити всі переваги речей бренду можна, замовивши сток оптом.

 JBC сток – це абсолютно новий одяг, на якому присутні фірмові бирки. На відміну від речей з категорії секонд-хенд, сток точно ніким не носився, оскільки він надходить прямо від виробників фірмового одягу або роздрібних магазинів. Вони змушені позбуватися від запасів непроданого товару, щоб звільняти місце для речей із нових колекцій.

 Купити сток варто, оскільки такий одяг має низку переваг:

• висока якість – для виготовлення речей, що потрапляють у стік, застосовуються дорогі матеріали й міцна фурнітура;
• відсутність підроблених речей – в асортименті стокового магазину ви знайдете тільки фірмові речі від європейських виробників – бренд JBC, ТСМ, Lidl та ін.;
• невисокі ціни – завдяки доступній вартості ви зможете повністю оновити свій гардероб;
• наявність товарів різних брендів – в одному магазині ви знайдете не тільки продукцію торгової марки JBC одяг, а й сток Crane та безлічі інших виробників;
• унікальність – велика частина товарів продається тільки в одному екземплярі, тому ви не зустрінете на вулиці нікого в такій же речі;
• широкий вибір товарів – серед одягу євро сток ви знайдете як базові речі, які десятиліттями не виходять із моди, так і моделі з цікавим дизайном.

В асортименті складу сток Львів представлені товари для всієї родини. Щоб купити їх, не обов'язково витрачати вільний час на візит до нашого магазину. Зробити покупку можна прямо в інтернеті, замовивши доставку по Львову чи в інше місто України.

 Ми постійно працюємо над поліпшенням нашого асортименту, тому співпрацюємо з прямими постачальниками одягу з Європи. Перелік товарів регулярно оновлюється коштом нових надходжень. Будьте стильними разом із нами – замовляйте сток за вигідними цінами.