м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Спортивний бренд гуртом lotto

Що таке бренд lotto, і як він з'явився 

Спортивний одяг гуртом Lotto - дуже популярний італійський бренд, який виготовляє і реалізує взуття, одяг і іншу екіпіровку для професійних занять спортом. На відміну від інших спортивних брендів, бренд Lotto не прагне догодити максимально широкому колу споживачів: їхні товари рідко купують для повсякденного використання, в такому одязі не підеш на роботу або на прогулянку містом, натомість уся продукція бренду ідеально адаптована для спортивних тренувань.

 Розробка продукції повністю проводиться в Італії, а виробничі потужності розташовані в Китаї. Але це не дає приводу сумніватися в якості продукції - усі заводи практично повністю автоматизовані по проектах власних інженерів компанії. Бренд Lotto не акцентує увагу на дизайні речей, частенько він дуже скромний, у дусі мінімалізму. Улюблені кольори бренду - насичені синій і червоний, а також білий і чорний, проте, є речі й менш яскравих, перехідних тонів.

 Це взуття та одяг призначене не для краси, а для зручності зайняття спортом, відрізняється високою технологічністю, якістю, зносостійкістю. Більшість матеріалів, використовуваних фірмою, - штучні, високотехнологічні; вони поєднують зносостійкість, гарну вентиляцію, легкість очищення та інші важливі зручні якості. З натуральних матеріалів використовуються бавовна (з неї шиють деякі футболки), пух і перо (пуховики), шкіра кенгуру (деякі моделі взуття) та інші. Основа асортименту марки - взуття й одяг для тенісистів і футболістів, а також для легкоатлетів, баскетболістів, волейболістів, любителів гри у боулінг, гольф і деякі інші види спорту.

 Окрім цього фірма також шиє пуховики, сумки, рюкзаки, рукавички, шапки та деякі інші аксесуари - все винятково в спортивному стилі. Окрім чоловічих і жіночих товарів, є в асортименті бренду Lotto і дитячий одяг оптом. Відмітною особливістю компанії можна назвати залучення професійних спортсменів до розробки взуття й одягу.

 Спортивний одяг гуртом Lotto підписують договори з відомими футболістами, тенісистами та іншими спортсменами не лише по використанню і рекламі їхніх товарів, але і для різноманітних тривалих (іноді по декілька років) тестувань і коригування моделей продукції. Історію розвитку бренду можна розпочинати ще з його фірми-попередника, "Caber", заснованою Джованні Каберлотто в 1963 р. Ця фірма робила лижне взуття, була дуже популярною, а в 1973 р. була поглинена компанією Splanding, США, причому Джованні залишився головою європейської частини фірми. Тоді ж, в 1973 р., Джованні та його брати заснували нову фірму, бренд Lotto, яка почала робити взуття для тенісу.

 Фірма розвивалася швидко, вже до кінця десятиріччя поповнила асортимент спорядженням не лише для тенісистів, але і для футболістів і легкоатлетів. У 1980-х р. сток Lotto почали торгувати за кордоном, до початку 90-х рр. були відкриті представництва в 60 країнах. У 1999 р. померли брати-засновники фірми, і її викупили італійські інвестори на чолі з Андреа Томатом. У 2007 р. вони викупили ще і бренд Etonic, США, який теж робив взуття для різних видів спорту. Зараз купити одяг гуртом Lotto має представництва у понад 100 країн, контракти з понад 500 футболістами, біля 60% товарів йде на експорт, а більш як 12% річного обороту витрачається на рекламу. Окрім цього існує лінія продукції бренду Lotto Andriy Shevchenko, розроблена спільно з цим відомим футболістом.