м. Львів, вул. Промислова 60
Ми працюємо: Пн-Пт: 08:30 - 17:30 Сб-Вс: за домовленістю

Сток опт бренда Artigli

 Сток Аrtigli - це італійський бренд, що виготовляє та реалізує одяг сток взуття та аксесуари для дівчат і жінок. Цей бренд відносно молодий, він був заснований у 2002 р. братами Альфонсо і Михаелем Карілльо. Проте на той момент засновники вже мали досить досвіду роботи у сфері жіночої моди, тому бренд розвинувся і став успішним дуже швидко. Сьогодні магазини Аrtigli можна зустріти по всьому світу, а дитяча продукція випускається під окремим брендом - Аrtigli girl. Назва бренду переводиться як "кігтики", що досить точно і тонко вказує на характер їх клієнток: колекції Аrtigli створюються для сильних, яскравих, упевнених в собі жінок. Цей одяг допоможе вам виглядати вишукано, стильно та оригінально, і при цьому почувати себе абсолютно комфортно.

 Бренд Аrtigliсток гуртом випускає одяг на будь-які випадки життя: це і вечірні вбрання, і ділові костюми й сукні, і повсякденний одяг в стилі кежуал, і навіть домашній одяг, а також спідня білизна, взуття, сумки, ремені й прикраси. Таким чином, за допомогою одного цього бренду можна створити цілісний, закінчений образ, який притягуватиме захоплені погляди, незалежно від того, в якій ситуації ви опинитеся, і чим займатиметеся.

 Товари бренду Аrtigli відрізняються нестандартною фактурою і, де це дозволено стилем, яскравими, незвичайними кольорами. В цілому дизайнерська робота бренду дуже прогресивна, дуже чуйно реагує на сучасні модні тенденції та особливості життя сучасних жінок. У продукції ділового стилю використовується немало елементів з чоловічого одягу - адже жінки давно перестали бути виключно прикрасою поряд з розумним чоловіком, і бізнес-леді вже зовсім не рідкість. Також "родзинку" багатьом моделям надає фурнітура - її частенько буває немало, але вона настільки стильна сама по собі і так зі смаком використана, що зовсім не виглядає зайвою, а лише прикрашає одяг. Ще однією приємною особливістю бренду є його дешевизна. У бренді Аrtigli зуміли знайти оптимальне поєднання високої якості, оригінального дизайну і доступної ціни. Дитячий бренд сток Аrtigli оптом пропонує одяг для маленьких модниць, від 9 місяців до 16 років. Він прекрасно допоможе батькам виховати у дочок гарний смак і почуття стилю, при цьому забезпечить зручність, комфорт вашому малятку. На відміну від багатьох інших брендів дитячого одягу, продукція Аrtigli girl максимально наближена до дорослої моди - адже дівчаткам так часто подобаються мамині модні сукні й не лише, і так сильно хочеться їх приміряти! У одязі бренду сток Аrtigli ваша дитина вже з дитинства виглядатиме солідно, а не як лялька або принцеса з мультику.