м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Шукаєш де купити одяг оптом від hm

Де купити одяг та взуття оптом від HM

  Магазин hm - найбільша в Європі роздрібна мережа, яка розробляє, виготовляє та продає гуртом одяг, взуття для всієї родини, а також аксесуари, косметику і дрібниці для інтер'єру. Заснований близько 70 років тому, зараз цей бренд об'єднує понад 4000 фірмових магазинів в 61 країні світу.

  Ходять чутки, що найближчим часом ця фірма буде представлена і в Україні - її співробітники вже оглядають торговельні площі в Києві. Офіційно компанія заперечує такі наміри - втім, так буває майже завжди в аналогічних ситуаціях.

  Власне кампанія HM - це головний офіс і команда дизайнерів, адже ні заводів, ані торговельних площ у власності фірми немає. Виготовляється продукція за контрактом, на замовлення, фабриками південно-східної Азії, а реалізується виключно в орендованих приміщеннях.

  Реклама бренду мінімалістична, але дуже легко упізнається: відомі моделі в одязі цього бренду займають невимушені пози. Фон незмінно білосніжний, і нічого зайвого на плакаті ви не знайдете. Історія бренду HM починається в 1947 р., коли Эрлінг Перссон відкрив у Вестеросі, у Швеції, магазин одягу для жінок і дівчат Hennes, що в перекладі означає "її", «що належить їй». Бізнес розвивався, з'являлися нові магазини мережі, і до 1968 р. виникла необхідність придбання торгової площі в столиці, Стокгольмі. Так склалося, що найвигідніше було купити магазин для мисливців і рибалок Mauritz Widforss, та Ерлінг вирішив з такого приводу поповнити асортимент своїх магазинів чоловічим одягом. Так в 1968 р. був створений бренд Hennes & Mauritz AB, а пізніше за ним міцно закріпилася скорочена назва HM.

  Вже спочатку 1970-х рр. бренд став міжнародним - відкрилися магазини в Норвегії, Німеччині, Великобританії. З 1980-х рр. і до сьогоднішнього дня компанією керує син Эрлінга, Стефан Перссон (голова ради директорів, володіє найбільшою часткою акцій – 37%), а президент і головний керівник кампанії зараз Карл-Йохан Перссон.

  З 2004 р. компанія щороку випускає колекцію, розроблену спільно з певним відомим дизайнером. Перший такий експеримент був проведений в листопаді 2004 р. спільно з Карлом Лагерфельдом; у центральних магазинах усю цю колекцію розкупили буквально за пару годин після завезення. Після такого тріумфу щороку цей досвід повторювався: магазин hm співпрацювали з С. Маккартні, Р. Каваллі, С. Рікелем, Ланой дель Рей, А. Венг, О. Рустеном та Кеті Перрі.

  Також випускалися колекції спільно з модними будинками Viktor&Rolf, Comme des Garcons, Lanvin, Versace і Balmain, лінія купальників від Кайлі Міноуг(2007 р.) і лінія взуття і сумок від Джиммі Чао(2009 р.). Ця компанія зробила високу моду доступною, не знижуючи якості - чим і заслужила неймовірну популярність в усій Європі і світі!