м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток Ake, різнобарв якісного одягу

 Країна - Італія. Вже понад двадцять років у сфері моди з безмежним досвідом і змогою оновлювати і знаходити нові бази збуту, підняли підприємство “Gruppo - Carillo” на перші вершини лідерства на національному ринку у сфері модного жіночого одягу і створили 2-х новітніх брендів AKE та Miss Comode.

 Творити одяг що дає можливість охопити все більш вишуканих притиндетнтів у галузі моди. Не дорога цінова категорія середнього рівня гарантувала високоякісну продукцію та стала одною з улюблених марок. Таке відношення має AKE у своїй галузі. Це посприяло досить швидкому досягненню дуже стрімкого розмаху. В першу чергу бренд, дає змогу відчувати себе жіночнім, весь сток  оптом AKE являється відображення особистості та індивідуальності. Красиві речі: клатчі, ексклюзивні гаманці та різні прикраси, уся біжутерія оригінальна і неповторна. Обираючи цей бренд AKE виражає світлу і модну жінку, відчужену і водночас – елегантну персону. Мода AKE уміє приголомшувати своєю оригінальністю.

 Мережева структура магазинів Марки AKE розгортається по сфері франчайзингу, а також за рідними межами в країни такі як: Угорщина, Польща, Бельгія, Греція, Болгарія та інші....